Widok

Cykle bezowulacyjne?????

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kochane pomózcie mi nie wiem co mysleć... byłam 2 miesiace temu u lekarza i lekarka podejrzewała ze mam cykle bezowulacyjne wiec byłam na moritoringu zeby sprawdzić czy jest wogóle jajeczko. Okazało się ze jest. I miałam starac sie o dziecko bez wspomagaczy . Tylko w tym miesiącu podejrzewam ze znowu sie rozlegulowalam. Sądzę tak, iż w piątek kiedy wypadał 11 dzien cyklu test owulacyjny pozytywny, dzisiaj jest 14 dzien cyklu i test owulacyjny negatywny. a temparatura wygladała tak:
1-6 dnia cyklu -36.5
7-12 dnia cyklu 36.6
13 dnia cyklu 37.00 ale dodam ze dzień wczesniej z moim męzem wypilismy sobie po lampce winka,
14 dnia czyli dzisiaj 36.7 i test owulacyjny negatywny.
Dodam tez, ze moje cykle wynoszą 26, 28 dni. Tylko jest mały problem. Cierpie na objawy PMS. Juz tego 12 dnia cyklu bolały mnie piersi, taki straszny ból, powiększone są tez. Czy myslicie ze tym razem to cykl bezowulacyjny zwłaszcza ze tak szybko są juz objawy PMs u mnie. Proszę Was o pomoc i informację. Jestem zdesperowana....


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwiatuszka na wykres trzeba patrzec cały a nie tylko kilka dni kochana


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
i jak Mar-chew znalałaś ten link... czy jednaknie bardzo Ci się udało .....


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak wiem pomagdaleno :) tylko zastanawiam sie czemu po owulacji temperatuta tak spadła czy to nic takiego...... ???


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie nie mogę sobie przypomnieć jaka to była strona... ja polecam program karta do rysowania wykresów - jest całkowicie za darmo do ściągnięcia z netu... 28 dni, to bardzo fajna kopalnia wiedzy, możesz rozwiać swoje wątpliwości - tylko napisz do któregoś z ekspertów... ale po miesiącu darmowego wyrysowywania, trzeba trochę płacić... forum zawsze jest za darmo:) Powodzenia, myślę, że wszytsko u Ciebie ok :) i za miast się zamartwiać powinniście działać :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety do odwołania dostęp do forum dla użytkowniczek, które nie mają jeszcze stałego konta, został zawieszony. Można się zarejestrować na bezpłatny miesiąc i napisać do któregoś z ekspertów. Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwiatuszka wyslij na meila do mnie temperature z dwóch cyklów a ja zerkne czy jest oki czy nie jak chcesz


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję Ci kochana, tylko nie mam w werji elektronicznej nigdzie zapisywane swojego wykresu jedynie mogę tak podac temperaturę :

od1-6 dnia cyklu -36.5
7-12 dnia cyklu 36.6
13 dnia cyklu 37.00
14 dnia czyli dzisiaj 36.7 i test owulacyjny negatywny
15 dnia cyklu czyli dzisiaj 36.8


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale z tego wynika ze 13 dani cyklu mialas owulacje
nie wiem jak wczesniej wygladały wykresy
skok nie musi byc duzy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwolę sobie zacytować ze strony www.28dni.pl :
"Moment jajeczkowania nie jest możliwy do samodzielnego zaobserwowania przez kobietę, a jedynie podczas monitoringu USG jajników. Obserwowane wskaźniki płodności (zmiany śluzu szyjkowego, zmiany samej szyjki macicy oraz wzrost podstawowej temperatury ciała) nie wskazują na moment owulacji. Stanowią natomiast informację o kresie płodnym w danym cyklu. Pewien procent kobiet zauważa także zespół typowych dla siebie objawów, pojawiających w okolicach jajeczkowania, jak np. tzw. ból owulacyjny, zatrzymanie wody w organizmie, zaparcia, zmiany skórne. Są to wszystko symptomy świadczące o trwającym okresie płodnym."

Kwiatuszko - wydaje mi się, że wszystko jest u Ciebie w porządku, ale patrzymy tylko na temperatury. Jeśli się niepokoisz, odwiedź lekarza. Trzymaj się!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa, znalazłam :D

http://www.embrion.pl/npr/nietyp.htm

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję Wam dziewczyny za pomoc i wszelkie informację czy nawet słowa otuchy :) jestescie niezastąpione.....tylko tutaj mogę sie zwrócić z takimi problemami....

dzisiaj rano tez mierzyłam sobie temperaturę i 16 dnia cyklu wynosi 36.7 znowu spadła o jedna kreskę od wczoraj , nawet piersi mnie juz nie bola , nie są takie tkliwe.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwiatuszku - ja mierzyłam sobie temperaturkę i prowadziłam obserwacje przez kilka miesięcy...dopóki na drugim z rzędu monitoringu cyklu wyszło, że nie mam owulacji.
Dziwne...bo temperaturka wskazywała inaczej......miałam śliczny skok...myślałam, że owu była i wszystko super...Tylko ciągle testy owu były negatywne...I okazało się - ze przynajmniej u mnie - temperaturka sobie - owulka sobie.
Najlepiej idź na monitoring cyklu;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
temperatura skacze jak nie wiem co.... jeszcze niedawano miałam nawet 37.2 a teraz znowu 36.8


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry