Widok

Cytat na dzisiaj

Łysiaka bo se przeglądałem w drodze dziś:

" Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb".
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty potworze. Wspomniałeś coś o Sołżenicynie niedawno i ta myśl wczepiła mi się w kark na tyle uparcie, że wczoraj wyszłam z Emipku z trzema ciężkimi książkami. No dobra, czterema, bo się właśnie przepraszam z Chmielewską (kiedyś, dawno temu próbowałam i trafiłam na Janeczkę i Pawełka, którzy na przemian patrzyli na kogoś zimno i mówili coś do kogoś sucho, więc mi się zrobiło jakoś grudniowo i książki nie skończyłam. Teraz zaczęłam od "Lesia", bulwersując tramwajowych współpasażerów tłumionymi kwiknięciami i po skończeniu lektury zdecydowałam, że bardzobardzobardzo chcę kontynuować znajomość).
No. A Sołżenicyna czyta się wybornie, nawet (a może właśnie dlatego) bez kojącej świadomości, że to wszystko tylko fikcja literacka.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
:) "tłumione kwiknięcia" - widok zapewne bezcenny.

Dla mnie Sołżenicyn wybornie mistrzowsko operuje słowem pisanym zdając relację w "Archipelagu Gułag" nie tylko z najsztywniejszego i najbardziej zbrodniczego w świecie systemu, ale przywołuje w sposób szczery, osobiste, "mniej chlubne"* epizody z przeszłości. Dodatkowo w grę wchodzi masa prosto nakreślonych, tragicznych scen, jak na przykład skrobanie kopyt rozkładających się od tygodni koni i gotowanie tychże ścinek przez żołnierzy rosyjskich pod Leningradem.

* jeśli zabrzmiało jak ocena to nie miało to tak zabrzmieć, chodzi mnie, że nie koloryzuje, trzyma się faktów i nie wynosi się na piedestał. Pisze bardzo ludzko. Dlatego jest moim mistrzem :)

ps. trzeci tom Archipelagu zaginął mi kiedyś u znajomej w Niemczech. (ona chyba miała w domu jakieś osobliwe monstrum pożerające książki, dość, że nie mam trzeciego tomu - amba wcięła i chętnie bym zakupił w związku z powyższym mam pytanie, czy w Empiku kupowałaś pojedynczo każdy tom osobno, czy w jakimś full pack'u?)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W trójpaku.

Co do szczerości i mocnych scen, to przypomina mi się proza Grzesiuka i jego dość zaskakujące wyznanie że, choć nigdy wcześniej nie interesował się mężczyznami, to pod koniec obozu czuł pociąg do co przystojniejszych chłopców.
A mocna scena to ta, kiedy piekli sobie ziemniaki w popiele z krematorium, wyciągali je spośród nie do końca spalonych kości i jedli ze smakiem. Trzepnęło mnie to całkiem solidnie.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
znam takie skarby, wręcz skarbeńka czy nawet białe kruki...

Fakt, na palcach u ręki policzeni, ale dzięki temu cenni, a po każdym spotkaniu wzmaga tęsknota, by z białym krukiem porozmawiać, konstruktywnie, mądrze.

Tęsknota i fascynacja przy kazdym spotkaniu na chwilę zaspokojona.

Żal, że tak niewiele ludzi bez płaskostopia mózgowego...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lesio jest jedną z dwóch książek, które po raz drugi zacząłem czytać bezpośrednio po tym, jak skończyłem po raz pierwszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh Lesio:) i Romans wszechczasów -jak dla mnie najlepsze Chmielewskiej..
co do płaskostopia to wśród znajomych zapanowało ostatnio powiedzenie poziom skarpetek..
cytat piosenkowy,który trochę zmieniłam.. A.Osiecka
"Mam wielki plan, autostrady świetne znam,
daj mi rękę - dam ci świat, kto by chciał tańczyć sam.
Niech złączą się dwie młodości, Bóg wie gdzie
i powtarzają prawdziwie,bez końca: kocham cię, kocham cię... "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie jestem w trakcie "Krętki Bladej", ale polecanki jak najbardziej zostaną wzięte pod uwagę.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawiązując do tematu cytat poniżej
dziś october fest
piwo jest dowodem na to,że Bóg nas kocha i chce,żebyśmy byli szczęśliwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pifffko.............

ale chyba nie dzisiaj

http://www.youtube.com/watch?v=VqlF6RbQf4k
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie troche przy dlugi. lubie cytaty ktore da sie zapamieac. mam kolege na ap ktry sypie nimi jak z rekawa ale sa to jednak krotkie formy. poza tym jesli dzis jest swieto piwa to trzeba cos zrobic wieczorem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie kwestia długości zapamiętywanych cytatów to jest w dużej mierze funkcja zdolności do nawijania cudzych słów na pamięć. I tyle. Znam takich, dla których zdanie podrzędne złożone od przecinka staje się niezrozumiałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś co zgięło mnie dziś w duszy:

"Jak woda, świat przez ciebie przepływa i na jakiś czas użycza ci swych kolorów. Potem cofa się i znów cię zostawia samego z tą pustką, którą nosisz w sobie, z czymś w rodzaju organicznej niewydolności duszy, z którą trzeba nauczyć się żyć, którą trzeba zwalczać, a która paradoksalnie stanowi być może naszą najsilniejszą sprężynę działania" Bouvier

I jeszcze zarąbisty wywiad M. Wilkiem (boję się czasami, że normalnych ludzi ;) już nie ma na świecie, ale jednak są). Po lekturze zaraz zabrałem się za mapę Rosji.
Bosze czy ja się tam wreszcie kiedyś ruszę zgodnie z palnem?
Nieee no muszę.

http://muzyka.onet.pl/lampa/1354970,2008,1,artykul.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to jest piękne...(fragm. wywiadu z Wilkiem)

"A czym się Pan tam zajmuje na co dzień?

- Rano chodzę po tundrze 8-10 kilometrów, tak jak w Warszawie po Łazienkach. Potem siadam do komputera i piszę. Potem jem – myśmy w ciągu zimy zjedli dwa całe reny. Więc przygotowujemy jedzenie, jemy, znowu coś czytam, potem idę po wodę – bo ta woda z kranu się do niczego nie nadaje, więc chodzimy z Natalią na spacer 4 kilometry po wodę do źródła. A wieczorem gram w szachy ze Sławą".

http://www.youtube.com/watch?v=1pRwyAqkeJo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Jak woda, świat przez ciebie przepływa i na jakiś czas użycza ci swych kolorów. Potem cofa się i znów cię zostawia samego z tą pustką, którą nosisz w sobie, z czymś w rodzaju organicznej niewydolności duszy, z którą trzeba nauczyć się żyć, którą trzeba zwalczać, a która paradoksalnie stanowi być może naszą najsilniejszą sprężynę działania"

"świat" jako faza maniakalna?
możet byt ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świat jako usilna próba odnalezienia siebie i swojego miejsca.
Świat jest jak woda, bo "wszystko płynie".
Te jego kolory to neony w Hamburgu i Kopenhadze. Koncerty, filharmonie, zgiełk, spaliny i tłum. Po czasie jak odpływ to wszystko cofa i zostajesz sama na cichej łące, wówczas Ty nie tylko nie słyszysz już własnych myśli, ale nawet nie wiesz czego dalej chcesz i w którą stronę się udać. Aby nie wsłuchiwać się w ten (jedyny rozpoznawalny i odwieczny) pochodzący wprost z pierwotnych podwalin duszy krzyk - ludzie szukają sobie substytutów, aby go stłamsić. Ale to niemożliwe raczej. Ten krzyk to ludzki, życiodajny potencjał ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj dwa cytaty Bukowskiego.
Aż się uśmiecham kiedy je czytam, pasują do mnie jak puzzle.
1. "Na tym polega kłopot z piciem, pomyślałem, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo".

2. "Na samą myśl, że muszę kimś zostać, ogarniał mnie nie tylko strach, ale wręcz mdłości. Nie mogłem znieść myśli, że zostanę prawnikiem, radnym, inżynierem czy czymś takim. Ożenię się, będę miał dzieci, dam się złapać w strukturę rodzinną. Codziennie będę chodził do pracy i wracał. Niemożliwa sprawa".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) Charles B. - ostatnio myślałam żeby "do niego' wrócić i do Cicia Zyke i McLiam Wilson "Ulica marzycieli" -polecam!

jeszcze z Ch.B:

-"Alkohol jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie pojawiły się na ziemi - oprócz mnie"

-"Pieniądze są jak seks - Kiedy ich w ogóle nie masz, wydaja sie szalenie ważne..."

-"Często najlepsze chwile w życiu to te kiedy nic nie robisz, tylko zastanawiasz się nad swoim istnieniem, kontemplujesz różne sprawy. I tak kiedy na przykład mówisz, że wszystko nie ma sensu, to nie może do końca nie mieć sensu, bo przecież jesteś świadom, że nie ma sensu, a Twoja świadomość braku sensu nadaje temu jakiś sens. Rozumiecie o co mi chodzi? Optymistyczny pesymizm."

- to mocne ale..

"ktokolwiek wymyślił tę grę, wymyślił prawdziwy majstersztyk. załóżmy że to Bóg - od dawna zasługiwał na strzał między oczy; tylko ten drań nigdy się nie pokazuje i trudno Go zdybać i wziąć na muszkę. Era Zamachowców ominęła najgrubszą rybę ze wszystkich. jakiś czas temu prawie dopali Syna, ale ten wyślizgnął się jak piskorz i do dziś musimy w łazience, na śliskiej podłodze, lecieć na ryja. Duch Święty? ten się nigdy nie pokazał; rozparł się wygodnie i teraz z całym spokojem wyciera sobie k***** - najbardziej cwany z całej trójki."

"zapiski starego świntucha"; ) "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry.. Cizia Zyke
nieco poważniej spodobało mi się ostatnio "Nie można życia pytać o sens,można mu tylko sens nadać" Arystoteles Onasis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nosz K!.. Onassis..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to dobre :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście Julko przepadam za takimi rodzynkami:

"Na lotnisku czekał na mnie z żoną. Ponieważ miałem ze sobą bagaż, poszliśmy od razu do samochodu.
– Mój Boże, nigdy nie widziałem nikogo, kto by tak wyglądał, wychodząc z samolotu – zauważył Keesing.
Miałem na sobie płaszcz mojego nieżyjącego ojca, o wiele za duży. Spodnie były za długie, mankiety całkiem zakrywały buty, co zresztą bardzo mi odpowiadało, ponieważ skarpetki nie pasowały do spodni, a buty miały zupełnie ścięte obcasy. Nie przepadałem za fryzjerami, więc sam obcinałem sobie włosy, jeśli akurat nie miałem pod ręką kobiety, która zrobiłaby to za mnie. Nie lubiłem się golić, toteż co kilka tygodni przystrzygałem brodę nożyczkami. Mimo kiepskiego wzroku nie lubiłem nosić okularów i zakładałem je tylko do czytania. Miałem własne zęby, ale nie było ich z byt wiele. Moja twarz była przekrwiona od picia, zwłaszcza wielki czerwony nochal. Światło raziło mnie w oczy i mrużyłem je, spoglądając niepewnie spomiędzy zapuchniętych powiek. Pasowałbym do każdej dzielnicy mętów na świecie.
Ruszyliśmy
– Spodziewaliśmy się kogoś zupełnie innego – powiedziała Cecylia.
– Tak?
– Chodzi mi o to, że mówisz tak cicho i wyglądasz na łagodnego człowieka. Bill spodziewał się, że wysiądziesz z samolotu zalany w trupa, z przekleństwami na ustach i będziesz się dobierał do każdej napotkanej kobiety.
– Nigdy nie silę się na wulgarność. Czekam, aż przyjdzie sama.
– Twój występ zaplanowano na jutrzejszy wieczór – poinformował mnie Bill.
– Świetnie, w takim razie dziś możemy się zabawić i zapomnieć o wszystkim.
Pojechaliśmy dalej".


Albo to:

"Wszędzie panuje chaos. Ludzie po prostu rzucają się na wszystko w zasięgu ręki: komunizm, zdrową żywność, zen, surfing, balet, hipnozę, terapie grupową, orgie, rowery, zioła, katolicyzm, podnoszenie ciężarów, podróże, ucieczkę od rzeczywistości, wegetarianizm, Indie, malarstwo, rzeźbę, pisanie, komponowanie, dyrygenturę, wyprawy z plecakiem, jogę, kopulację, hazard, alkoholizm, wędrówki bez celu, mrożony jogurt, Beethovena, Bacha, Buddę, Chrystusa, samobójstwo, szyte na miarę garnitury, podróże odrzutowcem do Nowego Jorku, dokądkolwiek... Te fascynacje zmieniają się nieustannie, mijają, ulatują bez śladu. Ludzie po prostu muszą znaleźć sobie jakieś zajęcia w oczekiwaniu na śmierć. To chyba dobrze, że istnieje jakiś wybór".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noo :) Bukowski w ogóle cały jest do wzięcia:) ku... jak mi się nie chce sprzątać a muszę.. stanowczo idę.. już!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając misiową łapkę, co wtedy?
- Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek.
Posiedzę tu sobie i na ciebie poczekam.
Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi nigdy nie znika".
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pewnym czasie blaknie. I to jest dobre, zwłaszcza jeśli na pewno nie ma powrotu.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy nie blaknie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z czasem blaknie to ,co widać było mało ważne
"Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi nigdy nie znika"
jak słońce
czasami tylko przysłonięte przez chmury aktualnych zdarzeń
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to widzę inaczej.
Nie ma zniknąć. Trzeba przeżyć ból, a potem świat powinien powoli przestać obracać się wokół tego. Tej osoby, tej straty. Zwłaszcza, kiedy wiesz że na pewno nie będzie powrotu.
I nie, nie blaknie, jeśli przez cały czas to ożywiasz. Jeśli nie pozwalasz temu odejść, bo uważasz że wtedy Twoja miłość nie byłaby prawdziwa. I w ten sposób nie możesz iść dalej. Tkwisz w jednym miejscu z rozjątrzoną raną. Czy ta osoba, w imię której to robisz chciałaby dla Ciebie takiego losu?
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci ,których kocham lubią wiedzieć ,że o nich pamiętam
ja lubię żyć w przekonaniu ,że oni czasem myślą o mnie
po prostu mało mnie tam ,gdzie powinno
czas pokaże
pożyjemy -zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ci ,których kocham lubią wiedzieć ,że o nich pamiętam
ja lubię żyć w przekonaniu ,że oni czasem myślą o mnie"
Ja też.
Ale gdybym wybierała się w podróż bez powrotu, uspokajałaby mnie świadomość, że najważniejsza dla mnie osoba wcześniej czy później ułoży sobie życie.

Powodzenia.
Życzę Ci wszystkiego dobrego.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ależ dziękuję
wzajemnie
http://www.youtube.com/watch?v=yXvT6-SSrzc&feature=branded
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko co mówisz, jest słuszne,i zawsze będę się starał być wolny jak ty. I wiem, że teraz pójdziesz do domu, do Doliny Muminków, wypoczniesz i spotkasz znajomych...Jeż mówił ,że kiedy Muminek obudził się ze snu zimowego , zaraz zaczął tęsknić za Tobą...
Czy to nie przyjemnie mieć kogoś, kto tęskni i chodzi, i czeka, i czeka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie....
co z tego że tęskni jak nagle wpada w paranoje i oskarża cię o wszystko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierz nigdy w mądrość starców, ale przynajmniej posłuchaj, co mówią, przeanalizuj i zostaw z tego coś dla siebie. Powiem ci, co jest w życiu najważniejsze. Nie szukaj nigdy tego, co złudne: majątku, sławy - żeby to zdobyć człowiek rujnuje nerwy przez dziesięciolecia, a może stracić w ciągu jednej doby. Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna... Ciesz się, że nie marzniesz, że głód i pragnienie nie rwą ci wnętrzności. Jeśli nie masz przetrąconego kręgosłupa, jeśli obie nogi chodzą, obie ręce się ruszają - to komu tu zazdrościć? Po co? Zawiść zżera w końcu samego zawistnika. Przetrzyj oczy, a najwyżej ceń sobie tych, którzy cię kochają i którzy ci dobrze życzą. Nie krzywdź bliźniego, nie obrażaj: pamiętaj - z nikim nie rozstawaj się w gniewie, bo nigdy nie wiadomo, czy to nie twój ostatni uczynek i czy nie taki twój obraz zostanie w ich pamięci.

- R. Kaperski
Pojedynek z Syberią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ma dziś tak:
"Ziemia jest pełna nieba,
A każdy zwykły krzew płonie Bogiem,
Ale tylko ci, którzy widzą, zdejmują sandały;
Reszta siada i zrywa jagody".

Elizabeth Barrett Browning.

Nawet stopkę se zmieniłem.

:)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie, piękna stopka :)

Do tego wątku jeszcze nie dotarłam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko przed Tobą.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pożyjemy, zobaczymy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytając książki o zdrowiu, uważajcie. Jeden błąd drukarski może was zabić.

