Cukiernia Sowa

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mk - ocena nowy temat Co roku kupuję na święta makowca , ale w tym roku to jakaś porażka ,...
~Mk
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 marca 2024

Margareta - opinia Na Zaspie to przyjemne miejsce gdzie można smaczne słodkości zjeść dobra...
~Margareta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2022

Zora - opinia wątek zamknięty W dniu19 grudnia przy okazji zakupów poruszyłam temat ewentualnego...
~Zora
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2021

Najlepsza Sowa w Trójmieście wątek zamknięty Po ostatnim odwiedzeniu Sowy na Zaspie (13.10) mogę stwierdzić że jest to...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

fatalna obsługa, drogo wątek zamknięty Przede wszystkim w lokalu jest fatalna obsługa, za każdym razem są inne panie...
~mieszkaniec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

stare ciasto wątek zamknięty Kolejny raz kupowalam w cukierni ciasto, konkretnie "opium" i znowu dostałam...
~Gosia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Obsługa wątek zamknięty Najgorsza obsługa z jaką spotkałem w wszystkich Trójmiejskich cukierniach!!!...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

koldi - opinia wątek zamknięty Ciasta są piękne wizualnie i pyszne, tzn. były gdyż niestety ostatnio...
~koldi
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

obsługa wątek zamknięty Jestem klientem cukierni Sowa we Wrzeszczu. Jestem mile zaskoczony nową...
~Jan
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

klientka - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo nie miła z miną chęci zabicia klienta, jakoś- stare ciasta...
~klientka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Mariola - opinia wątek zamknięty Byłam stałym klientem cukierni SOWA przy ETC - ale już mi przeszło i wole...
~Mariola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Nie rozumiem!!! wątek zamknięty Od lat jestem klientem cukierni Sowa w ETC. Miałem swoje ulubione Panie,które...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

ekspedientki w carrefour Gdańsk wątek zamknięty Jak w nagłówku, roczek syna, zamawiam torty plus kilka różnych kostek ciast,...
~Jacek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

mrożona kawa wątek zamknięty jestem stałą klientką w cukierni sowa-najczęściej kupuję kawkę mrożona jak...
~miki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

cukiernia Sowa przy ETC wątek zamknięty Umówiłam się dzisiaj z koleżankami na kawę i ciastko u Sowy przy ETC.Zajęłam...
~Jadwiga Szubzda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

niesmaczne rozczarownie wątek zamknięty Na Wielkanoc zamówiłam w cukierni u Pana Sowy dwa torty.Zapytałam...
~była klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

masakra wątek zamknięty Witam w niedzielę odwiedziłam z znajomymi cukiernię Sowy w Leclercu. Nie...
~Zszokowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

super wątek zamknięty JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z CUKIENI BYŁAM PRAWIE W WSZYSTKICH I NIE...
~milusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Cukiernia Sowa na Osiedlu zielonym w Gdyni wątek zamknięty A ja uwielbiam cukiernię na Legionów.Mała,przytulna ,kameralna...
~Stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

przeczytałam wszystkie opinie i..... wątek zamknięty ...powiem tak- kupuję te produkty od lat w różnych miejscach i zdarzyło mi...
~PaniKa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

34

wątków

do góry