Widok

Cytologia płynna LBC - gdzie?

Hej,

Gdzie w Trojmiescie wykonam cytologię płynną ( inaczej jednowarstwową, LBC)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też szukałam, znalazłam w Gdyni dwa miejsca:

1. http://www.profemina.pl/

2. http://www.drpiatkowski.pl/ginekologia-onkologiczna

Na stronach laboratorium Diagnostyka też jest informacja, że wykonują. Trzeba by tylko zadzwonić, żeby ustalić, gdzie pobierają.

Ja teraz obiecałam sobie, że będę tylko taką robić (nawet jeśli ten jeden raz w roku będę musiała jechać do innego ginekologa niż mój...) - jest dużo bardziej czuła niż cytologia tradycyjna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 4 lat kontroluję swoje sprawy cytologiczne u dr Piątkowskiego, który jak mówi, nie uznaje i nie robi innnej cytologii jak płynna LBC. Wiadomo od dawna, że to najdokładniejsza technologia badania cytologii.
Dr Piątkowski ją weryfikuje i ustala leczenie, bo LBC wykazuje dokładnie wszystkie zmiany wymagające leczenia, nie tylko przednowotworowe, często zapalne iwiadomo czy bakteryjne czy grzybicze. Więc nie trzeba robić dodatkowo kosztownych posiewów. Oprócz mnie (muszę być pod stałą kontrolą), u doktora korzysta wiele moich koleżanek. Do mnie zawsze dzwoni z wynikiem i informuje , czy konieczne są jakieś zalecenia czy nie. On chyba pisał doktorat o szyjce, wiec tym bardziej czuję się spokojna. Polecam. Zresztą cała informacja jest na jego stronie www.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni LBC u dr Piątkowskiego w Orłowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś wie czy ten typ cytologii jest dostępny w Gdańsku lub Sopocie w ramach NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety NFZ nie refunduje cytologii LBC. W Polmedzie w Manhattanie można zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

do góry