~Mark Twain
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~33. No, proszę. A jednak jest wreszcie ktoś na tym forum, kto potrafi dopatrzeć się wartości egzystencji własnej i drugiego człowieka. I właśnie oto chodzi. Nie w tym rzecz, by mnie to mile pogłaskało po mózgu, czy może nawet oczka się zaświeciły. Chodzi o to, by dostrzec prawdziwe wartości i właściwie spojrzeć na świat, na ludzi. Zawsze byłem i jestem takiego zdania. Bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Każdy z tym swoim imieniem, nazwiskiem, poczuciem humoru, wyrzutami sumienia czy żalu wobec doznawanych krzywd. Wiem, że jest to wyjęty cytat z książki, której nawet nie znam, ale widzę w tym sens. A skoro już coś cytujemy, to i ja pozwolę sobie zacytować malutki fragment:

,, Trzeba mieć dobre oczy, by dobrze patrzeć na drugiego człowieka; trzeba mieć dobre oczy, by z dobrocią patrzeć na bliźniego; trzeba nieć dobre oczy, by dobroć dostrzec w drugim człowieku" - koniec cytatu. --- Elementarz dla początkujących ks.Mieczysława Malińskiego

Uważam, że w tym wszystkim zawiera się to, co powinien posiadać każdy z nas, i szkoda, że tak nie jest. I takiego wspaniałego świata oczekuję. Dla wielu to utopia, dla mnie prawdziwa tęsknota do prawdziwej miłości międzyludzkiej. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, nie ma sprawy, nie oczekuję poparcia i poklasku - wolna wola. Wystarczy, że tak to działa we mnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tekwar, z Ciebie to musi być taka dobra duszyczka:-)) Twoja druga połowa pewnie jest szczęśliwa:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Graszko! Zastanawiałem się, co by Ci tu odpowiedzieć. Ech.... to nie takie łatwe. Samotność, samotność, samotność, dużo z tego co powyżej. Nie chciałbym Ciebie obciążać myślowo, ale na podstawie wielu moich komentarzy, może spróbuj sobie dopowiedzieć resztę:)) Kto wie, może trafisz:)) Malutki rąbek na priv. Ale nie wiele, niezobowiązująco, OK?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok tekwar:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszko, Ty nasza powierniczko dusz ;*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka o wielkim sercu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Kosmitko. A czy podejście Graszki do ludzi miałoby przeczyć jej dobraj duszyczce. Przecież takich ludzi nam potrzeba wszędzie, na forum też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny nie przesadzajcie:-) to ja przy was jestem miętka:)
Tekwarku, gdzie rąbek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się. Potrzeba. Zwłaszcza ciemną, zimną i pochmurną jesienią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tekwar, wiem o tym bo moją powiernicą też jest ;)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe Graszka kiedy ty znajdziesz czas dla siebie? ;):D moją też trochę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy że z wami się widzę raz w miesiącu i już mi lepiej:-)) jestem naładowana pozytywnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Tekwarku, gdzie rąbek?

Daj chłopakowi czas ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Vi. Nic się nie stało. Po prostu byłem zjeść kolację, dobra bo dietetyczna. Palce lizać!! :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolacja ważna rzecz. A poza tym to Graszka pytała, nie ja ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się najadłam slodyczy, podaruję sobie kolację:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ja mogę w obcym języku zacytować? Bo strasznie mi się podoba :)

A James Cagney love scene is one where he lets the other guy live.

~Bob Hope
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz, jesli nizej napiszesz tlumaczenie w polskim jezyku ;)
translator mi sie wiesza :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Vi. No, możesz, a nawet Ci wolno. Ale prosze Cie, nie znam angielskiego. Nie ma wyjścia, musisz to przetłumaczyć. Może byc być nawet z polskiego na nasze, też zrozumiem :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, chłopcy :)

Scena miłosna w wykonaniu James'a Cagney'a to taka, w której pozwala przeżyć temu drugiemu.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aby pisać dobrze, wyrażaj się jak człowiek prosty, ale myśl jak mędrzec.

~Arystoteles
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
,,lepiej mieć parkinsona i trochę rozlać niż alzheimera i zapomnieć wypić,, ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto pod kim dołki kopie,
ten się śmieje ostatni:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
kto pod kim dołki kopie.. jest operatorem łopaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o! marTinez :) jak tam Twoje lutowanie ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa cieżka sprawa :( ide od jutra na wojne ze szkoła.. szkolenie trwa 32 dni.. 10 straciłem na nauke spawania zwykłej stali mimo ze szkolenie mam na aluminium.. a jak przesiadłem sie teraz na alu.. to żaden instruktor nie jest w stanie poprawnie ustawić spawarki :( wiec kolejne 4 dni teraz już stracone, bo po 4 dniach stwierdził ze spawarka popsuta.. gdzie mówiłem to od dnia pierwszego :( jednym słowem dramat :( ludzie w tej szkole sie buntują.. a ja mam lipe bo jak obleje egzaminy to muszę za szkolenie zwracać :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie robisz ten kurs ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już nie będę oczerniał firmy :) bo już w ogóle pod gorę mi zrobia i sie powieszę jak obleje :( ale normalnie masakra.. mają jakąś tam wiedzę.. ale w metodzie MIG a co do tiga to sie go boja chyba..a tig alu.. ooo już w ogóle wiedza czysto teoretyczna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marTinez pisz do Urzędu Pracy póki czas, wyjaśnij o co chodzi, bo faktycznie Cię podliczą za nic. Niech oni rozpoznają tę sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No taki mam zamiar.. Ale pobralem sobie instrukcje obslugi spawarki.. Jutro obczaje i postaram sie ją ustawić.. Jeśli nie to wale do urzędu.. Nie jestem pewien czy urzad placi mi tez za ewentualne poprawki.. Oby! Bo inaczej kicha.. Pojechalem do znajomego zakladu gdzie spawaja tigami.. Za pierwszym razem wszysko wychodziło! Dlategi jestem pewien ze to spawarka..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak czy owak napisz, niech firma szkoląca zwróci Ci te stracone dni - przecież Ty masz się uczyć, a nie tylko przychodzić. a urząd niech sprawdza firmę zanim podpisze umowę szkoleniową, w końcu miasto (również z Twoich podatków) płaci za te szkolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co ty myślisz? To samo im poeiedzialem.. Bo oni ze ja mam szkolenie za free to co panikuje.. To mu mówię.. Panie a czy urząd płaci za szkolenie zabawkowymi pieniędzmi? Nie! Takimi samymi jak bym sam zapłacił! I wymagam tego by mieć sprawny sprzęt itd.. Ale jak grochem o ścianę.. Jak ktoś kto sam nie potrafi pospawac elementu doczolowo mam mnie uczyć?! Jesli dalej tak będzie to będę toczył wojnę! A na egzamin pozycze spawarke od znajomej firmy.. No innej opcji brak!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy wszystko inne zawiedzie, dajcie za wygraną i idźcie do biblioteki.

~Stephen King
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto rano wstaje,
ten idzie po bułki:-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"z okazji ( czegoś ...) życzę Ci, żeby Cię zło omijało"
mój Tata .
to najlepszy i (z mojego pktu widzenia) najbardziej wzruszający cytat na dziś jaki mogę przytoczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz ode mnie na poważnie:
Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam chyba dużo szczęścia w życiu - bywałam sama, ale nigdy nie byłam samotna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie bywało odwrotnie.Albo tylko mi się tak wydawało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie.

~Niels Bohr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błagam, uszanujcie dobrą literaturę i tylko nie cytujcie Paolo Coelho. Dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę, bo nie lubię :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ufff...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale nie wiem, jak inni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja lubię ;))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydumany i modny - nie lubię
ale w sumie to nie wiem... bo nie zgłębiałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmitka, to dawaj cytat :)

Ja czytałam tylko Alchemika i jakoś mnie nie porwał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://pl-pl.facebook.com/zenujacypaulo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja czytałam Pielgrzyma i podobał mi się
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja czytałam Weronika postanawia umrzeć i też mi się podobał, aczkolwiek nie porwało mnie za bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aby poznać się z najdalszą rodziną, wystarczy się wzbogacić.

~Julian Tuwim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest bardzo życiowy cycat:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytałem kilka jego (Coelho) książek - średnie.
Autora za to podziwiam.
Inni piszą średnio na 500 tyś znaków, są i tacy co na 1 mln.
On pisze na 150 tyś, wielką czcionką z ogromnymi marginesami.
Piszę jak menu pizzerii a kosi kasę jak za Pottera:)

I cytaty:

Damskie majteczki może nie są najlepszą rzeczą na świecie, ale mają do tego bardzo blisko.

Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej.

Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

W pogoni za ideałem
Wszystkie świństwa popełniałem.

By równowaga nie była zwichnięta,
Podnosząc suknię, spuszczała oczęta.

Mam niewątpliwą ochotę
Na twą wątpliwą cnotę.

Pomału się zakochiwałem,
Odkochiwałem
Cwałem!

Nie miałem, bo nie śmiałem.

Brak okazji, odwagi, ochoty - powody niejednej cnoty.

Fortuna toczy się kołem,
Pod kołem to pojąłem.

Głos przyrodzenia
Zagłusza głos sumienia.

Kto śpi nie grzeszy, więc miła osobo,
Nie będzie grzechu, gdy prześpię się z tobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja pamitam cytat z ksiązki Nienackiego i bardzo mi się podoba
"Grunt to się nie przejmować i mieć wygodne buty"
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka :D znów "ten wiek" ;):D)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha K.a:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie się ten Graszki z bułkami podoba :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten cytat z bułkami, pamiętam jeszcze za czasów licealnych, kiedy pociągiem dojeżdżałam do miasta W i na jednym z siedzeń były właśnie takie cytaty:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A znacie opinie Piłsudskiego?
Tylko jego to trzeba linkiem, bo Admin by się pogniewał:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Cytaty:J%C3%B3zef_Pi%C5%82sudski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety na ogół dużo lepiej sobie radzą niż my, tylko wolą się z tym nie zdradzać.

~Jerzy Jurandot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na jakiej zasadzie to zrobić. Jak uczynić. Jak usprawnić drogi. Jak wszystko. Jak zlikwidować papierosy. Jak wszystko zlikwidować.
Nie będzie niczego.
Nie mam żadnych wadów.

Krzysztof Kononowicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop. Zobacz najpierw, w co wskoczyłeś.

~Julian Tuwim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)))))....dobre,dobreeee....muszę zapamiętać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Listopad: jeden z dotkliwszych wrzodów na dwunastnicy roku.

~Julian Tuwim
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gospodyni doiła krowę i ryczała wniebogłosy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten cycat mi się podoba:-)
...życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłużyć. więcej
Éric-Emmanuel Schmitt Oskar i pani Róża
życie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Kiepski to komik, co się z własnych dowcipów śmieje"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sens życia tkwi w osobach , które są dla nas całym życiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nosił wilk razy kilka, póki mu się ucho nie urwało ^^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kłapouchy
>A znacie opinie Piłsudskiego?

Mi się bardzo podoba cytat o racji :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie ten o programie partii.
Ciekawie tak spojrzeć z perspektywy czasu.
Można by pomyśleć, że nasze życie polityczne jest na wyżynach.
A skoro jemu stawiają pomniki, to jak uczczą naszych polityków?

I jeszcze dwa cytaty:

"Życie jest jak transwestyta - niby ładnie, pięknie - a tu ch..."

"Na świecie istnieją podobno dwa rodzaje ludzi. Jedni kiedy dostają szklankę dokładnie w połowie napełnioną mówią: Ta szklanka jest w połowie pełna. Ci drudzy mówią: Ta szklanka jest w połowie pusta. Jednakże świat należy do tych, którzy patrzą na szklankę i mówią: Co jest z tą szklanką? Przepraszam bardzo No przepraszam To ma być moja szklanka? Nie wydaje mi się. Moja szklanka była pełna. I większa od tej!. A na drugim końcu baru świat pełen jest innego rodzaju osób, które mają szklanki pęknięte albo szklanki przewrócone (zwykle przez kogoś z tych, którzy żądali większych szklanek), albo całkiem nie mają szklanek, bo stały z tyłu i barman ich nie zauważył. "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśli są niewidzialne , ale bezmyślność jest widoczna - Stanisław Jerzy Lec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli chcesz coś skomentować dzisiaj zastanów się czy nie skomentować tego jutro
będziesz miał jeden dzień więcej by z błazna zmienić się w erudytę. - wujek dobra rada ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urodzić się głupcem to nie wstyd. Wstyd tylko głupcem umrzeć.

~Erich Maria Remarque
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Człowiek całe życie się uczy, a głupi umiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podsumowując dwa ostatnie :

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wujciu dobra rada...jesteś niemożliwy:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.

~Wisława Szymborska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wisława Szymborska nie jest dla mnie żadnym autorytetem, ale pięknie się wyraziła:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wisia to mądra babka była:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciągle szukamy właściwej drogi do celu, gdy już ją odnajdziemy, to zazwyczaj idziemy na skróty.

a to moje ulubione:

Trafiła kosa na kamień i płacze

Gdyby kózka nie skakała to by ślimak wystaw rogi

;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majranek, dobre dobre...D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Książki to także świat, i to świat, który człowiek sobie wybiera, a nie na który przychodzi.

~Wiesław Myśliwski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ja lubię zatopić się w ten książkowy świat:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko tam pan Darcy na zawołanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.

~Gilbert Keith Chesterton
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto dużo cytuje na forum ten ma mniej czasu na czytanie książek.

~wdr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr, a cóż to za radosna twórczość ;)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam, Wdr, ja tam zawsze znajdę czas na czytanie książek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Książki są jak towarzystwo , które sobie człowiek dobiera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli jak mam Kamasutrę na półce to co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr
Masz Kamasutrę ?? :)) No to masz urozmaicone towarzystwo :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To znaczy, że interesuję Cię, lub w przeszłości interesował Cię ten temat Wdr:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka , chyba większość ludzi choć raz trzymała w rękach Kamasutrę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego niczym dziwnym jest posiadanie tej książki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne natomiast jest to , że w bibliotekach ciężko ją zdobyć , nie w każdej jest ... u mnie nie ma , wiem bo pytałam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam się że nie tylko trzymałem... ale nawet czytałem.... i oglądałem ....wiecie co tam w srodku są za zdjęcia ? ;P

P.S.
Ruda jak czujesz potrzebę to może jakąś noc "poezji" zorganizuję , poczytamy wspólnie ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie nie wiem , bo nie mogę jej zdobyć :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr
Nie czuję potrzeby , jestem tylko zaciekawiona :P Zresztą , raczej ciężko byłoby taką noc zorganizować :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie wszystko jest możliwe, vide film "Ona" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie Vi , polecałaś ten film , chyba się skuszę na niego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Pontianac polecała, ja tylko obejrzałam, ale polecam, jak najbardziej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ruda
Żaden problem , można się nawet pokusić przy okazji o odegranie kilku scenek... Shakespeare to to nie jest, ale też ambitna lektura...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwe , że coś pokręciłam , w każdym razie pamiętam , że też brałaś udział w dyskusji o tym filmie ;)) Wiek swoje robi :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr
To dla wygimnastykowanych raczej :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tu się jedynie odzywam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi , ja także :) No i oczywiście czytam , co piszecie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro? 

Phil Bosmans
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam nic nie sugeruję , ale to nie ja zacząłem o książkach gadać i potrzebie czytania tudzież wypożyczenia :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No RudaW, co Ty na to?:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Graszka , bardzo dobry cytat.

Co ja na to ? Hmm , to nie dla mnie raczej :D

@wdr
A kto napisał o Kamasutrze pierwszy ?? :P

Nie mam potrzeby wypożyczenia , tylko ciekawa jestem :D
Ciekawość nie oznacza praktykowania :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaW, po co pożyczać książkę, w necie znajdziesz wszystko;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież pisałam Ci Graszka , że ja blondynka :)) Nie wpadłam na to ;) Wieczorem sobie poszukam :)))

Miało być o cytatach , a tu znowu wygłupy ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" tylko ciekawa jestem :D"

To ci powiem , że jak widziałaś okładkę to dalej jest tylko coraz ciekawiej , autora tak wena poniosła że niektóre strony wydają się jakby były wklejone do góry nogami , jak wciągniesz się w akcję to można przeżyć naprawdę niezapomnianą historię ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr
Zaczynam się zastanawiać , czy ta ciekawość wyjdzie mi na dobre ... Okładki też nie widziałam :D
Ale wieczorkiem przekopię neta , wcześniej jeszcze przemyślę , czy faktycznie jestem AŻ tak ciekawa :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wracamy do cycatów:

"Łatwiej niektórym książkę napisać, niż drugim ją przeczytać"

Alojzy Żółkiewski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Pomóż niewidomemu przeczytać książkę , kiedyś może ty będziesz potrzebował pomocy."

wdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, to dla mnie cytat, bo ja prawie już nic nie widzę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Carlos Ruiz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RudaW
>Przecież pisałam Ci Graszka , że ja blondynka :))
To blondynka czy ruda? ;)

mój cytat, to o miłości:

"Puchatku?
-Tak Prosiaczku?
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś"

Alan Alexander Milne Kubuś Puchatek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie o przyjaźni ? ;P

Niby każdy może interpretować bajkę po swojemu , ja tam nic nie sugeruję ....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha, dobre....;))

miłość przyjacielska? ;p może być?

Ja miałam na myśli miłość, jaka łączy rodzinę, bo w końcu to była jakaś tam rodzina, czy się mylę?

Gdzie jest Kłapouchy, niech no on się wypowie ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@pontianac
Ruda po przeróbce ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toć Kłapouchy zjadł ich wszystkich coś tak mi się wydaje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zjadł tylko królika i prosiaczka:-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to mało? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, tygrysek skupiony na skakaniu, zwariowany, Puchatek głupiutki...niczego się nie dowiemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie do tego nie mieszajcie.
Może i jestem osioł, ale swoje zasady mam.
Nie wiem jak wy, ale ja preferuje inny rodzaj miłości.
Żeby tak niedźwiedź z dzieckiem? - zboczenie podniesione do kwadratu!

"Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna!"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och, Klłapouchy, nie bierz tego tak poważnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedźwiedź i dziecko? Niby gdzie? Chyba niedźwiedź i prosiak.....;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki z puchatka niedźwiedź?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co najwyżej niedźwiadek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do tego z małym rozumkiem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To człowiek człowiekowi jest najbardziej potrzebny do szczęścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Niedźwiedź i dziecko? Niby gdzie? Chyba niedźwiedź i prosiak.....;)

Rzeczywiście, przeczytałem cytat, ale jakoś ta wymiana zdań kojarzyła mi się z Krzysiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ach te skojarzenia ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja dalej książkowo, nie z Kubusia, ale też z literatury dziecięcej :)

Nowe książki pachną tak ładnie, że po prostu czuje się po zapachu, jak przyjemnie będzie je czytać.

~Astrid Lindgren, Dzieci z Bullerbyn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie skojarzenie z innym wątkiem:
"- Życie ci uratowałem!
- Śmierć mi zmarnowałeś!"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto mógłby znieść życie, gdyby nie miał nadziei na śmierć.

~Lucy Maud Montogomery, Błękitny Zamek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ja nic nie wiedziałem o więzieniach... ani o pieniądzach"
- skrót długiej konferencji prezydenta Aleksandra K.

"Już mi dużo czasu nie zostało"
- inny były prezydent, tego samego dnia.

"Spieprzaj dziadu"
- mój ulubiony prezydent, którego czasu już się skończył.

"Jedziemy na polowanie i tylko ja będę miał broń"
- urzędujący prezydent do innego prezydenta, tylko nie wiemy którego.
...a nie, to był Al Bundy do swoich dzieci;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cytat na dziś

"Każdy system ma swojego robala.
Toczy on krew swoich dawców,
znieczulając ich mózgi jadem hipokryzji".

Z książki Michała Pauli pt:" 12 x śmierć"
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie moje, ale często to słyszę, jak trzeba zrobić zakupy w weekend ;)

"Pierwsza myśl, gdy wychodzę z domu - eksterminacja"

A to cytat z książki, która robi wrażenie na każdym, kto ją przeczyta :)

O śmierci.
"Właściwie nie boję się nieznanego. Tylko trochę szkoda mi tracić to, co znam. "
Éric-Emmanuel Schmitt Oskar i pani Róża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pontianac...pamiętam film o Oskarze i Róży,był niesamowity,nigdy go nie zapomnę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie widziałam, czytałam tylko książkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto czyta książki, żyje podwójnie.

~Umberto Eco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pontianac...książki nie czytałam więc się podpytam,główny bohater to chłopiec nieuleczalnie chory na raka a Róża to wolontariuszka w hospicjum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli to jest to:)poszukaj filmu,myślę,że warto,dla mnie bardzo warto:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O rany, tylko nie oglądajcie w Święta. Ja w każdym razie bym tak zrobiła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O nie,nie...nie polecam na święta ale później jak najbardziej,ja przeczytam książkę ale też po świętach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale czemu? Bo smutny? Przecież książka daje nadzieje, że ze śmiercią można się pogodzić. Filmu poszukam, ale pewnie i tak nie obejrzę z braku czasu.

Sama sobie cytat przytoczę:

Dan Brown

"Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su ."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie zasmucił pomimo tej nadziei,może obraz bardziej na mnie "działa":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie oglądam filmów, o których z góry wiem, że są smutne a i tematyka jakoś mi nie odpowiada. Chyba mam nieczułe serce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sobie poczytam, bo życie jest krótkie.

~Carlos Ruiz Zafon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Vi , a może właśnie masz czułe serce i dlatego nie oglądasz smutnych filmów ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, no oglądam, akurat tematyka w Oskarze i Pani Róży jakoś mi nie podchodzi. Zdarzało mi się i zapłakać na filmie, więc jakieś tam ludzkie odruchy mam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płaczę często na filmach, więc unikam takich, w których są jakieś smutne treści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wobec tego ze mną chyba jest coś nie tak , uwielbiam smutne filmy , smutne książki i smutne zakończenia.. Ale wesołych także nie unikam ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam polskie, przedwojenne melodramaty, te to są dopiero smutne. A z zagranicznych bardzo lubię Pożegnalny walc z Vivien Leigh, klasyka dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedziela najbardziej cieszy w piątek rano.

~Jacek Melchior
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
święte słowa Vilette:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, nie moje, ale popieram je w całej rozciągłości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"
W.Szymborska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram, oczywiście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowix...cytat nie dość ,że bardzo trafny to jeszcze od tak wspaniałej kobiety,no pięknie:)...a żeby jeszcze posłodzić to dodam,iż masz bardzo elegancki avatar:D;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
No to jeszcze w temacie czytania :)

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Vi...to jest to co ja lubię:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Święta dam czadu, bo w tv jak zwykle nic nie ma ;) Szykują się rozczytane święta :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cytat na dzisiaj...

Dzieci i ryby już głosu nie mają ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ryby mogą się zemścić stając ością w gardle;)W bezgłos dzieci nie wierzę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadymek się nie jada zawierają truciznę ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Błogosławieni, którzy potrafią śmiać się z własnej głupoty, albowiem będą mieć ubaw do końca życia"

ks. Jan Twardowski
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już się nie chce śmiać, zajady mi się porobiły. Czniam ten ubaw. pożyłbym na poważnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>zajady mi się porobiły

to raczej od niedoboru witaminy B2 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłużyć"

Éric-Emmanuel Schmitt Oskar i pani Róża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr
Nie jada się wątroby tej ryby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3m.pl się dzisiaj wysiliło:

"Trze­ba uważać, kiedy wy­powiada się życze­nie. Nig­dy nie wiado­mo, kto może słuchać. Terry Pratchett"

Od zawsze uważam, że trzeba miarkować życzenia. Bo wredny los sprawia, że spełniają się w najmniej oczekiwanym momencie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo problem mój sadylu polega na tym,że wypowiadając życzenie równocześnie wtłaczamy we własną podświadomość jego wzorzec. I wszystko czego życzymy wróci do nas. Szczere wróci szczerze, nieszczere również. Najlepiej nic nikomu nie życzyć :) Chyba, że jesteśmy na progu oświecenia :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałem dziś zostać w domu. Ktoś puka. Puk właśnie.
"Ubieraj się - powiada. - Jazzowa orkiestra
Tak brzęczy, że choć chciałby, nikt teraz nie zaśnie.
Tytania z Oberonem proszą na Sylwestra".

"Kto będzie?" - "Sami swoi. Po prostu: Ateny!
Proszono małe kółko, lecz wieść się rozniosła.
Królową Hipolitę pamiętasz ze sceny,
Wybaczysz, że Tytania zaprosiła osła.

Nie zostawaj samotny, ani w miejskim huku,
Odetchniesz wonią lasu i powrócisz wcześnie.
Amazonki podwiozą". - "Idę z tobą, Puku.
Co będziemy tam robić?" - "To samo, co we Śnie".

Jan Lechoń, Mój Sylwester
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
''Gdy przerasta nas życie, chowamy się w jego cieniu"

A to nizej chyba najbardziej do mnie pasuje;)

"Błędy człowieka czynią go sympatycznym"

Nie pamietam kto to wymyslil ale jest super :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki jeden od Cierpień Młodego Wertera. Nazywał się von Goethe. W tym czasie było modne, jak mawiał Dumbledore, mieć dobrą maksymę na każda okazję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękne mamy motto na trojmiasto.pl :)

"Uprzejmość tak mało kosztuje, a tak wiele można nią kupić"
Charles-Maurice de Talleyrand
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytować każdy może, trooochę leepiejjjj lub trochę gorzej
ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi
Czasami człowiek musi
Inaczej się udusi :P

Sthur rewrite wdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr'ku, wysłałeś już przesyłkę? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie - sadyl wymięka , pyta się czy to na poważnie ;P daj adres to wyślę bezpośrednio ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ściemniaj, wcale nie wymięka, a ja już ćwiczę, żeby dobrze wypaść :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja już zapakowałem przesyłkę w przeźroczysty woreczek żeby listonosz widział co niesie :) tylko nie mów Sadylowi ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, nie powiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Lepiej nic nie wiedzieć niźli wiele, a połowicznie!
Lepiej być głupcem na własną rękę, niźli mędrcem według cudzego mniemania! "

Zaratustra.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łe tam.
Pomyliłem cytaty.
Cytat na dziś:
Napiłbym się spirtu z Mansonem uzupełniając (miast popitki) filozoficzną konwersacją starając się dobrnąć do granic wyżynnych wszechświata.
Gdzieś w plecaku mam do nich klucz.

https://www.youtube.com/watch?v=iHL_xG_0ZDU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurdę, gdzie są te lata...
Chyba się starzeję.

https://www.youtube.com/watch?v=TRRW_rT1v3I&list=PL9FE086CD64FC787F
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to źle? Ja tam ciesze się z każdym kolejnym dniem :)

I mam dwie ulubione sentencje o starości:

"Czy jest coś bar­dziej przy­jem­ne­go, niż sta­rość otoczo­na młodością, która chce się cze­goś nauczyć?"
Cyceron

"Sta­rość we wszys­tko wie­rzy. Wiek śred­ni we wszys­tko wątpi. Młodość wszys­tko wie"
Oscar Wilde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wrócą te lata, te lata szalone ;)

Nie wiem, kto jest autorem słów, ale wiem na pewno, że śpiewała to Irena Jarocka :)

http://www.youtube.com/watch?v=ASZ-yg8Afno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kwestii refleksji nad starością pojadę Santorową ;) "Tych lat nie odda nikt..."
http://www.youtube.com/watch?v=sNV0tFKDZgE
autor: Kazimierz Winkler
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgłębiam szamanizm C, alko w tym przeszkadza :)
Wszechświat nie ma granic.
Jak i wolna wola w człowieku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to gadał Aleister Crowley: " Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym Twym prawem".

Manson jak wpadnie Ci w łapę, to zerknij okiem na tę powieść:

http://www.dobre-ksiazki.com.pl/egipcjanin-sinuhe-p279393.html?utm_source=google&utm_medium=cpc_product&gclid=CIzF58ith8MCFeKWtAodjQ4AsQ

ps. niezłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytałam Egipcjanina jednym tchem, ale jakieś 10 lat temu, może nawet wcześniej. Niezłe myki z pochówkami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też czytałam, ale więcej niż 10 lat temu, tak myślę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UT.
I nie tylko z pochówkami. :)

Abstrahując.
Znalazłem mój ulubiony numer Dyjaka.
To chyba cover.
Tym bardziej.
https://www.youtube.com/watch?v=5eKvO8dJtms
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mika Waltari napisał jeszcze cykl kryminałów o komisarzu Palmu, jak gdzieś zdobędę to poczytam. Kryminały to moja specjalność :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytałem. Ze 30 lat temu :)
Wiesz C co jest najtrudniejsze? Powstrzymać w sobie Wojownika i w konfliktowej sytuacji zapytać wroga, jak można mu pomóc. Lata wbijania w łeb, że należny walczyć i umysł jest najważniejszy robią swoje. Czasem mi głupio, że facet w moim wieku dochodzi do wiedzy, którą byle dwunastoletni adept filozofii Zen ma podaną na talerzu. Ale pracuję. Ciężko i wytrwale. I wreszcie mi się wszystko zaczyna układać w całość. Pomalutku. Już wiem, czemu jestem pustelnikiem :) Tak miało być :) I najśmieszniejsze jest to, że nic już nie jest takie jak dawniej. I nie chciałbym, żeby było.
Dobra, nie nawijam. Jakbym się słyszał parę lat temu sam bym podówczas pomyślał o Sreberku :)
Życzę Wam wszystkim by Wasze drogi były wygodne, proste i szerokie, a cele widać było na horyzoncie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasem jest i tak
http://youtu.be/ygaXxSOca48
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
MtF, chyba Ci się weki kończą w spiżarni.;)
Takiś markotny jakiś. Może głodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękujemy Mansonie, zrobimy co w naszej mocy, aby tak było :) Cel na jutro - kino :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cel na jutro kino...

Brzmi jak terrorystyczny plan ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UT.
Manson głodny?
A widział Ty kiedy głodnego kucharza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Broń Boże, C, cel jak najbardziej zgodny z przeznaczeniem :) Zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~~c~~, ja nie wiedziałam że MtF kucharzy. Ja tylko przeczytałam, że sobie werbował zapasy do weków jesienią. Może żyje w myśl zasady "jak nie upoluje, to nie zje"? A po lasach mniej rowerzystów się teraz pałęta.;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbłąkanych turystek też jakby mniej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pustelnicy mało jedzą więc chyba głodny nie chodzi ale gdyby cóś to Manson daj znać ,nawieziemy zapasów,nie damy Ci zginąć:)
A co do kina to jeden bilet wolny:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, Ty to mogłabyś czymś Mansonowi zaimponować, gorzej za mną ;) Chyba, że tempem zajadania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi....chyba mnie przeceniasz;)komu jak komu ale Mansonowi chyba nie dorównam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale możesz się wykazać, wprawę masz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, dziewczynko?;/ Jakoś mi się źle kojarzy...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko ja mam takiego pecha,że im bardziej mi zależy na "wykazaniu" tym gorzej mi wychodzi;)...na sylwka miałam gości i upiekłam cudownie zakalcowate ciacho,którego zjeść nijak się nie dało:)))
UT...a to przepraszam,miało się raczej miło kojarzyć;)...zmieniam na dobra dziewczyno:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Eeee, ja się nie obrażam. :) Ja podobnie jak Vi mam.
Ciast nie lubię robić. Wszystko inne mi nawet wychodzi. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lubisz, ale umiesz? To jednak różnica ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlałem i zestawiłem wódkę z pigwy.
Ostały się ćwiarteczki owoców nasączone spirtem, żal wyrzucać.
Skandyzowąłem je i zrobiłem słodziaczki pigwowe z naturalnym błonnikiem.
Cukiereczki jak marzenie.
Pierwszy i drugi może nawet trochę ostre, ale od trzeciego idą świetnie.
I walą w dekiel :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mansonie, nie jedz za dużo tych słodkich cukierków, dobrze by było, gdybyś się z kimś podzielił ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po filmie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, po filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo nam się podobał, historia znana, ale dobrze opowiedziana. I dobrze zagrana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znakomite efekty specjalne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to za film?
Siedzę w tym kinie lata całe.
Właściwie wszystko już widziałem.
Niby go znam, a nie poznaję.

Siedzę i oczy wlepiam w ekran
w tę plątaninę dziwnych wątków,
coś chyba jednak mi uciekło
choć śledzę akcję od początku.

Kto atakuje kto się broni
czemu tych biednych ludzi paru chce
bym świat widział tak jak oni ?

Od kiedy seans się rozpoczął
pół sali tupie, gardło zdziera,
a druga połowa łzy ma w oczach
szeptem wychwala reżysera.

Część sali wierzy w to co widzi
dla reszty to jest nonsens czysty,
i choć przeraża mnie reżyser
bardziej się boję scenarzysty.

Męka mężczyzny, któremu trucizny
Potwór z kosmosu nalał do termosu
Wszystko dla picu, wszystko na aby aby
I nagle z nieba spadają żaby

Magiczny film katastroficzny
Stereofoniczny i panoramiczny
Tragiczny poemat liryczny
Głupi bezgranicznie ale za to śliczny ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, jeśli wydasz tomik poezji to na pewno kupię ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I może zorganizuje potem wieczorek poetycki i w końcu Go poznamy? Przyszłabym, oczywiście. ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bardzo chętnie :) Po autograf i zdjęcie z Autorem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może wspólne, vi? Ja z jednej strony, Ty z drugiej, w środku Autor ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem jak najbardziej za, teraz trzeba tylko poczekać na zdanie Autora w tej sprawie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tomiku mego nie musisz kupować
postaram się tobie go podarować
Lecz nie licz na to powiem skromnie
bo większość tekstu nie należy do mnie

A od wieczorku wole noc całą
I to by było pewnie za mało

;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Noc Autorska? To chyba musisz wydać od razu dwa tomiki ;) A raczej tomy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Noc Autorska?

vi, jestem pod wrażeniem ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się piszę jedynie na wieczór, daleko mam do domu z Trójmiasta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze można zorganizować Noc Autorską u vilette wystarczą chęci ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>wystarczą chęci

Głównie Twoje, wdr ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego, co mi wiadomo, to wieczory autorskie nie są urządzane w prywatnych mieszkaniach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, jesteś gotowy na taki wieczorek poetycki?:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie - ale wszystko w rękach i nogach wygimnastykowanej zakonnicy i seksownej nauczycielki. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro o tym mowa, to przypominam, że czekam na habit. Nadal...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby był wieczór autorski to najpierw musi być tomik, więc wszystko Twoich rękach, Wdr ;) Układaj zgrabnie rymy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz... tylko się nie obrażaj ;)

Vilette - mówi matka - prawda jest brutalna
twa uroda rzadka nazbyt oryginalna
może za granicą tobą się zachwycą
dobry i Eskimos
gdy wyboru ni mos

- nie chcę nie chcę cudzoziemca
- cudzoziemiec ma tasiemca !

Vilette - mówi matka - lat masz ze trzydzieści
mało kto cię w mieście dotychczas nie pieścił
nie chcą brać za żonę tego co ruszone
smutne to aliści są jeszcze turyści

- nie chcę nie chcę do turysty
- bo spocony i nieczysty

Vilette - mówi matka - córuś moja słodka
zanim cię co złego z mojej strony spotka
albo ty się powieś albo wracaj na wieś
znajdę ja ci chłopa
będziesz mogła ziemię kopać

- nie chcę nie chcę do rolnika
- bo do zlewu rolnik sika

Vilette - mówi matka...

