Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super podejście do klienta wątek zamknięty Zapytali, doradzili,pomogli,wyszedłemw pełni zadowolony- najlepszy salon!!!
~ZA!
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Bardzo zadowolony klient wątek zamknięty Szukałem ostatnio roweru na sezon 2018/2019. Po przeczytaniu opinii na temat...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Super sklep wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nowego nabytki w sklepie w Chwadzczynie. Rower...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

opinia wątek zamknięty Rowery są ok. Ale obsługa poza szefem fatalna. Naprawdę niemiły pan.:(
~kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Pozdrawiam Cyclosport i szczerze polecam wątek zamknięty W maju 2014 kupiłem duży MTB na osprzęcie ALIVIO w umiarkowanej cenie...
~zuber125
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Sklep z fachową obsługą,szeroki wybór czesci rowerowych, przyjazna atmosfera,...
~Olas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Nie polecam dla was i waszego portfela wątek zamknięty Obsługa zna się na rzeczy, aż za bardzo... Wciskają kit, że trzeba coś...
~Turdziel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 października 2015

fajny sklep wątek zamknięty Bardzo miła obsługa cierpliwie dobierała rower. Cenowo wypada lepiej niż inne...
~J.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Znakomity Profesjonalista wątek zamknięty Zamówiłem rower z indywidualnymi modyfikacjami - przygotowany i przesłany...
~99UG
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2013

totalna amatorka.. wątek zamknięty Przed wizyta zadzwonilem, zeby zapytac sie czy maja czesci do mojego roweru,...
~Mihu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

bardzo sympatyczny sklep ! wątek zamknięty Nieczęsto korzystam ze sklepów - wolę zakupy w internecie (ceny) , ale...
~Marek D
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Rowery Biria wątek zamknięty Super przemiły właściciel P. Krzysztof jest bardzo otwarty, uczynny,...
~Jan Siemiński
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Bardzo dobry sklep/serwis wątek zamknięty Trochę mały asortyment części i wyposażenia, ale serwis i rowery bardzo...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

komfort i niezawodność - rowery Biria wątek zamknięty Kupiłem następny rower Biria w tym sklepie, tym razem damski. Z poprzedniego...
~DK
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

Brak części zamiennych wątek zamknięty W dziecięcym rowerku Biria kosztującym ok.1000zł. pękła obudowa łańcucha.W...
~kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2012

rower biria-masakra wątek zamknięty Do roweru w przypadku awari brak części zamiennych!
~kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Klient? a co to właściwie takiego jest? wątek zamknięty pojęcie klient jest zupełnie obce tej firmie i ludziom w niej pracującym. a...
~dobry rower biria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Polecam serwis w CycloSporcie wątek zamknięty Świetny serwis w sklepie. Mam 5-letnią Birię. Bardzo fachowo potrafią...
~Robson
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Wciskają kit, nie należy we wszystko wierzyć. wątek zamknięty Zakupiliśmy trzy rowery... Rower za 1100 zł został złożony na najtańszych...
~pk
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Lubię ten sklep wątek zamknięty Bardzo mi odpowiada komfort zakupów tzn. nie ma problemu z parkowaniem,...
~IW
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

52

wątków

do góry