Cafe Cyganeria

Puby Restauracje

Gdynia, 3 Maja 27

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nic nie jest stałe ;-) wątek zamknięty Wystrój dawny zdecydowanie bardziej mi odpowiadał, czułem się tam lepiej,...
~kk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

Warto spróbować...polecam serdecznie wątek zamknięty Zorganizowałam obiad rodzinny z okazji urodzin córki. Jestem pod wrażeniem...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Niby ok ale... wątek zamknięty Wszystko smaczne ale porcyjki maluteńkie w porównaniu do cen. Obsługa bardzo...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Pycha wątek zamknięty Przemiła obsługa, wyśmienite ciasta, piękne wnętrze...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Kawiarnia Cyganeria wątek zamknięty W drugi dzień Swiąt Bożego Narodzenia , wyraliśmy się na herbatkę i ciasto do...
~Viola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Ceny z kosmosu! wątek zamknięty Przyjemne miejsce zanim nie dostałam karty. Jeżeli chodzi o ceny to jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

~leszek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Bardzo ciekawe wątek zamknięty Nie byłem do tej pory w Cyganerii po remoncie, ale teraz to faktycznie inny...
~Rafi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

Nie polecam. wątek zamknięty W odnowionej Cyganerii byłam na urodzinach. Po przyniesieniu przystawek (...
~klienta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Świetny wystrój! wątek zamknięty Moją pierwszą wizytę w nowej cyganerii uważam za udaną:) zachwycił mnie...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Słabo wątek zamknięty Obsługa niezadowolona,na wszystko długo się czeka,nie wiem czy barmanka była...
~Była klientka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

fatalna obsługa wątek zamknięty Kiedyś to miejsce tętniło życiem, pamiętam 7 lat temu koncerty, dziewczyny...
~Mario
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

REMONT!!! wątek zamknięty Ten lokal aż błaga o remont! Jest strasznie brudny i śmierdzi.
~mimki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

4 PLN za dzień dobry wątek zamknięty Ktoś kiedyś powiedział mi, że mamy jakiś kryzys czy coś. I wszystkie drinki...
~Urbanwino
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

fajne miejsce wątek zamknięty Warto pojawić się tam chociaż raz ponieważ to jedna z najstarszych kawiarni w...
~Peter
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Fajne miejsce wątek zamknięty Niestety nie jestem już tam tak często jak kiedyś,ponieważ nie mieszkam w...
~Jakub
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 listopada 2010

Jest całkiem ok;p wątek zamknięty Klimat i wystrój bardzo dobre. Ceny nie są najniższe ale nie ma masakry....
~sebek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2010

Obsługa wątek zamknięty Do Cyganerii chodziłem latami, zawsze był tam bardzo fajny klimat, miła...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Fajny klimat wątek zamknięty Cyganerii chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Klimat po prostu...
~K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

niepowtarzalny klimat wątek zamknięty niepowtarzalny klimat
~Jakub
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

21

wątków

do góry