- niech się matka zatka
- niech matka nie truje bo mnie to stresuje
- jak mnie który ruszy walnę w łeb donicą
- bowiem w głębi duszy czuję się dziewicą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr, czekamy na tomik ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lecz nie licz na to powiem skromnie
bo większość tekstu nie należy do mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rany Julek, Wdr, Ty chyba masz za dużo wolnego czasu? ;) Co na to Twoja rodzina, że tak siedzisz i rymy układasz o obcej osobie? ;)

Nie jestem obrażalska, choć kiedyś bywało z tym różnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>bo większość tekstu nie należy do mnie

Łeee, już byś się nie przyznawał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rodzina śpi, a w telewizji durny film, więc mi się nudzi...

...spoko takie przeróbki to parę minutek, tu nawet nie bardzo było co zmieniać bo wszystko pasowało. :D

"byś się nie przyznawał.." - muszę się przyznać.. mnie spowiedź nie uratuje ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to może przedstawisz autora/autorkę, bo zapewne wszyscy są ciekawi ;)

przeróbki.....no tak, niech żyje internet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To napisz coś własnego, z głębi Twej Wdr-owej duszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o czym byś mała
wierszyk usłyszeć chciała ?
Jak mi podrzucisz temat
to ci napiszę poemat.

wdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, nie zastanawiałam się. Zaskocz mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZaScotchenie to pod BDSM podchodzi ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli dusza Wdr'a to właśnie mu podpowiedziała, co Ty sugerujesz, Sadylu, to ja chyba nie chcę przeczytać tego wiersza.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra to może coś co pomogło by ci przyszłego męża złapać ?

Tylko trochę informacji potrzebuję, bo jak napiszę

biust mój może jest i mały
za to śliczne niebieskie mam gały

i nie będzie się zgadzać :/ - tak wiesz żeby reklamacji nie było :P

zdjęcie ? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ten znowu o zdjęciach...

P.S. Co z tym habitem???!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdjęcie to byłoby pójście na łatwiznę. Napisz wiersz dla mnie a nie o mnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
vi, i tu Go masz! ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idę już spać, a Ty, Wdr, pomyśl nad tymi wersami. Może zdążysz do moich urodzin? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla ciebie to niech się postara twój przyszły , nie będę go wyręczał , bo jeszcze jak przyjdzie sprawa dziecka, to też sobie ubzdurasz żebym go wyręczył. ;P

Dobranoc .. a kiedy to bo takie własne to wiesz nie tak hop siup.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, wiersza o mnie, a w zasadzie na temat mojego wyglądu( zdjęcie ) pisać nie musisz, bo ja doskonale wiem, jak wyglądam, codziennie widzę się w lustrze :) Zatem nie musisz się trudzić, a w czasie, który poświęciłbyś na pisanie, zrób coś pożytecznego :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież to nie dla ciebie tzn. tylko pośrednio dla ciebie, to reklama dla tych adoratorów, im więcej adoratorów będzie tym większa szansa że trafisz na coś co tobie podpasuje , kot to nie żółw nie zestarzejesz się z nim, góra kilkanaście lat więcej z tobą kot nie wytrzyma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to mowia 'Reklama dzwigna handlu' a ja z zycia wiem ze dobrego towaru nie trzeba reklamowac ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Część I

W Wejherowie dziewczynka mieszkała
Cała wiocha się za nią oglądała
A zwali ją wszyscy vilette
Bo często odwiedzała outlet
A może temu że pod domem stał Chevrolet
zaś w szafce miała pięć bransolet
Nie mniej często na sobie miała ładne szmatki
A oczy jak bławatki
i chociaż na wsi to rzecz trudna
zawsze była bardzo schludna
Co się zaś odżywiania tyczy
miała pociąg do słodyczy
Na szczęście natura szczodra
nie pozwoliła by poszło jej to w biodra
i mimo dość zgrabnego cielska
była bardzo marzycielska...

Koniec części I

(jak ktoś chce pomóc to może coś dopisać)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnego dnia, nie wiedzieć dlaczego
Przyczepił się do niej pewien kolega,
wdr mu było na imię
I bardzo chciał pomóc tej dziewczynie
Aby znalazła mężczyznę swego
Bo tego jej trzeba (według niego)...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawa jest trochę zawiła,
bo, choć dziewczyna ładna i miła,
za nic słuchać go nie zamierza.
Może swe sprawy w inne ręce powierza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I poprosił o pomoc Mikronezję
Bo sam miał już lekką neuroleptoanalgezję
Przebrał się w kolorową koszulę
przemawiając bardzo czule.
Poprosił by dała mu natchnienie
Ale ona mówi że nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będziesz pisać o vilette
Bo ja mam więcej zalet
Masz pisać o Mikronezji
Bo jak nie to walnę cię tak że dostaniesz amnezji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ileż w tych słowach finezji
Zasłużyłeś na bukiet frezji
wdr'ku mój drogi
(Normalnie urwę Ci nogi... ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I myślisz, Wdr, że ten poemat przyciągnie adoratorów? ;) Musiałaby być to bardziej subtelne rymy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Te rymy są dla facetów
a nie dla poetów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, jeżeli mają nadzieję na Chevroleta i bransolety to się gorzko rozczarują ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Część II

Marzył jej się rycerz na rumaku
Najlepiej jeszcze we fraku
Żeby lat miał ze trzydzieści
I wygląd niewieści
Opalony , wygolony
Jak Banderas przystrzyżony
Tak go sobie wymarzyła
Gdy po nocach o nim śniła
I nie chciała mieć innego
Tylko tego wyśnionego
Bo to zawsze jest najgłupsze
Kiedy się ktoś przy czymś uprze.

Koniec Części II
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezle wiersze ukladacie
az mi z d..y spadly gacie
tez cos ułozylem
w innym watku zamiescilem

sorry ale tez mi sie udzielilo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Koniec Części II

I ostatniej, tak? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Część III

A na wiosce takich ni ma
Wokół wszędzie była zima
Do Trójmiasta jeździć - też nie chciała
Jedynie gdy inka do kina ją wyciągała
Czy była leniwa ?
Czy czegoś się bała ?
A może lęki przed facetami miała
Bo jej Mikronezja coś tam naopowiadała

Tego się nie dowiemy
Ale za to w przyszłość troszkę zerkniemy

Minęło latek kilka
Przyszła na nią taka chwilka.
Że latek przybyło,
a kilogramów nie ubyło
I zastanawiać się zaczęła
Czy to warto !?
Było być taką upartą.

Koniec Części III
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr....ło matko!!!nic innego na usta mi się nie ciśnie...tfu...na palce:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspomniałem o tobie zaistniejesz w Literaturze Polskiej XXI wieku.
Dzieciaki za lat dziesiąt będą się uczyć o tobie w szkole. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie!!!...będę sławna!!!;)
O tej co Vi do kina wyciągała!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No prosze sa trzy tomiki :) udalo Ci sie przed urodzinami Vi (tak mysle)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzy części to nawet za mało na jeden tomik ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie Vilette, na razie to nędza,
Jednak woderek się właśnie rozpędza ;)
Rzuci Ci zaraz poemat pod nogi,
abyś, przede snem, zapadła w stan błogi
myśląc: "a może jednak spróbuję
faceta, co kiepsko, lecz jednak, rymuje" :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ani ja słodki, ani ja smaczny
lepszy jest sadyl, taki trochę pokraczny
a ponieważ wiem że w słodkościach gustujesz
lepiej gdy starego piernika dziś posmakujesz ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> ani ja słodki, ani ja smaczny

Tekst ten wydawa się niejednoznaczny
Woder wyraźnie zaprzeczenia czeka ;)
Niech zatem twarz swą tutaj objawi, człowieka ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc w skrócie...

Piękny jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja twarz tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przesadne mniemanie
Jest już nam znane
Szkoda że tylko z opowiadań
Może za czas jakiś
Wodera olśni
I zechce swe lico
Ukazać kobietom ;)
Bo przecież mężczyźni
W nosie to mają
Wolą z woderem
Drzeć dalej koty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O wilku mowa :) a w zasadzie wilczycy :] a w sumie o naszej parze ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, Wdr, przestałeś już rymować? ;) Mam nadzieję, że już sobie odpuściłeś i dasz mi spokój, tak? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wyczuwam pewien niepokój w twoim pytaniu, czy wchodzisz na forum z obawą - ciekawe co dziś będzie o mnie na forum ? ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skądże znowu, miałam na myśli Twój czas, który poświęcasz mojej skromnej osobie zamiast komuś innemu, bliższemu i droższemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...który poświęcasz mojej skromnej osobie zamiast komuś innemu, bliższemu i droższemu :)

Może Woder ma tylko Ciebie? ;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
E, tak źle chyba nie jest ;) Jedynie mój kot ma tylko mnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pan Bóg talenty rozdziela talenty wśród owieczek, oj rozdziela ;)
Może kiedyś, ktoś będzie cytował wdr'a, któż to wie.

Póki co, mój cytat na dzisiaj:

"Gdy oceniasz ludzi, nie masz czasu ich kochać. "
Matka Teresa z Kalkuty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dzisiaj...

"Obyś żył w ciekawych czasach..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... i bezpiecznych :)

"Jeśli wszystko właśnie się wali, łap za kawałki. Zbudujesz z nich coś wielkiego."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr Twój cytat to starochińska klątwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiejszy cytat z trojmiasto.pl

"Są dwie rzeczy, których mężczyzna ukryć nie potrafi - kiedy jest pijany i zakochany"

Antyfont

Zgadzacie się? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konkretnie - po męsku - może być ;)
Ja też się nie zgadzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój brat by się zgodził, przynajmniej w kwestii zakochania, nie potrafił ukryć, albo słabo się starał ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Maślane oczy" każdego zdradzą;):)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taa, mój brat miał wyjątkowo maślane ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie są dob­rzy i źli, od­ważni i tchórzli­wi, szlachet­ni i god­ni po­gar­dy.  A naj­dziw­niej­sze jest to, że naj­częściej wszys­tkie te cechy na­raz goszczą w jed­nym tyl­ko człowieku. I do­piero wówczas jest on całością. Całością za­razem silną i słabą, godną sza­cun­ku i godną współczu­cia. Ta­ki właśnie jest człowiek. Wiel­ki i mały jednocześnie. 

Dorota Terakowska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Wam dwie książki Doroty Terakowskiej, Poczwarka i Tam, gdzie spadają anioły.Wspaniała lektura. A dla młodszych Władca Lewawu, mnie się dobrze czytało, choć dawno skończyłam podstawówkę ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanotowałam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ "dawno skończyłam podstawówkę ;)"

kto by pomyślał ;] znaczy się już nie chodzisz do podstawówki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, zaczynasz działać mi na nerwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Vi, czym bardziej będziesz się nerwować ;) tym wdr będzie bardziej upierdliwy i złośliwy. Może więcej go nie karmić, umrze śmiercią naturalną ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w zasadzie jestem odporna na żarty i złośliwości, ale dziś wyjątkowo wszytko mnie denerwuje :) Zrelaksuję się przez weekend i będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdemu się zdarza mieć gorszy dzień.
Gorąca kąpiel z bąbelkami zazwyczaj koi nerwy, polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja wanny nie mam... Zaraz się znowu zdenerwuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pocieszę Cię, obecnie też nie mam ale pamiętam stare dobre czasy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@vi
Wykąp się na podłodze :D ... lub w misce ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
basen dmuchany sobie kupcie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma potrzeby... mogę pożyczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochani, jakoś sobie poradzę. Wszak mam prysznic ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na dmuchany basen trza mieć miejsce :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zapraszam do mnie między 7 a 16 :D jest wanna, jest basen, jest miejsce ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W godzinę chyba nie zdążę dojechać ;)
Poczekam na jakiś dzień otwarty w weekend :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona, najlepiej w długi weekend, nie żałuj sobie, skoro Sam zaprasza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i tu jest pies pogrzebany, najbliższy długi weekend chyba dopiero w czerwcu :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ vi

Nie masz wanny, ale masz kota - będzie się mył połóż się obok może też cię wyliże ;]

Chyba że wolisz masaż odprężający ;)
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, jesteś nieuważnym czytelnikiem. Napisałam, że mam prysznic i sobie poradzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze można pojechać na basen i się odstresować:-) albo jaccuzi :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Relaksować się w tłumie ? Oj nie dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I dlatego właśnie basen u mnie jest świetną alternatywą ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona nie mówimy o "takim" relaksowaniu o jakim ty myślisz. ;]
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> nie mówimy...
Kto ? Bo chyba nie Ty

>"takim"
Czyli jakim ?

> o jakim ty myślisz ;]
Tzn ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli o takim relaksowaniu, które w tłumie nie jest dla ciebie komfortowe ;P
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli umiesz ukoić nerwy w tłumie to zazdroszczę

Ja do tego potrzebuję ciszy i spokoju :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zmieniaj tematu :P było o relaksowaniu się , a nie o kojeniu nerwów ;]
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr nie wie, co to nerwy.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=DXMx9XdL-fs&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=84503534
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tematu przecież nie zmieniam ... chyba, że chcesz zaproponować inny ;]

@Vi, myślę że wujaszek wie co to nerwy tylko świetnie się maskuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, naucz się wrzucać aktywne linki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@wujaszek wie co to nerwy tylko świetnie się maskuje ;)

Zakłada jedną maskę na drugą maskę ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach, to taki z niego człowiek w żelaznej masce? ;) Z muchą? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>@wujaszek wie co to nerwy tylko świetnie się maskuje ;)

Zakłada jedną maskę na drugą maskę ^^

I w ten sposób relaksuje się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@I w ten sposób relaksuje się ;)

Wuder już raz z maski zrezygnował i zaciągnął sobie rajtę na głowę dla relaksu ;) A tak wygląda z maską na masce ^^

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie mnie ;) przychodzę tu by się zrelaksować :P A wy nie ? :P
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my, zeby Ciebie spotkać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, wchodzę na forum, patrzę....hmmm Wdr nic nie napisał.Łeee wychodzę:-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to żeś posłodziła k.a. :D
Będzie się jeszcze nam teraz lepić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ilona
po śmierci trafił facet do Nieba, a tam mega impreza, piękne i gołe d...y, alkohol, narkotyki i wszystko o czym marzył. Pyta Anioła czym sobie zasłużył na taką nagrodę, ze moze z nimi być. A Anioł: to nie Twoja nagroda, to ich kara... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
shit, shit, shit, wiedziałam że coś tu nie gra :D
czy jest jeszcze jakaś nadzieja dla nas ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka dlaczego konto usunęłaś ?
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdrku, nieważne dlaczego, ważne że nadal tu wchodzę i wszystko widzę i czytam:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś cię skrzywdził ? mąż się dowiedział ?
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr, a dlaczego Ty tyle czasu pisałeś incognito bez konta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, mąż się dowiedział? a niby czego miał się dowiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona, na pewno Wdr Ci odpowie :) Zdaniem wielokrotnie złożonym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może kiedyś to nastąpi bo w wywód wdr-a nie uwierzę dopóki nie usłyszę na własne uszęta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, na ognisku czekałyby na Ciebie tłumy, gdybyś tylko chciał się zjawić:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja się pochwalę paradoksem: nie mam łazienki, a wanna jest.
Właśnie na mnie czeka, już napełniona. Bąbelków niet, ale za to z pianką.

BTW: nie ma ktoś na zbyciu żółtej gumowej kaczuszki z piszczącą dziurką? Bez niej moja wanna wydaje się jakaś niekompletna :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tłumy zakonnic w habitach, robiące szpagat... Zbiorowo ;)

>nie ma ktoś na zbyciu żółtej gumowej kaczuszki z piszczącą dziurką?

Sadyl, mogę Ci pożyczyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja na pewno nie będę czekała :) Choćbym i miała najpiękniejszy habit :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sadyl, mogę Ci pożyczyć ;)

Ale te Twoje są felerne. Przewracają się na bok i biorą wodę ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marudzisz, miała być żółta z piszczącą dziurką, a Ty wymagasz jeszcze, żeby zachowywała równowagę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkim się nie dogodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"piszczącą dziurką"
Normalnie spadlem z taboreta, az mi kapcie przez okno wylecialy :D

sorry ale musialem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też chcesz taką majranek ? ;)
Jedną mam na zbyciu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisałem incognito bo mogłem, dziś zaatakowała mnie blokada antyspamowa.

Kaczuszkę mam nie pożyczę, vi czemu nie będziesz czekała ?
Z takimi idiotami w opozycji Kaczyński może dalej w spokoju przeglądać atlasy kotów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...dziś zaatakowała mnie blokada antyspamowa.

A to pech ;)

...vi czemu nie będziesz czekała ?

