Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Atmosfera + smak i jakość jedzenia + opowieści wlascicelela
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Pierwsza zła opinia wątek zamknięty W dni około walentynkowe byłem z dziewczyna w restauracji Cyrano i Roxane...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

smacznie wątek zamknięty smacznie, pyszne zupy i bagietki, bardzo miły, otwarty właściciel
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

tam jest cudownie !!!! wątek zamknięty Nie będę się rozpisywać,ale nie można ominąć tego miejsca !!!!!! wejdz...
~ADA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Polecam gorąco wątek zamknięty ... obsługa na medal doradzi, pomoże, opowie... fajne klimatyczne miejsce,...
~borek37
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Wspaniały klimat południa Francji. Przepyszne francuskie wina i cudowna...
~M.Ś.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 października 2010

gustownie i ze smakiem wątek zamknięty Kameralna restauracja o francuskim klimacie z regionalnymi winami i...
~Damian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

Festyn w winiarnii wątek zamknięty Pamiętam tę część Monciaka z czasów studenckich. Odkąd zamknięto piątkę,...
~dag
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

Francuski klimat w Trójmieście wątek zamknięty Jeśli tak jak ja lubicie klimat południowej Europy z jej mnóstwem knajpek i...
~dag
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2010

A very good evening in the south of France wątek zamknięty I was for the third time in this little French restaurant in Sopot and I can...
~John Steiner
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

Rozczarowanie wątek zamknięty Zachęcony opiniami znajomych wybraliśmy się do restauracji Cyrano & Roxane....
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

ocena lokalu wątek zamknięty Do restauracji udałem się z dziewczyną aby zjeść już z góry ustalony posiłek...
~celt
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

W koncu dotarłem wątek zamknięty Do Cyrano wybierałem się już od dłuższego czasu gdyż w trójmieście mało jest...
~Ł.Ch.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Z - opinia wątek zamknięty Najlepsze foie gras jakie kiedykolwiek jadłam! Wszystko co zamówiliśmy było...
~Z
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 marca 2010

wspaniałe! wątek zamknięty Świetne jedzenie, przemiła obsługa, cudowna muzyka w tle, francuski klimat....
~zakochana para
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lutego 2010

Raj dla podniebienia wątek zamknięty Chcielibysmy z żoną podziekować za wyjatkowe popołudnie w ostatnią sobotę,...
~Sławek Wontrucki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Klimatycznie wątek zamknięty Byłam pozytywnie zaskoczona, gdy sam właściciel podszedł do stolika- próbował...
~Aaa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 września 2009

Pysznie wątek zamknięty Jestem tu dość częstym gościem. Zawsze, kiedy ktoś prosi o polecenie miejsca...
~bjetris
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 czerwca 2009

Polecam wieczory - degustacje win wątek zamknięty Naprawde fajny klimacik, jedzonko dobre, szczerze polecam. Troche tylko...
~Nat
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Podziękowanie dla obsługi i szefa kuchni! wątek zamknięty Witam serdecznie. Pragnę podziękować całej obsłudze Cyrano&Roxane za...
~Dobrze nakarmione małżeństwo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

31

wątków

do góry