Widok

Cum on jakie opinie

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o tym czy środek ma jakies skutki uboczne. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skutków ubocznych brak. Nie zauważyłem. No może na początku miałem dość częste niespodziewane erekcje jak zacząłem brać tak więc na upartego można byłoby pomyśleć,ze jest to jednak jakiś skutek uboczny. A tak to bardzo dobrze wspomaga erekcję oraz zwiększa sprawność w sypialni. Działa i szczerze powiedziawszy po latach nieudanych stosunków spowodowanych słabą erekcją wreszcie czuję się mężczyzną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi również pomógł. Początkowo myślałem, że takie środki to jedynie marnowanie kasy. Może pod wpływem tego,ze miałem do czynienia z kilkoma innymi wczesśniej i działanie bylo kiepskie (placebo). O dziwo ten środek mi pomógl. Dziewczyna moja nie wie co biorę i uważa, że cudem się wyleczyłem.Ale jednak czasami warto jest sobie trochę pomóc i spróbować takich tabletk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie a jak to jest z efektem? Utrzymuje się jeszcze po zakończeniu brania tabletek czy trzeba potem do nich wracać? Nie ma tak że się człowiek uzależnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie się trzymał jeszcze długo po zakończeniu brania.Dodam jednak,że brałem prawie pól roku tak wie c nie wiem czy po prostu choroba sama z siebie przeszła czy był to również wpływ brania tabletek.Od siebie dodam jeszcze, że jeśli chodzi o cum on to nie ma tak,że raz się bierze a raz nie. Jeśli chce się aby było działanie to trzeba brać je regularnie.Bo inaczej efektu nie będzie. Wiele osób pewnie narzeka,że ie widziało efektu ale tak naprawdę brali w kratkę. Jednego dnia brali,drugiego już nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem i jestem zadowolony z dzialania tabletek. Aktualnie jestem w trakcie brania tabletek z drugiego opakowania i szczerze powiedziawszy to efekt jest o wiele lepszy niż przy pierwszym opakowaniu.Czuję się czasami jak napakowany hormonami 18 latek Na plus ochota na seks no i zdolność erekcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Leczenie łysienia osocze ? (17 odpowiedzi)

Czy ktoś moze stosował coś takiego jak osocze bogatopłytkowe na skórę głowy ? Możecie mi napisać...

leczenie nerwic (26 odpowiedzi)

czy zna ktos dobrego psychologa z gdańska, ktory potrafi skutecznie wyleczyc z nerwicy?

Tradzik i przebarwienia po tradziku. (28 odpowiedzi)

Witam .. od roku czasu zmagam sie z tradzikiem .. ale nie na twarzy lecz szyja , dekolt , plecy...

do góry