Bo mnie tam nie będzie.Proste.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr, przymus bezpośredni, rozumiem ;]

Ale kaczką byś się podzielił samolubie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> kaczką byś się podzielił samolubie ;)

Skoro pożyczyć nie chce, to ma do niej emocjonalny stosunek.
Rozumiam.
Na tyle duży jestem, że jestem w stanie zrozumieć nawet więź emocjonalną z żółtą gumową kaczką :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...zwłaszcza z piszczącą dziurką ;)
Już po kąpieli? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sadyl, jak coś mam kaczkę kaczora i trójkę małych kaczuszek, wszystkie z dziurkami, chcesz ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołożę moje dwie i będziesz miał całe stadko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać, że wszystkie żółte i nawet dzióbki czerwone mają :D tak na Twe pokuszenie :D

Stworzymy zaraz harem, i to nie dla wdr-a :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie moje zeszły z tej samej taśmy produkcyjnej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyżby wspólni rodzice ? :D
Dla moich inkubatorem był kiosk ruchu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pochodzenia moich nie znam, chyba ktoś je sprezentował dzieciom, ale że już się nimi nie bawią, to mogę oddać Sadylowi, niech się cieszy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ilona-."Też chcesz taką majranek ? ;)
Jedną mam na zbyciu :D"

"piszczącą dziurkę" ? - nie lubie jak mi w nocy hałasuje ;)
czy? "żółtą gumową kaczuszkę" - wole z dluzsza noga ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> "piszczącą dziurkę" ? - nie lubie jak mi w nocy hałasuje ;)

Dziurkę można zatkać ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
BRAWO za odpowiedz :) ale to podobno wyczerpujace jest ;)
Dalem Ci kciuka w gore :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawstydziłeś mnie :)

dobranoc grajku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobranoc, kolorowych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolę raczej swoją wolność niż Twoją miłość. Jeśli masz do wyboru towarzystwo w więzieniu i samotny spacer na wolności, co wybierasz?
A. de Mello
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@anna1964
poza wezwaniem do milosci, mialas kontakt z innymi utworami tony'ego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko z "modlitwa zaby " mialam kontakt. 2 części
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@anna1964
czyli to napotkany cytat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
Becca Fitzpatrick Szeptem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"zmienić to można sznurówki w butach, a nie charakter" ;)
ja :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobro zawsze przegrywa , bo musi grać fair... zasłyszane , ale nie pamiętam gdzie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Dobro zawsze przegrywa" eee.....Ruda, coś tu chyba jest nie tak....;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety , wszystko się zgadza... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy kto co uważa za dobro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ ex , też prawda ... dla każdego dobro jest czym innym, tak jak i zło.. ale to już chyba temat na inną dyskusję..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otóż to, dlatego powiedzenie "zawsze przegrywa" jest nietrafne. Powinno być "często" przegrywa, albo "rzadko wygrywa", albo "z trudnością wygrywa", a tak w ogóle, wbrew pozorom, dobro bardzo często "wygrywa", tylko o złu, częściej i głośniej się mówi :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację Pontianac , nie zawsze przegrywa .. Ale bardzo często . Po prostu , tak jak zasłyszałam , tak napisałam. Ale to prawda , czasem dobro wygrywa , jednak miewa pod górkę z tym wygrywaniem. Trochę chaotycznie mi to pisanie dziś wychodzi :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja myślę, że z tym wygrywaniem to lipa. Bo moim zdaniem kompletnie nie ma znaczenia czy wygrywa dobro, czy zło. Bo zarówno zło może być dobre, jak i dobro złe. Najważniejsza jest harmonia, równowaga postrzegania i akceptacji jednego i drugiego. I wszystko trzeba rozpatrywać w perspektywie czasu, a nie chwili. Świat po prostu jest tak urządzony.

Taka hipoteza: połowa ludzi jest dobra, a połowa zła. Z mocą Stwórcy unicestwiamy więc tę złą połowę. Czyli zostali sami dobrzy? Nie, połowa z tych dobrych znowu okażę się zła :-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście, unicestwianie jest złe - zatem ten, kto się go dopuścił już staje sie zły :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy unicestwianie złych ludzi , bardzo złych , także jest złem takim samym , czy jest tylko mniejszym złem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło, zło to zło. Skalę wymyślili ci źli, którzy nie chcą by ich jako złych postrzegać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm , nigdy nie myślałam o tym w ten sposób...Możliwe , ze to słuszny pogląd .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson
>A ja myślę, że z tym wygrywaniem to lipa. Bo moim zdaniem kompletnie nie ma znaczenia czy wygrywa dobro, czy zło. Bo zarówno zło może być dobre, jak i dobro złe

Jak to nie ma znaczenia? Jak zło może być dobre, a dobro złe? Jak białe może być czarne? Owszem, akceptacja złych wydarzeń i poczucie harmonii jest bardzo istotnie dla istnienia jednostki. To, że zło wygrywa różne pojedynki, uczy ludzi pokory i można powiedzieć, że są pozytywne strony takiego biegu rzeczy ale nie można powiedzieć, że zło jest dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to?
Przecież jeżeli w wyniku istnienia zła powstaje w Tobie chęć dobra to w istocie zło spowodowało to dobro. Bez zła nie miała byś o nim pojęcia :-)

Yin i Yang nie wykluczają się wzajemnie, są współzależne, każde z nich jest podzielne, równocześnie wchłaniają się i podtrzymują wzajemnie, mogą przekształcać się w siebie nawzajem, i na koniec część yin znajduje się w yang, a część yang w yin :-)) Taoizm wie to od 2400 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekaj, zło nie jest czynnikiem niezbędnym do istnienia dobra. Nie zło powoduje dobro. Chęć czynienia dobra jest niezależna. Człowiek obie te rzeczy poznał jednocześnie. To nie jest tak, że najpierw było zło, a potem dobro.

Nie znam się na chińskiej filozofii, nie porównuję dobra i zła do yin i yang. Mówię o zwykłej rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponti, zło i dobro są pojęciami umownymi. Ktoś kiedyś w dzieciństwie wdrukował Ci w mózgu wzorzec, co jest dobre i co robić należy, jak tez co jest złe, i czego robić nie wolno. I teraz postrzegasz świat według tego wzorca.
Może być, że ktoś w dzieciństwie Ponti2 ktoś wdrukował te pojęcia odwrotnie. I ona teraz postrzega świat przez pryzmat tych wzorców.
W efekcie to co dobre dla Ponti jest złe dla Ponti2, choć obiektywnie to jest to samo.
Nie ma obiektywnego dobra i obiektywnego zła, dobro i zło to tylko ocena rzeczywistości przez nas na podstawie wzorców, które wdrukowano nam w podświadomość gdzieś do 6 roku życia. I w sumie nawet nie wiadomo, kto to zrobił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre to jest moje Dzieci...
Spacer z Ann i jej psem w mrozie wiele godzin.
Nad morzem po skałach i zwalonych pniach brzozy ze skręconą kostką w za małych butach. ( nie gadajcie Jej, zacznie marudzić)

Dziś wyjątkowo nie marudziła. :)
A pies znów się ślizgał tym razem po gdyńskim klifie oblodzonym.
Dobre to będzie dziś wieczorem na strawę.
Zupa ogórkowa wg Ann.
Złe to będzie grochówka wg Taty c'ego (dał za dużo wędzonej kiełbasy-nie mówcie Ann)

https://www.youtube.com/watch?v=rqBIjV47deo

ps, przestańcie, nie ma ani dobra, ani zła.
Wszystko jest w nas i trochę poza nami.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto ma skręconą kostkę, Ty czy Ania? :) Słyszałam do tej pory o kontuzjowanym palcu :)

Spacerujcie zatem pięknie i nie nabawcie się innych kontuzji. I ubierzcie się ciepło, przynajmniej ja bym tak zrobiła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurde.
"Ta" (Ann) umie robić lepszą ogórkową niż ja.
Na równi z śp. Krzychem działkowym.
Pierwszy raz zjadła w mej mej obecności dwie bułki.
Tylko dlatego, że zjadła je z sosem czosnkowym mego Papy.

Vilette.
Palec jej.
Kostka moja.
I nie chodzi o skład zupy.
:)

https://www.youtube.com/watch?v=wT_ObQMSs3U
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...I nie chodzi o skład zupy.

Z Wami to nigdy nie wiadomo, więc dobrze, że wyjaśniłeś :)

To możecie się wzajemnie wspierać w Waszych kontuzjach, nie ma to jak druga osoba rozumiejąca ból :)

Miłego spacerowania życzę na kolejne dni, przyłączyłabym się z moją kicią, ale chybaby zmarzła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
CzytataczytacytatyTacyta ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tata czyta :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A propos czytania, C, skończyłam Twoją książkę. Bardzo mi się podobała, ponoć jest część druga, wiesz coś o tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tia, koleś coś tam jeszcze popełnił, ale chyba z tego co kojarzę jest już u bozi.
Nie wiem czy skończył definitywnie osobiście inne tytuły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdziłam, jest już u Bozi od 2004 roku.

Dobrze, C, życzę dobrego dnia i miłego spaceru. Uważaj na kostkę :) Książkę mam gotową do oddania, daj znać, to przywiozę.

Dobranoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spoko.
My jeszcze nie umieramy.
Mamy czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto tu mówi o umieraniu, ja się czuję znakomicie ;) Bossko wręcz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson - nie we wszystkim mogę się z Tobą zgodzić, chociaż masz wiele racji. C napisał aby przestać, więc wypada tak zrobić, gdyż to jego wątek :)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwole sobie przytoczyc cytat:

Jest jeden idealny język, wyższy ponad wszystkie narzecza ludzkie i ponad style różnych kultur: tym Językiem jest muzyka
Friedrich Nietzsche
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję ponti :-) Wiele szczęścia Ci życzę :-)

C tak już ma, że jak coś wymaga wysiłku z jego strony to woli to olać i znaleźć temat zastępczy :) Ale cóż, prawo gospodarza :-) 3m się Brachu :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kostkę ma zwichniętą, bądźmy wyrozumiali ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwolę majranek powtórzyć w całości bo zgadzam się w 100% "Jest jeden idealny język, wyższy ponad wszystkie narzecza ludzkie i ponad style różnych kultur: tym Językiem jest muzyka".
Od siebie dodam, ze najpiękniejszą muzyką jest też cisza.... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
By cieszyć się dzwiekami muzyki, najpierw musimy posłuchac ciszy.
To nie cytat a odpowiedz dla Ex'a ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam ciszę letnich poranków i zmierzchów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majranek - dokładnie to miałem na myśli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cisza jak ta...

http://www.youtube.com/watch?v=6A_lshTYdCo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson
>Wiele szczęścia Ci życzę :-)

Dziękuję, szczęście mam ;) ale możesz mi pożyczyć trochę czasu i miłości ;)

Mądre rzeczy tu piszecie :) Muzyka naprawdę jest ponad wszystkimi podziałami. Pewnie słyszeliście o tej historii, temat co prawda świąteczny, ale wklejam, bo może ktoś nie widział :)

http://www.youtube.com/watch?v=NWF2JBb1bvM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet film powstał :)

http://www.youtube.com/watch?v=KRrr-CDXijs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jednak najtrudniej usłyszeć ją w sobie, tę... ciszę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze innym, ciężko się wyciszyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mansonie, mój Przyjacielu:
Powiem jak zacny Egipcjanin Sinuhe:

Zważaj na słowa inaczej własnoręcznie obedrę Cię ze skóry. I powieszę.
Winien mnieś mnie dzban złota i wiele darów, ażeby ukołysać do snu dziś mą duszę. Cokolwiek zapiekłą i sczerniałą co prawda.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Jeszcze innym, ciężko się wyciszyć..."

... bo jest to pewnego rodzaju luksus, na którego nie wszystkich stać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
C, czy to groźba jest? :) Kostka Ci mocno dokucza? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam taki cytat a propo ciszy, niestety autora nie podano:

Nie krzycz,życia krzy­kiem się nie zdobywa.
Wy­cisz się,wsłuchaj się,za­nurz się w ciszę.
Do­piero wte­dy usłyszysz i zro­zumiesz czym życie jest 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałabym coś jeszcze o czochraniu w ramach ukołysania do snu ( Manson wie, o co chodzi), ale nie będę się Wam narażać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moim skromnym zdaniem wyciszenie się nie jest żadnym luksusem, lecz winno być efektem codziennej praktyki. Czy to wielki problem odpalić dwie piętnastominutowe sesje medytacji? Jedną przed rozpoczęciem dnia i druga przed zakończeniem? Już po dwóch tygodniach to zaczyna działać. Tyle tylko, że trzeba być systematycznym. Jeśli chcesz mieć w życiu coś naprawdę wartościowego musisz się na to wysilić. Za darmo są tylko pozłacane marzenia.

A Ty C mnie nie strasz, bo się jeszcze zes..tarzejesz :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tak Vi, Manson doskonale wie o co chodzi :-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I bardzo dobrze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój Mansonie, ależ jeszczem młody i przystojny także, zaś jak mawiał Egipcjanin Sinuhe: "Twa mowa jest dla mnie jak brzęczenie much".

:)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A Ty się dzisiaj uwziąłeś na Sinuhego.
Proszę bardzo. A więc, mnie się podoba to: "Wierność kobiety jest jak wiatr, który pozostaje zawsze taki sam, tylko zmienia kierunek."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@szanka
Nie rozumiesz. Chodzi o to , że w tej ciszy słyszysz dźwięki, przestrzenie których nie sposób znaleźć w muzyce. Melodia bierze się z duszy, serca czy mózgu (jak kto woli) i przekłada się ją potem na to co dostajesz na CD lub mp3. Z dźwiękami będącymi poza zdolnościami ucha ludzkiego już nie jest tak łatwo ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie gadaj tego głośno o kobietach, ja to wiem.
Jako młody Egipcjanin. :)))
Siedzę u Ann na kanapie i piszę z Jej kompa.
Tego typu posty mogą źle się skończyć.
Dla mnie.

ps. Ty wiesz, ona mi dziś pożyczyła książkę, o której słyszałem milion opowieści mianowicie: " Zapiski oficera Armii Czerwonej" Piaseckiego Sergiusza, więc żyję dziś tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>"Wierność kobiety jest jak wiatr, który pozostaje zawsze taki sam, tylko zmienia kierunek."
>Nie gadaj tego głośno o kobietach, ja to wiem.

Oj Panowie, zachowujecie się jakby wierność mężczyzn była inna....;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pontianac.
:)
My uczymy się od najlepszych w dodatku jesteśmy pojętni nad wyraz i w lot chwytamy zawiłości ludzkiego żywota ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
No to szkoda panie C,że nie wykazujecie w tej kwestii większej mądrości;):P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byśmy podówczas za mondrzy się staneli.

Jeniu jak ja uwiebiam gadać z młodymi użytkownikami tego forum, wkładać kij w mrowisko, a oni z zupełną, absolutną powagą i skupieniem traktują serio bzdury, które tu piszę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jaka powaga?normalne rozmowy:D;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson, Ty chyba byłeś skazany na to swoje szamaństwo.
Jestem zdania, że otoczenie materialne wokół człeka ma na niego określony wpływ.
Pamiętam te wisiorki na Twych drzewach zostawione przez artystę plastyka, jeden był iście szamański. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"..wkładać kij w mrowisko, a oni z zupełną, absolutną powagą i skupieniem traktują serio bzdury, które tu piszę..."
Hahahah...;)
panie c - piąteczka ;)

p.s. kurka ale to oznacza , że ja jestem stary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
ex, czy to oznacza, że TEŻ piszesz bzdury? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikronezjo, a ex nie pisał bzdur?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten wisiorek o którym pisze C to kość biodrowa jakiejś krowy zawieszona na świerku za pomocą dwużyłowego kabla :-))) Wisi do dzisiaj :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, że krowy a nie kobiety ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mi się wydaje, że krowy ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim zaczniesz podejrzewać u siebie depresję i zaniżysz swoją samoocenę,
upewnij się czy nie otaczają Cię idioci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Tak mi się wydaje, że krowy ....

Ja bym raczej stawiała na zaginioną turystkę ;) W świetle wszystkich wydarzeń opisanych w kilku ( co najmniej ) wątkach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak wolę nie zastanawiać się czyjaż to kość biodrowa straszy na tym drzewie;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, wolisz nie wiedzieć, co Cię czeka jeśli wybierzesz się na spacer w Bory? ;) Ja bym zachowała czujność ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Manson , no to musisz zrobić porównanie ;)

Chętne już są ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty to już zachowujesz czujność jak ważka na polowaniu. Wiem. Sam widziałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co zrobić. Taki charakter. Rozszyfrowałeś mnie w mgnieniu oka.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
>Zanim zaczniesz podejrzewać u siebie depresję i zaniżysz swoją samoocenę, upewnij się czy nie otaczają Cię idioci...

a nawet jeśli tak, to jakie to ma wtedy znaczenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pontianac, to chyba jest cytat...? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi...ten spacer w Bory chyba przełożę na bliżej nie określony termin,muszę nabrać pewności co do intencji gospodarza;)nie są one dla mnie do końca jasne;):)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to zawsze mogę do ciotki w Borach, tam jest bezpiecznie ;) Zdaje się, że to inny kawałek Borów ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro - pewnie tak, ale gdzie cudzysłów? Dlatego pytam autora co miał na myśli ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może pisał z takiego ustrojstwa jak an i nie znalazł? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
~Jest w Polsce milion mieszkań, w których krząta się wokół siebie samotny stary człowiek.Czasem o jego nieistnieniu zawiadamiają muchy.

