Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza w Gdańsku wątek zamknięty Stary dobry Kaliszczak, pyszne wyroby i dobre ceny. Cukiernia z tradycją!
~S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2018

Świetna piekarnia wątek zamknięty Duży wybór pieczywa, dostępne ceny oraz miła obsługa
~Eleonora Jankowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Kaliszczak - ok wątek zamknięty Kliszczak - ok, bajadera - ok
~tom
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

opłata dodatkowa za torebkę do zapakowania chleba wątek zamknięty Po pół roku znowu trafiłam do tej piekarni ,kupić chleb który chciałam mieć...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Absolutnie nie polecam!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zamówiłam tort urodzinowy dla mojej malutkiej córeczki, w niedzielę w dniu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

zmienic personel!!!!!!!! wątek zamknięty Byłam tam 2 raz dzisiaj na zapiekance i GWARANTUJE ZE WIECEJ TAM NIE...
~bya.klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Mega rozczarowany wątek zamknięty Tłusty czwartek :) Cały dzien czekałem na to żeby zjesc dwa paczki z...
~Michal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Miła metamorfoza gorąco polecam wątek zamknięty Byłem ostatnio w cukierni Kaliszczak i muszę przyznać że wyroby przechodzą...
~smakosz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Miła zmiana cukierni Kaliszczak wątek zamknięty Byłem ostatnio w cukierni Kaliszczak i zaszły spore zmiany lokalik wygląda...
Kriss1980
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2012

Mega pączki wątek zamknięty Moim zdaniem najlepsze pączki w Gdańsku, a jadła juz w wielu vukierniach, tu...
~Chocho
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Obsługa na najniższym poziomie! wątek zamknięty Długo się zastanawiałam czy to napisać gdyż bardzo cenię sobie wyroby tej...
~Ala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

świetne lody wątek zamknięty Najlepsza lodziarnia w Gdańsku, aczkolwiek lody nie są tanie (teraz już chyba...
~xxxxx
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2010

stala bywalczyni - opinia wątek zamknięty no tak... wiadomo wszem i wobec,że każdy zawsze myśli o sobie. ale postawmy...
~stala bywalczyni
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 listopada 2008

marcinki ehh... wątek zamknięty Zachęcona reklamą rogalików św.Marcina zawitałam do cukierni z chęcią wypicia...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 listopada 2008

Obsługa fatalna wątek zamknięty Mimo iz cukiernia bardzo renomowana to obsługa wrecz fatalna, dosc czesto...
~poscik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

15

wątków

do góry