Polityka, nr 6

To już wiem, co mnie czeka na starość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
vi, demonizujesz, jesteś młoda, pół życia przed Tobą, może trzeba coś zmienić? ;)

P.S. Może kot by donośnie miauczał? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"P.S. Może kot by donośnie miauczał? :)"

Miałby coś na ząb więc raczej nie. ;)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, jesteś okrutny ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
;-)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taa, jedyna moja nadzieja w kocie ;) Najpierw sobie podje ( choć za dużo to nie będzie miał ) a potem będzie miauczeć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę vi że refleksja przyszła wcześniej :P jak ci szukałem to nie trzeba było się tak wzdrygać ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr, wzdragać się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
....nie trzeba było się tak wzdrygać i wzdragać

wzdrygać - to od bać się, jeżyć, lękać, niepokoić, oburzać i płoszyć ... się

a wzdragać - to ci mikro wytłumaczy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koty jedzą tylko świeże mięsko. Więc duża szansa, że zostawi coś dla much. ;)
Z góry Vi przepraszam za czarno-wredny humor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli kot ma taki apetyt na mięsko, jak Vi na słodycze... to nie liczyłabym na muchy ;):D)))
Vi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tak nie ma much o tej porze roku.
Musiałby zaczekać do wiosny.
A do tej pory jeszcze wiele może się zdarzyć.
:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ona z dnia na dzień więcej je, więc rzeczywiście muchy mogą nie zdążyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>a wzdragać - to ci mikro wytłumaczy

wzbraniać się przed czymś - w tym wypadku przed swataniem ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieudolnym swataniem ;) Bez urazy, Wdr, ale nie można być dobrym we wszystkim ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo, to wdr jest w czymś dobry? :P :P :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Nieudolnym swataniem ;)"

To nie moja wina. Pacjent był beznadziejnym przypadkiem ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może miał kiepskiego terapeutę? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
...Ooo, to wdr jest w czymś dobry? :P :P :P

Tak, w składaniu obietnic, których nie dotrzymuje ( vide habit ) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:D :D :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na odległość ciężko się leczy , szczególnie gdy pacjent nie stosuje się do zaleceń :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie te zalecenia były nieprofesjonalnie sformułowane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.... tudzież słoiki miały za płaskie denka ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Ty pijesz do moich szkiełek? ;) Nie jest tak źle, mój drogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wklej fotkę , a adoratorów wtedy dobierzemy. :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod względem wady wzroku? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>Na odległość ciężko się leczy

I kto to mówi? Ten, który nie chce nikogo z nas poznać na żywo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... zgryzu, wąsika , łysych placków na głowie .... ;]

@Mikro
... w ciemno ? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wdr, siebie opisujesz? ;P

co: w ciemno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ano właśnie, Wdr, miałeś być z aparatem w kinie, wypatrywałyśmy Ciebie, nie przybyłeś. Kolejna niedotrzymana obietnica ;)

Chyba że miałeś tupecik, bo coś o łysych plackach wspomniałeś...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
...i doklejony wąsik? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wąsik, ach ten wąsik ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ano właśnie, Wdr, miałeś być z aparatem w kinie, wypatrywałyśmy Ciebie, nie przybyłeś. Kolejna niedotrzymana obietnica ;) "

Z tego co pamiętam to chyba mnie zniechęciłaś , a teraz robisz z tego obietnicę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale chyba i tak powtarzałeś wręcz jak mantrę, że tam będziesz, to co odwracasz kota ogonem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ech, znowu wyszła niesłowność wdr'a...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo jak widać wdr lubi błyszczeć tylko na forum, w realu już nie jest taki cwany ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie cwany tylko odważny ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wdr po prostu żyje ułudą i marzeniami :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie ktoś inny nazwałby wdr-a trollem, no ale nie ja :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
... no ba :P przynajmniej na forum ;]

ale nie oznacza to że mikro nie dostanie habitu jak tylko serce me pogodzi się ze stratą tegoż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiedziałam, wdr'ku, że jesteś fetyszystą. Habit zdobyłeś, przymierzyłeś i postanowiłeś trochę się nim nacieszyć, prawda? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
habit jest nieśmigany , nie stresuj się ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli wolicie używany, pożyczę od jednej znajomej....zakonnicy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
...Z tego co pamiętam to chyba mnie zniechęciłaś , a teraz robisz z tego obietnicę :P

Wdr, nie przypuszczałam, że aż tak się mnie słuchasz , zapamiętam sobie na przyszłość ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr - to chyba nie masz pojęcia jak kobiety potrafią być zmienne ;) Acz uważam, że jednak zdecydowanie masz :)Lubią być zdobywane ale jak się facet zmęczy i znajdzie inną to dopiero wtedy im się oczy otwierają co straciły...;) Ale się nie poddawaj; jeśli Ci się uda dopiąć swego - zostanie to docenione i dobrze wróży na przyszłość ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
coś mi się widzi... płeć piękna ocenia Twój wpis
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
hehe - dobrze Ci się widzi ;) Ale pewnie nie zdziwiłbyś się, że nie tylko ona ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lól, mnie tez się oberwało :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba się nie przejmujesz? każdy ma swojego trolla, który go minusuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, ale ciekawi mnie czy adrenalina skacze mu wysoko :D
Czasem jak napisze coś mocniejszego, może nie przetrzymać napięcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz, to się przekonasz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje się, że i ja się dorobiłam swojego trolla, to już najwyższy czas ;) Dwa lata z okładem na Forum zobowiązuje ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
"lól, mnie tez się oberwało :D" - "kto nie z nami ten przeciw nam" .Tak to działa....prawdopodobnie import z FB, choć tu w formię lubię to z naciskiem na "to" ne bardzo zdaje egzamin bo to nie równym jest "kto" ;)
Vi - doprawdy - niemożliwe, kto jak to ale Ty nigdy się nikomu nie naraziłaś więc tym bardziej to zdumiewające. Zatem cytat z pierwszego wersu ma swe uzasadnienie jednak. Czyli - trzeba uważać bo są wśród nas nieletni ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
A czy to trzeba się komuś narazić? Wątpię, trolle trollują bo nic innego nie potrafią ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dobrze gadasz - dam Ci wódki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za wódkę podziękuję, u mnie by się zmarnowała ;) Są tu tacy, co zrobiliby lepszy użytek z takiego podarunku aniżeli ja ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
eee tam, mnie też ktoś minusuje, no i co z tego:-)) na zdrowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Każdy na takiego trolla na jakiego zasłużył;):D...ja chyba też mam;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To ustalmy - wszyscy mają ;) Jedni bardziej aktywnych drudzy mniej ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Każdy na takiego trolla na jakiego zasłużył;):D
Inko, nikt nie zasługuje na trolla, niektórym osobom jest przykro z tego powodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Graszka....a Ty się tym przejmujesz?;)...jeszcze się nikt taki nie urodził co by wszystkim dogodził:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Inko, napisałam wyżej, że się tym zupełnie nie przejmuję, ja tylko ciekawa jestem, co miałaś na myśli pisząc, że każdy ma takiego trolla, na jakiego zasłużył:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Graszka, inka żartowała przecież :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A poczucie humoru to Ci ktoś ukradł?;)...zauważ,że tam jest znaczek ";)"
Mikro...:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć baby , co dzisiaj na wokandzie łapki w górę , łapki w dół ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bingo chłopie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żebyście się nie przeforsowały od tych "ćwiczeń" ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś przapłakałam prawie cały dzień Inko, więc kiepsko ze zrozumieniem żartu:-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie takie ćwiczenia robimy chłopie:P;)
Graszka,no to mi przykro...skąd mam wiedzieć co się u Ciebie dzieje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tam swoje kciuki na klawiaturze wolę ćwiczyć:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wdr, baby to masz w nosie :P

a ja idę na ploty, znowu mam wychodne, a co! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kozy mam w nosie, baby by się nie zmieściły :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wdr, może Cię zaskoczę, ale sprawdziłam w Wikipedii i każda dorosła koza - czy to typu mlecznego, mięsnego czy też wełnistego, waży więcej ode mnie, więc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wychodne dobra rzecz :)

A Ty, Wdr, mógłbyś troszkę grzecznie się zwracać, na przykład miłe panie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ile ty ważysz ?

Vi pójdźmy na kompromis Babeczki , a czy miłe to się jeszcze okaże nie uprzedzajmy faktów ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Babeczki to są na przykład czekoladowe, bardzo dobre ;)

Ja jestem bardzo miła, reszta Pań również :) Ale wątpię, czy Ty się o tym przekonasz ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak szczebiotki , podfruwajki ? a może klekotki albo kumoszki Oooo! Trajkotki. :P

Witam trajkotki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
>to ile ty ważysz ?

No, jak to ile? Mniej niż dorosła koza :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak kumoszki to tylko z Windsoru ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A nie z Salem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Salem to były czarownice ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już to z Łysej Góry;):P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak przy okazji, Czarownice z Salem to całkiem dobry film jest, o ile mnie pamięć nie myli grał tam Daniel Day - Lewis, Ostatni Mohikanin :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Łysej Góry to czarownice, zgadzam się z Vilette, jesteśmy miłe panie:-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Miłe panie niesłychanie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział:

"Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera tak na prawdę nie żyjąc."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno się z tym nie zgodzić - niestety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale należy się nad tym głęboko zastanowić bo to bardzo mądre słowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"To nie ja jestem pijany. To cały świat jest dwa kieliszki do tyłu".
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ann.
600str?
pikuś.

Ja właściwie mam już wszystko przeczytane.
Zostało to Stulecie Chirurgów, ale mozolnie się zaczyna czytać.
Oddam już Miasto Ślepców (mogło być nawet)
Pomyśl o czymś dla mnie :)
Davis może być.

Najlepiej coś takiego jak Gargulec. :)))))))))))

Ja mogę Ci pożyczyć też cosik, np kilka kartonów książek o II Wojnie Światowej - super co nie? :))

OOO właśnie se przypomniałem, że kiedyś intensywnie interesowałem się Chrześcijaństwem, ba nawet książki kupowałem.
Gadaj jak chcesz to zabiorę.

ps. Czytałaś Kod Leoanrda da Vinci Browna?
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytałam. Żenujące. Ale mam super ojciec Eliasz.jeden z najlepszych thillerow apokaliptycznych w literaturze światowej. Tak piszą. A mi się podoba. Tyle ze ja to czytam. 600 str do jutra skończę. Do jutra wieczór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Średnio żenujące.
Dlatego chciałem Ci pożyczyć specjalnie na złość.

Ale coś Ci pożyczę :))
O dalekiej Rosji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem. Obawiam sie ze daleka rosja mnie nie kreci. A kod czyta sie nieźle tyle ze zabawne ze później niektórzy rzucają mi w twarz fakty z tej książki jak z podręcznika historii. Ale nic to. Mój pies jest na ciebie obrażony. Przeczytałam mu twojego smsa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lękajcie się :))
ON NA MNIE OBRAŻONY????

HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE ŁEEEEEE HEHEHEHEHEHEHEHE

Czy Waćpani se robi żarty z niego, ze mnie czy z forum?
Jemu się lepiej spaceruje ze mną niźli z Tobą (ma więcej rozrywek) :)))
Tylko on Ci tego nie powie.
Ani ja.
Sztama to sztama. Po męsku.
\

A zresztą. Psa nie można wiecznie głaskać z włosem.
Czasem trza pod włos.
Podobnie jest z kobietami.
Wtedy powietrze jest czyste jak po burzy.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
DLA MNIE miasto ślepców to bardzo dobra ksiazka. Ale to dla mnie. Nie musi podobać sie wszystkim. Ja np nie lubię książek Chmielewskiej. Nie lubię i juz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie imiona Jose Saramago, przeczytajcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ann.
Tak.
Będę odpowiedzialny na spacerze.
:)

Przecież zawsze jestem.

(OJ TAK!)

Chce iść i koniec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najpierw zrobimy pogawędkę o odpowiedzialności.
Zasady bezpieczeństwa i higiegy spaceru z psem.
Zasady współżycia z innymi spacerowiczami.
Egzamin
Przeproszenie psa z pocałunkiem w nos.
I mozesz isc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To napisz Aniu, jak poszedł egzamin, ja Was zostawiam, pa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
heheheh
Wszystko sie psze Pani zgadza dla mnie. Poza jednym punktem, w którym możemy utknąć, a wręcz się zakopać grzęrząc na wieki mianowicie bardzo mnie się podoba punkt:"zasady współżycia z innymi spacerowiczami"
W tym temacie mam jedną zasadę: Tasak dla tych co chodzą lewą stroną drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vilette.
Zawsze egzaminy mi dobrze szły na egzaminie :)
O ile chciało mi się uczyć i zdać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A chciało Ci się często czy wręcz przeciwnie? :)

Ok, już mnie nie ma :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zależności jak mocno miałem nóż na gardle.
Często.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem.

Teraz już naprawdę muszę iść, do usłyszenia wiosną, pamiętaj o rzodkiewkach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ann, a będziemy mogli zapolować raz na łabędzie?

Oj żartowałem! (taki żarcik na odchodne, który Cię trochę pobudzi:)
Spadam do city.

see lejter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz sobie polować na niedźwiedzie żubry i dziki. Bez mojego psa❗ takoż ze skakaniem do wody. Nie prowokuj go.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie prowokuję go.
Tylko Ciebie.
Wiesz co, kiedyś zapolujemy na Ciebie, wówczas przestaniesz nazywać do "mój".

:)) hihihihihi

ps. dobra, już dobra.
ps. pogoda dziś ładna, ludziska pewno będą karmić łabądki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, jak ktoś dziś zobaczy na plaży wielkiego psa z wielkim kolesiem znaczy to tylko, że idzie c ze swoim psem.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Kto postępu­je według re­guł, naj­częściej wyw­ra­ca się o przypadek."

Wojciech Bartoszewski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego w słowa.
J. Tuwim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe, przypomniała mnie się dewiza życiowa jednej postaci książkowej.
Chyba tylko irlandzki hipis mógł coś takiego wydusić z serca.
Brzmi:

"To co mokre - wypij.
To co suche - wypal.
To co się rusza - przeleć.
Całą resztę wypie..dol na tył samochodu".

Podpisuję się pod tym :)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo trafne stwierdzenie, to skarb :)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Czemu ludzie mówią, że trzeba mieć jaja?
Jaja są słabe i wrażliwe. Jeśli chcesz być twardy,
miej waginę. Ta znosi w życiu prawdziwy łomot"

:D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Miłość - wysiłek, jaki czyni mężczyzna, aby zadowolić się jedną tylko kobietą".
Paul Géraldy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"W sercu każdego człowieka jest jezioro...
a on słucha jego monotonnego szeptu
rok w rok z coraz większą uwagą,
aż w końcu traci siły".

George Augustus Moore.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Piękni ludzie starzeją się bardzo brzydko".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyną przegraną jest rezygnacja.
Wszystko inne jest krokiem naprzód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów ty, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu".

Michaił Bułhakow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zobaczyłam dziś stary afisz monodramu pt. "Kobieta pierwotna" i cytat na nim wydrukowany, który mnie rozbawił, a brzmiał:
"Mężczyzna musi być jak francuska bagietka: sprężysty, ale niezbyt twardy".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Chodzi mi o to, że głównym dowodem prawdziwej mądrości człowieka jest postrzeganie jego własnej małości. Rozumiesz? Wskazuje to na zdolność dokonywania porównań i możność doceniania różnych rzeczy, co samo w sobie jest dowodem szlachetności".

Arthur Conan Doyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mądrość niektórych og­ra­nicza się do og­ra­nicza­nia mądrzejszych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autor cytatu: Olaf3? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może to Olaf autorem jest? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To właśnie napisałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żad­na ko­bieta nie jest ge­niu­szem: ko­biety są de­kora­tywną płcią. Nie mają nic do po­wie­dze­nia, ale czy­nią to w cza­rujący sposób. ;P

Oscar Wilde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach, perdoname, Mikronezjo, zrozumiałam Twój post inaczej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Wzniosłe myśli - to nie te, które wysoko latają, lecz te, którym nie grozi upadek."
PP - WG

Ale nieładny cytat, Panie Olafie.... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Mężczyzna musi być jak francuska bagietka: sprężysty, ale niezbyt twardy

Ja to odczytuję tak: Zachowujący pryncypia w każdej sytuacji. Ale otwarty na inność.

Podtekst fizjologiczny.. żałosny :/
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A sen potrafi budować łagodne granice między wydarzeniami. Nic nie może się zacząć ani skończyć naprawdę, dopóki kropki nad dniem nie postawi sen."

Olga Tokarczuk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura.
Wystarczy nie spać.
Poza tym brzmi kategorycznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie śpij, przecie nikt Ci nie każe ;)

...Poza tym brzmi kategorycznie.

Sam jesteś kategoryczny w swoich ocenach więc powinno Ci się podobać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytuję znajomą mi, starszą Panią - "To miasto jest piękne, ale ludzie mieszkający tutaj są w większości skażeni" - krótko i na temat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Można pomyśleć, że nie mam większych kłopotów, ponieważ od wczoraj zastanawiałam się nad tekstem pewnej starszej pani, zacytowanym powyżej.
Co to znaczy, że ludzie są skażeni? Czym skażeni? I którzy ludzie? Napisane jest, że większość... Większość ludzi w mieście, więc odpowiednio także większość ludzi na forum. Czyli kto? Ja? Vi? Inka? MDF? C? Sam? Przepraszam osoby, które wymieniłam. To tylko przykład.
Ja inaczej postrzegam i moje miasto i ludzi. Miasto jest piękne i ludzie są piękni. I to, że czasem zrobię coś złego, albo głupiego nie czyni mnie chyba skażoną osobą.
i cytat, zgodnie z tytułem wątku. Bardzo odpowiedni w dzidzijszych czasach:
"Jeżeli kochasz, czas zaw­sze od­naj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwili. "
Jan Twardowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przypadku powyższego cytatu (ściśle) - dotyczy on pewnego miasta (żadnego z tych wchodzących w skład Trójmiasta), w przypadku którego "przykre" zachowania ludzi owa starsza Pani obserwuje od wielu lat i niestety jest ich bardzo wiele. Chodzi o większą niż przeciętnie (ma na to wpływ także ogólna ilość mieszkańców) zawiść, zazdrość, uciechę z cudzego niepowodzenia, rzucanie kłód pod nogi itp. Niestety też ludzie, którzy początkowo tak byli zafascynowani owym miastem, po dłuższym pobycie, "uciekali" w popłochu... Myślę, że sęk w tym, że w większych miejscowościach takie zachowania choć oczywiste, że są, jednak łatwiej znikają w tłumie, a w tym przypadku aż razi to w oczy. Tak zrozumiałam podsumowanie rozmowy ze wspomnianą Panią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karro...weź poprawkę że słowa wypowiedziała starsza osoba,ona już patrzy na świat z innej perspektywy i dostrzega w nim zapewne więcej zła niż dobra:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chciałbym zauważyć Ann, że MaDaFaka nie jest zasadniczo z miasta, a z lasu. Z liściem na głowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napiszę tak - to wyjątkowo sympatyczna i "nowoczesna" starsza Pani :) Ponieważ cytat był Jej autorstwa, o Jej zdaniu napisałam. Jednak i ja poznałam ludzi z tego miasta... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MaDaFaka...a jechałeś z tym liściem autobusem i nikt nic?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MaDaFaka...a jechałeś z tym liściem autobusem i nikt nic?;)
I proszę się nie lenić tylko jakiś fajny przepis na szparagi wrzucić...prosty i smaczy:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Replay niezamierzony...chochlik forumowy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam MDF. Ale z drugiej strony skażenie ma to do siebie, że się rozłazi. Jak masz jakikolwiek kontakt ze skażonymi mozesz również taki być.AAA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szparagi dla inki:
zielone szparagi gotujemy na parze, na chrupko, wykładamy na talerz i na nie kładziemy sadzone jajko od wsiowej kury na maśle (albo gęsim smalcu), całość obsypujemy drobno pokrojonym szczypiorkiem.
Smacznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)...no i dzięki...jutro będzie szparagowy obiadek...idę poszukać wsiowych kur coby im jajka ukraść:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z białych szparagów zaś zupa-krem. Koniecznie z papryczką chili i kawałkiem ostrego dobrego sera, pleśniowe rulez. Miksować raczej grubo, nie na papkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zupy kremy uwielbiam:D...mniaaam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, nie czuję się urażona albowiem nie jestem w najmniejszym stopniu skażona ;) Tak sądzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
I ja także odporna na skażenie jestem, zdecydowanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Piękny cytat, aforyzm, kiedy wydajesz spis złotych myśli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci co mają pieniądze produkują czeki.
Ci co produkują czeki tworzą przepisy prawne.
Ci co stanowią prawo mają władzę.
Ci co mają władzę mają pieniądze.

nie pamiętam autora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawo jest jak żelazny płot, tygrys przeskoczy, wąż się prześliźnie, ale bydło się nie porozłazi.
Chińskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Mężczyzna jest niekompletny do czasu gdy się ożeni. Dopiero wtedy jest skończony".

Irlandzkie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale cisza wszędzie.... cytat na dziś.

Kto, przed, adminem, wstaje...
.... ten sobie, może poczytać, jak inni, walczą, z nudą, na forum, ;P.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szczeście Admin juz zrobił porządek :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szczęście dla kogo ? dla tego kto się podszywał pod ciebie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
Co to będzie, co to będzie?"

A. Mickiewicz

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr Na szczęście dla kogo ? dla tego kto się podszywał pod ciebie?......................Na szczęście w sensie globalnym :-)
Nie bardzo chciałabym aby mój podpis widniał pod czyimś prostackim tekstem, ot i tyle...
Jeśli Tobie ktoś wykroi taki numer to zrozumiesz w czym rzecz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabrzmi to trochę nieskromnie i zarozumiale.Wiele razy mówiłam, że spotykam dobrych ludzi, że nie boję się po nocy chodzić bo nie zakładam, że spotkam kogoś złego, że czuję się zadowolona, często uswiadamiam sobie swoje szczęście.
I dziś znalazłam akuratni cytat:
" Dlacze­go wszys­cy tu­taj są tak szczęśli­wi, a ja nie?
Dla­tego, że nau­czy­li się widzieć dob­ro i piękno wszędzie od­rzekł Mistrz.
Dlacze­go więc ja nie widzę wszędzie dob­ra i piękna?
Dla­tego, że nie możesz widzieć na zewnątrz siebie te­go, cze­go nie widzisz w sobie. "
Chyba jestem dobra i piękna..:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jestem zły i brzydki...

Kogo jeszcze z forumowiczów stać na samookreślenie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie. Jestem beznadziejna. Przynajmniej dziś tak się czuję :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem kapryśna i zmienna;)...ale to chyba większość kobiet tak ma więc to żadna nowość;)...a dzisiaj jestem szczęśliwa,ot tak,bez powodu:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mikro, nie mozna Tak sie czuc. Nikt nigdy nie jest beznadziejny. A poza tym wczoraj uslyszalam nowa ciekawa I zabawna teorie dotyczaca osobowosci narcystycznej. Zaburzenie. Moze I tak. Ale osoby narcystyczne czesto zatrudniane Sa na wysokich stanowiskach. I rozbawila nas wizja taka- przychodzi gosciu na umowione spotkanie z prezesem x I mowi-bylem najkepszym students . Jestem niesamowicie inteligentny. IQ nie miesci sie w skali. Znam sie na wszystkim w stopniu zaawansowanym. Kobiety za mna szaleja mezczyzni Chca sie ze mna przyjaznic. Kazda firms wprowadze na wyzyny. Jestem idealnym kandydatem na dyrektora panskiej firmy a wlasciwie to nawet pana moglbym zastapic....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki cytat :

Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.

Marie von Ebner - Eschenbach

Dodałabym coś jeszcze, ale nie chcę być złośliwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Dodaj, może mi się humor poprawi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę, albowiem szanuję uczucia innych. Choć przychodzi mi to coraz trudniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz nie tłamś tego w sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. Choć bardzo mnie kusi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mikro dopadła Cię deprecha?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...albo Mikro dopadła deprechę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co za różnica...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnica w tym, że Mikro może deprechę puścić ;)

Jest mnie coraz więcej ;-/ ale to chyba nie samokrytyka tylko fakt ;-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...albo skutek uboczny rzucenia palenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co za różnica :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze jest na co zwalić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graszka! Zobacz, jaką masz cudną imienniczkę:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zgubione-znalezione/szukamy-naszej-kotki-ogl56821185.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obydwie Graszki śliczne:)...ta puchata to cudeńko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oby się znalazła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ten kotek Inko też fajny :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie inaczej Manson;):))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka śliczna ta Graszka:)) oby moja nickowniczka się odnalazła...jak nie, to może przygarnie ktoś dobry i się zaopiekuję:))
Inko, dziękuję:)
Ilonko, sama widzisz, puchate jest piękne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Ilonko, sama widzisz, puchate jest piękne:)
Ale później dorasta i staje się wredne, złośliwe i leniwe
Nie mam tylko pewności czy powyższe to o kocie...;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kocie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od dziś jestem idealnym forumowiczem znaczy spadówa.
Wypad za okno z kotami.

Potraficie o edukowani czytać ze zrozumieniem choćby tytuł???
O dzięki szanowne szare komórki i inne garaże, nie nawiązując do stodół.

Ostatnie zdanie to mój cytat na dziś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
znalezione w internetach:
"Mieć psa? ok
Mieć kota? to jest dwuznaczne niestety".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako właścicielka kota nie znajduję w jego posiadaniu niczego dwuznacznego ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kotom nie można odmówić jednego...są indywidualistami i mają charakter...uwielbiam koty:)
Cesiek...czy znowu ugryzło Cię coś gdzieś?;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@V:

No jak nie? Symptom staropanieństwa ;D
Może drugi wątek, równoległy, na Towarzyskich? ;>

BTW: Moja niezaspokojona tropicielka kotów nauczyła się włazić za nimi na drzewo.
Od wczoraj.. już sama z siebie (bez potrzeby kota) podjudzona przeze mnie, żeby sprawdziła, czy przypadkiem kot się gdzieś nie schował :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje motto po dzisiejszym dniu:'' Trzymaj gębę na kłódkę, z rodziną najlepiej na zdjęciach się wychodzi''
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sadyl
No to zabłysnąłeś, turlam się ze śmiechu ;]

Właśnie dlatego to forum upada, szkoda że właśnie TY tego nie widzisz :(

@Graszka
Bo można ich wyciąć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Ilonko, a poza tym, lepiej nie wchodzić z rodziną w dyskusję, nic człowiek nie zyska, a jeszcze wrogów sobie narobi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak już bywa, niestety
Znam to :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyś...syndrom staropanieństwa?a cóż Ty za bzdurne stereotypy piszesz?wychowałam trzy dorosłe i 15 małych łobuziaków..wg Twojej teorii to jestem starą panną do kwadratu;p
Graszka...że się posłużę cytatem na dzisiaj coby Cesiek nie zżymał się.."Rodzina,ach rodzina,rodzina nie cieszy ,nie bawi gdy jest,lecz kiedy jej ni ma samotnyś jak pies"...i to by było na tyle proszę Państwa:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam, wolę być starą panną z kotem aniżeli bez kota ;) A w ogóle to mówi się singielka ;)

P.S. Mam kota, bo sądziłam, że psy są przyporządkowane starym kawalerom, nie chciałam wyłamywać się ze schematu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A w ogóle to mówi się singielka ;)"

Kiedy więc następuje ten magiczny moment w którym singielka zmienia się w starą pannę?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdy przechodzi na emeryturę :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> psy są przyporządkowane starym kawalerom

Cholera, ja mam psa - i co teraz??? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@μ:

Ale Ty nie jesteś starą panną (vide: v.;]) a "panną z odzysku".
A to się nie liczy do trzeciorzędnych cech starych panien/kawalerów ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mikro...wychodzi na to że jesteś kawalerem z odzysku;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaa, tam, wszystko mi jedno ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kaleczą się i dręczą milczeniem i słowami, jakby mieli przed sobą jeszcze jedno życie. - T. Różewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@niewidoczna:

Ty zyjesz? ;)

@topic:
Dużo ludzi.. rzekłbym, że wiekszośc, żyje hedonistycznie
"Carpe diem"
Refleksja o sensie tak przeżytego życia, przyychodzi z czasem
Kiedy poza potomstwem, nic innego nie pozostawiamy po sobie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na dodatek stopień zadowolenia z potomstwa też jest mierny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"PAN MUSI WRESZCIE"

uwielbiam takie teksty

pan musi wreszcie zacząć zauważać ten swój potencjał
pan musi wreszcie zacząć doceniać samego siebie
pan musi wreszcie zacząć otwierać się na ludzi
wychodzić do nich

pan musi wreszcie zacząć wyrażać swoje uczucia
na przykład gniew

uwielbiam takie teksty
ani trochę mnie to k**a nie wk**ia
ani trochę
ani nawet ciut

ani pół ciuta

Andrzej Kotański "Wiersze o moim psychiatrze"

@Sadyl: żyję :-D urlop mam :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nikt nie mówi jestem tylko człowiekiem, kiedy wyciąga dziecko z płonącego budynku. Ludzie tak mówią, kiedy zrobią coś złego"

Leland
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Kiedy ciągle przychodzi mnóstwo nijakich ludzi, trzeba być wobec nich okrutnym, bo oni są okrutni wobec ciebie. Trzeba ich wykopać na ulicę. Bywają i tacy, którzy dają jakieś wkupne, przynoszą własną energię i własne światło, ale z większości pozostałych nie ma żadnego pożytku, ani dla ciebie, ani dla nich samych. Tolerowanie zmarłych jest niehumanitarne, bo tylko pogłębia ich śmierć, poza tym zostawiają jej mnóstwo, gdy już w końcu sobie pójdą".

C. Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Wykożystaj zmienność cen na rynku"

Oto hasło reklamy firmy Easy Forex - wyświetla się m.in. na You Tube. Od dłuższego już czasu zastanawia mnie ignorancja dotycząca poprawności pisowni naszego jakże trudnego języka (bo jak to inaczej nazwać)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Jaskier znowu nabrał ochoty, by wreszcie ułożyć balladę o dziewczętach takich jak ona - niezbyt ładnych, a pięknych, takich, które śniły się po nocach, podczas gdy te klasycznie urodziwe zapominało się po pięciu minutach"
A.Sapkowski "Wiedźmin - krew elfów"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi."

Antoni Słonimski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia,
ktoś inny Cię zatrudni,
abyś pomógł mu zbudować jego

Tony Gaskins
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Samotność jest przereklamowana.

wdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ach, chociaż raz
zobaczyć Boga przy pracy,
ach, chociaż raz,
chociaż raz podejrzeć Go wcześnie o świcie,
gdy wszyscy śpią,
chociaż raz..
Choć raz ujrzeć, jak majster nastawia zegary,
jak włącza do zaprzęgu czas,
jak małe pisklęta sposobi do lotu,
uczy bociany klekotu,
zapełnia ulice miast,
przemywa oczy gwiazd"

A. Osiecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Oczywiście, że jesteśmy pijani. Ale to nie znaczy, że gadamy od rzeczy"
Q.Tarantino "Cztery pokoje - penthouse"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Ja nie jestem pijany, to cały świat jest 2 kieliszki do tyłu"

C. Bukowski
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łyknąłem ostatnio książkę w formie wywiadu pt: ćpałem chlałem i przetrwałem z Maciejem M. Podoba mnie się jego cytat na pierwszej stronie:" Nie trzeba być majorem lotnictwa, żeby mieć życie pełne przygód".

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Bytka abo nie bytka,to je zapytka"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
abo=nebo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urban legend. Czeski bywa zabawny, ale namnożyło się wiele nieprawdziwych cytatów. Taki se kreatywny czeski. Polskie dzieci się śmieją i pukają się w głowę, myśląc, że gadają śmiesznie po czesku, a jakby to Czech usłyszał to pojechałby Obeliksem (ale głupi ci Polacy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ano Manson;)..."i" mi się wkradło:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A najfajniejsze jest mój drogi Yerba, że Czesi śmieją się z polskiego tak samo jak my z czeskiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem. Szwagier kiedyś tam robił na jakiejś budowie. Brygadzista poszedł po koziołka drewnianego. I Czesi usłyszeli, że majster poszedł "szukać kozy".
To jest akurat sztampowe. Tu znalazłem blogera, co odwalił dobrą robotę. Mam nadzieję, że nikomu nie zawali się światopogląd. I nie będzie traumy na miarę prawdy o św. Mikołaju.

http://lapolaquita.blox.pl/2007/03/Legendy-o-czeskim-jezyku.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Být, nebo nebýt? Tak se musím ptát!...poprawnie ale już nie tak zabawnie;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan kolega z blogu motzno literacko podszedł do rzeczy. W powszechnym czeskim są daleko idące odstępstwa. Mnie czeski nie śmieszy, bo go znam. Ale zobaczyć minę Czeszki na stwierdzenie "ja tylko szukam" bezcenne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jeszcze przełóż na polski, żebyśmy wiedzieli, dlaczego mamy się śmiać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukać to po czesku hledat'
A polska wersja znaczy mniej więcej ruchy frykcyjne w stosunku do interlokutora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie wątek muzyczny, ale...

http://www.youtube.com/watch?v=wojcu-OaT90
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Medulienka...cudne:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Geniusz może polegać na umiejętności mówienia głębokich prawd w prosty sposób, a nawet na mówieniu prostych prawd w jeszcze prostszy sposób".

Charles Bukowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Vilette, gdybym sam to napisał to ktoś mógłby pomyśleć że się chełpię, a w twoich ustach brzmi to szczerze ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty i geniusz? To pojęcia przeciwstawne ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"nie wypełniaj swej pustki osobami, nazywając to miłością".
A. de Mello
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rob kisielu z mozgu mezczyznom, ktorych poznajesz.
Se wymyslilem"... w dodatku nie jestem jezuita smierdze tylko hollenderska trawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działa na wyobraźnię... prawda? A jak stosowałeś... paliłeś, leżałeś na niej... ;)

A to ode mnie mały cycacik

Czas robi swoje. A ty, człowieku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Róbmy swoje,pewne jest to jedno że,
róbmy swoje,póki jeszcze ciut się chce"
W.Młynarski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazlem dzis rano, wracajac z dworca w kieszeni wilgotna, pomieta kartke.
Recznie pisany list, o ktorym zapomnialem.
Wlasciwie to zapomnialem o kurtce w kacie. :)
Od Przyjaciolki byl ten list.

Byl w nim popularrny, choc piekny cytat:

"Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce Ci się płakać. Zadzwoń do mnie...
Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą...

Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą...

Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie....
Obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho...

Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze...
Przybiegnij do mnie bardzo szybko.
Mogę Cię wtedy potrzebować..."

Miala byc ladna muzyka?
To masz:

https://www.youtube.com/watch?v=lH0gnwtSEGI

Jeszcze tylko pol roku bede tego sluchal 24h.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu, piękne to :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"0Zawsze gnębi nas problem zła. Istnieje niezwykle sugestywne opowiadanie o małym chłopcu wędrującym wzdłuż brzegu rzeki. Spostrzega krokodyla złapanego w sieć. Krokodyl odzywa się do niego:
- Czy zlitujesz się nade mną i uwolnisz mnie? Być może wyglądam fatalnie, ale wiesz, to nie moja wina. Tak mnie stworzono. Bez względu na mój wygląd bije we mnie serce matki. Przybyłam tutaj w poszukiwaniu pożywienia dla moich małych i wpadłam w pułapkę.

Na to chłopiec:

- Gdybym pomógł ci uwolnić się z tej pułapki, złapałabyś mnie i pożarła.

Na co krokodyl:

- Czy myślisz, że zrobiłabym to swemu dobroczyńcy i wyzwolicielowi?

Chłopiec daje się przekonać i zdejmuje sieć, a krokodyl go łapie. Uwięziony pomiędzy szczękami krokodyla mówi:

- A więc tym mi odpłacasz za mój dobry uczynek? Krokodyl odpowiada:

- No tak, synu, nie odnoś tego tak wyłącznie do siebie. Taki jest świat. Takie są reguły życia.

Chłopiec protestuje, wobec czego krokodyl składa propozycję:

- Zapytajmy kogoś, czy nie mam racji?

Wtem chłopiec spostrzega ptaka siedzącego na gałęzi i pyta:

- Ptaku, czy krokodyl ma rację?

Ptak odpowiada:

- Krokodyl ma rację. Spójrz na mnie. Pewnego razu wracałem do gniazda niosąc pożywienie dla moich małych. Wyobraź sobie moje przerażenie, gdy zobaczyłem węża wspinającego się po cichu po pniu wprost ku gniazdu. Byłem całkowicie bezradny. Wąż pożerał moje małe, jedno po drugim. Krzyczałem i piszczałem, ale bezskutecznie. Krokodyl ma rację, takie jest prawo życia, tak skonstruowany jest świat.

Na co krokodyl:

- No widzisz.

Ale chłopiec nie rezygnuje i prosi:

- Zapytajmy jeszcze kogoś innego.

Krokodyl zgadza się. Na brzegu rzeki pasie się stary osioł.

- Ośle - mówi chłopczyk - czy krokodyl ma rację? Osioł odpowiada:

- Tak, ma całkowitą rację. Spójrz na mnie. Całe życie pracowałem ciężko dla mego pana i ledwo miałem co jeść. Teraz kiedy jestem stary i bezużyteczny, pan wypuścił mnie i tak oto wędruję po świecie, czekając, aż jakiś dziki zwierz zakończy dni mego życia. Krokodyl ma rację, takie jest życie, tak jest skonstruowany świat.

Krokodyl na to:

- No widzisz.

Chłopiec nie ustępuje:

- Daj mi jeszcze jedną, ostatnią szansę. Zapytajmy kogoś raz jeszcze. Pamiętaj o tym, jak byłem dobry dla ciebie.

Krokodyl się zgadza. Chłopiec widzi przebiegającego królika i pyta:

- Króliku, czy krokodyl ma rację?

Królik siada i zwraca się do krokodyla:

- Powiedziałeś tak temu chłopcu?

Krokodyl mówi:

- Tak.

Na co królik:

- Poczekaj chwilę, musimy to przedyskutować. Krokodyl na to się zgadza.

- Jakże możemy dyskutować, skoro trzymasz tego chłopca w paszczy? - stwierdza królik. - Wypuść go, musi wziąć udział w naszej naradzie.

A na to krokodyl:

- Jesteś sprytny, króliku. Jak go wypuszczę, to mi ucieknie.

Królik w odpowiedzi:

- Myślałem, że jesteś rozsądniejszy. Gdyby chciał uciekać, jedno uderzenie twojego ogona zabije go.

Krokodyl zgadza się z królikiem i wypuszcza chłopca.

Królik krzyczy:

- Uciekaj! - i chłopiec daje nogi za pas.

Wówczas królik zwraca się do chłopca:

- Czy nie przepadasz za mięsem krokodyla? Czy ludzie z twojej wsi nie lubią smacznych posiłków? Tak naprawdę, to do końca nie wypuściłeś krokodyla z sieci. Tkwi w niej jeszcze. Dlaczego nie pójdziesz do swej wsi i nie zawołasz swych ziomków?

Chłopiec tak czyni.

Mieszkańcy wioski przybywają z siekierami, włóczniami i kijami i zabijają krokodyla. Chłopcu towarzyszy jego pies. Dostrzega królika, łapie go i zagryza. Chłopiec przybywa zbyt późno. Umierający królik mówi:

- Krokodyl miał rację, takie jest prawo życia.

Nie istnieje wyjaśnienie wszelkiego cierpienia, zła, męczarni, zniszczenia i głodu na świecie. Nigdy tego nie wyjaśnisz. Możesz bawić się swymi wyjaśnieniami, religijnymi czy też innymi - ale nie wyjaśnisz tego nigdy. Bo życie jest tajemnicą, co oznacza, że twój myślący umysł nie jest tego w stanie tego rozwikłać" Anthony de Mello.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obiektywnie rzecz ujmując zło nie istnieje. Istnieje brzydota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Co jest najśmieszniejsze w ludziach? Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli."
Paulo Coelho
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobre'i chyba nawet prawdziwe:
"Two­je wyob­rażenie o mnie jest uro­bione z ma­teriałów za­pożyczo­nych od siebie i od in­nych. To, co o mnie myślisz, jest za­leżne od te­go, co myślisz o so­bie. Może stwarzasz swoją opi­nię o mnie z ma­teriału, który rad­byś wyk­reślić ze swe­go wyob­rażenia o so­bie. Może ona jest też od­bi­ciem te­go, co in­ni ludzie myślą o to­bie. Możli­we również, że myślisz o mnie właśnie to sa­mo, co ja o to­bie. "
Thomas Merton
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mojej najnowszek ksiazki:
"niektorzy z moich najlepszych przyjaciol sa normalni. Nie mowie, ze jest w tym zaraz cos zlego".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś gdzies napisał:
"lepiej tracic niz nigdy sie nie spotkac"..
I jakie to życie jest dziwne..
Nigdy nie planowałam jechac do Holandii.
W ogole za granice nie planowałam. Lubie byc w Polsce.
Stało sie jak sie stało.
Ale..
gdybym tu nie przyjechala nie poznalabym pana Z. Nie wiedziałabym o jego istnieniu. Drogi nasze przecięly sie wlasciwie w ostatnim momencie.
za miesiac moze go tu nie byc. Zreszta mnie rowniez. tego nikt nie wie.
I polubiłam go całym sercem. I trace teraz.
ale..
z drugiej strony ciesze sie, ze mieliśmy ten miesiac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i gdybys nie przyjechała nigdy bym sie z Toba tutaj nie spotykał.
Bo przecież ja wiem dlaczego tu przyjechalas.
Nigdy byśmy nie byli wewnątrz wiatraka największego na świecie no i nigdy bym nie ryknal za Toba cała wiązanka przekleństwa w wąskiej ulicy tylko po to by na moście sie pogodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
C..
jeszcze jedno brzydkie slowo i normalnie nie podam ci reki nawet jakbys sie topil .. zanotuj to sobie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie używam notesu.
Nie ma brzydkich słów, a jeśli nawet gdzieś figuruja w słowniku czy innym notesie to są tam rownież obok inne slowa.... ładne, mądre i warte powtarzania inne słowa. Czasem tez ich używam.
Szkoda, ze mało ludzi o tym pamięta.

Pieknie dziś prawda??
U nas błękitny niebosklon i kumpel Słońce operuje po wczoraj malowanych kuchennych ścianach. Same refleksy.

Adam chce do sklepu po zakupy.

Ja mówię, ze mamy wiecej niż zjemy do końca stycznia.

A on odparł ( tu akurat miał racje) dziś moze do nas nikt nie przyjsc (super mam dość ludzi) ale raczej przyjdzie z dZiesiec lub piętnaście osób.
Mam dziś plan nie pić alkoholu.

Najgorzej gdy mam plan.
Dam radę Mała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslę , ze taki plan to juz cos.
chocby nic z niego nie wyszlo..
ale znaczy, ze myslisz o tym.
ja tam dzis na 100 proc alkoholu nie tkne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z zafona
"milość jest jak wedlina. Jest salami i jest mortadela."

Wole osobiscie salami choc najbardziej uwielbiam pomidory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy tym, kogo udajemy, i dlatego musimy bardzo uważać, kogo udajemy. Kurt Vonnegut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muy bien. Bądź jak pomidor. Dla kanianek.
 
https://www.youtube.com/watch?v=KvsPl8Szfbs
 
Tylko bluzy i braku habitu się nie czepiaj. Bo bardziej papiescy od papieża ciągle się faceta o to czepiają. Ja też lubię takie bluzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Delirium tremens mam.
Mysle, ze latwiej umrzec przybity gwozdziami do krzyza.

Ale urodzilem sie by dawac by nie brac.
Dlatego przetrwam.

Bola mnie kosci.

An Tiarna thug tú ar aghaidh, ach gáire féin agat cheana féin.(irl.)

"Pan dał ci twarz, ale śmiać się to już musisz sam... "

Autor: Nieznany

Kocham Irlandie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Jedna z najtrudniejszych życiowych walk - kiedy serce krzyczy "walcz" a rozum mówi "odpuść, nie warto"

nn-fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
klamalem.
Nie umieram.

Sw Patryka niebawem.
Naucz sie tanczyc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne; ale często tak długo patrzymy na zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które zostały otwarte. Helen Keller
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, procek mi sie grzaeje.

Dobre.

https://www.youtube.com/watch?v=p9n9gW1wCks
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak rzekl Kubus Puchatek do Krzysia:

"Jest Biegun Południowy i jest chyba jeszcze Biegun Wschodni i Zachodni, choć ludzie nie lubią o nich mówić".

https://www.youtube.com/watch?v=CRHBTKYUibU
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Stosowanie półśrodków nic nam nie dało. Znajdowaliśmy się ciągle w punkcie wyjściowym".

(Wielka Księga)

https://www.youtube.com/watch?v=N_GPxe91hWE
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mógł sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnąłeś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mógł przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze był komuś potrzebny;
...tej radości, gdy czyjaś twarz
rozjaśnia się na Twój widok,
albo gdy dostrzegasz ukochana osobę
na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia,
triumfu zrozumienia
i satysfakcji tworzenia;

...abyś znalazł szczęście,
którego szukasz"

https://www.youtube.com/watch?v=G3M7FMUzz1A
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Pewien człowiek o zachodzie słońca wybrał się jak zwykle na spacer opustoszałym brzegiem morza. Idąc tak w zamyśleniu, spostrzegł nagle w oddali sylwetkę jakiegoś mężczyzny. Podszedłszy nieco bliżej, przekonał się, że to ktoś miejscowy, jakiś Meksykanin. Mężczyzna bezustannie schylał się, podnosił coś i ciskał to do wody.
Gdy zbliżył się jeszcze bardziej, dostrzegł, że Meksykanin zbiera tak rozgwiazdy, które fale oceanu wyrzuciły na plażę. Wielce zaintrygowany podszedł do mężczyzny i powiedział:
Dobry wieczór, amigo. Przechodziłem właśnie tędy i zastanawiałem się, co robisz.
Wrzucam te rozgwiazdy z powrotem do wody. Widzi pan, mamy odpływ i wszystkie je wyniosło na brzeg. Jeśli nie wrócę ich morzu, umrą z braku tlenu.
Rozumiem odparł. Lecz takich rozgwiazd muszą być pewnie na tej plaży tysiące i w żaden sposób nie uda ci się uratować wszystkich Jest ich po prostu zbyt wiele. Poza tym zdajesz sobie chyba sprawę tłumaczył że na tym tylko wybrzeżu podobnych plaż są setki i na każdej z nich morze wyrzuciło pełno rozgwiazd. Nie sądzisz więc, przyjacielu, że to, co robisz, nie ma większego znaczenia?
Meksykanin uśmiechnął się, a potem pochylił, podniósł kolejną rozgwiazdę i wrzucając ją do wody, odrzekł:
Ma znaczenie dla tej!".
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro C odświeżył wątek to pozwolę sobie też coś zacytować :)

Tobie chodzi tylko o łóżko,
a ja jestem małą kaczuszką,
której trzeba miłości i wsparcia
i czasami czegoś do żarcia.

Agnieszka Osiecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

... że niby po cichu sympatyzujesz z prezesem Jarosławem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie. Sympatyzuję z ciekawymi i interesującymi wierszami/cytatami. Nawet, jeśli występują w nich kaczuszki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Powiedz mi, co byś chciała?
Cuda ja czynię, Mała !
Martwe zamieniam w żywe.
Zgasłe w płonącą grzywę..."

Sted
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anegdotycznie :)

Zapytano Ernesta Hemingway'a co to jest szczęście? Szczęście - to dobre zdrowie i słaba pamięć - odpowiedział pisarz.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja o ziołach pamiętam.

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dawaj.
Drogę znasz.
Jestem codziennie od 16.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć "C"

Cytat na dziś: "W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to by, nauczyć się tańczyć w deszczu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie wystarczy mi, że gra.
Jak za najlepszych pijanych czasów.
Tańczenie pozostawiam innym.
Zadowolę się patrzeniem.

https://www.youtube.com/watch?v=Nco_kh8xJDs
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"U mnie wystarczy mi, że gra.
Jak za najlepszych pijanych czasów"

To dobrze. Nawet bardzo dobrze. Ja lubię deszcz, czasem tęsknię za nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deszcz jest ok.
Jeśli masz szczelny dach.

(cytat na dzis mego autorstwa)
hehehehe

https://www.youtube.com/watch?v=b8dG5fSsALI
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znaczy się, C, mam nieustające zaproszenie? ;) Zatem szykuj zioła, mam dwie wolne donice. Doniczki właściwie, ale lepszy rydz niż nic. Chyba, że masz jakąś donicę na zbyciu ;) Do tej kompozycji, o której wspomniałeś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vi, moja delikatna sugestia- jesli chcesz miec ziola to oprócz donic szykuj druga kuwetę bo obawiam sie, ze c daje ziola w pakiecie z kotem (kotami)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie wiadomo Ann, czy zostanę kocim tatą.
Spokojnie.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chociaż... hmmm. chociaż córka wydaję się odrobinę nad pulchna.
To może być skutek działania wypełniaczy w kocim żarciu.
Może.
Acz nie musi.

Daj mi się trochę połudzić.
ps. sutki jej sterczą jak bukszpryt na Darze Młodzieży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>jesli chcesz miec ziola

Ja nie chciałam. To C chciał się podzielić ;) A co do pakietu - moja kurczekocurka w zupełności mi wystarczy ;) Zatem najuprzejmiej dziękuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vi, przemysl. Twoj czworonóg miałby towarzystwo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie muszę niczego przemyśliwać. Zostanie tak jak jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba zostalam zle zrozumiana. Nie pisalam ze MUSISZ przemyśleć. To byla tylko propozycja, ze możesz nad tym się zastanowić.
A poza tym nawet nie wiem czy tam bede kociaki ot tak zartowalam sobie z tym pakietem. Widac nie wyszlo. Lepiej przestane bo moje moje poczucie humoru ciężkie jest i bawi tylko mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, chyba będzie lepiej, jeśli przestaniesz. Żartować, oczywiście. Przynajmniej ze mną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Luzior.
Nie zamierzam kotów rozdawać.
Koty to dobro.
Jak woda, ziemia, świeże powietrze czy ogień.

Pracownia futer.
Źle brzmi?
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem totalnie wyluzowana ;) Podrap swoją kocurkę ode mnie. Śniła mi się niedawno, ciekawe, co to może oznaczać? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Córeczkę wychowałem jak psa.
Pilnuje i aportuje.
Słaba z niej kocurka.
Gdyby nie tańce w kuwecie czy wchodzenie na kominy można by pomyśleć, że to pies.

:))
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Córeczka tatusia ;) Dawno jej nie widziałam, musiała urosnąć. Zrobię jej sesję na łonie natury, albowiem odczuwam deficyt ładnych pięknych zdjęć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest bardzo długa. Nietypowo.
I nietypowo długi ogon ma.
Małą główkę kobiecą.
Tak ma w znakach szczególnych w dowodzie.
Ma także obszary deficytowe jeśli chodzi o strach.
Słabo się boi intruzów.
W paski jest dalej jak tiger, czy inny napój energe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moja znowuż jest bardzo płochliwa. Chyba by się nie dogadały dziewczyny ;) A na ręce da się wziąć ta Twoja tygrysica? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ręce słabo.
To ona przychodzi - wtedy tak.
No i przychodzi tylko do taty.

:)
Tak wychowałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do cioci też przyjdzie ;) Jestem cierpliwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ażeby względy córuchny pozyskać, należy posługiwać się, w określonych obszarach, unikatowym głaskanio-drapaniem stworzonym przez tatę.
Unikatowym jak cały tata ;).
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mi zademonstrujesz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawaj.
Komunikowanie się ze mną internetami to aktualnie uciążliwa sprawa.
Póki co.

:)

ps. Śmiało wpadaj, odbierzesz poród.

https://www.youtube.com/watch?v=KrCMWS_fB4o
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>odbierzesz poród.

No way. Mogę jedynie wspierać duchowo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pępowiny odpadły wczoraj.
Powinienem się napić.
Czerwonej oranżady.

ps. w cv mogę se wpisać koci dziadek.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałam, że jakieś wzniosłe cytaty tu znajdę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Ludzie nie płaczą bo są słabi, płaczą bo byli silni zbyt długo". Wczoraj pokłóciłam się z moją mamą i ten cytat, oddaje po prostu wszystko :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z książki Nosowskiej... (A ja żem jej powiedziała)

Jeśli twoja najlepsza przyjaciółka mówi do twojego chłopaka: "Masz przerąbane, ona jest taka trudna", to możesz mieć pewność, że w pojedynczym namiocie, z braku miejsca, spaliby na jeźdźca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cudne:
"Ludzie, ktorzy nie potrzebuja innych ludzi, potrzebuja innych ludzi, by im okazywac, ze sa ludzmi, ktorzy nie potrzebuja innych ludzi."
Terry Pratchett
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Zestarzejmy się razem. Będziemy się ścigać wózkami elektrycznymi. I chodzić na randki do lekarza. Jeździć do sanatorium. I wiedzieć wszystko najlepiej. Każdego ranka ja będę zakładał Ci aparat słuchowy, a Ty mi wkładała sztuczną szczękę. I będziemy tak pomarszczeni, że będziemy robić cosplay'e rodzynek. Bić się laskami jak w gwiezdnych wojnach. Ty zaczniesz robić na drutach, a ja budować domki dla ptaków. Będziemy największymi celebrytami w klubie seniora. A z rana będziemy jeździć komunikacją miejską na drugi koniec miasta, bo tam cebula o trzy grosze tańsza. Takiej miłości chcę i kropka."

- Autor nieznany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaslyszane w filmie:
"niemiecki jest dobry do straszenia polowy europy ale nie do komunikacji"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

do góry