Widok

Czerwone buty do sukni ślubnej

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny które zdecydowały się mieć czerwone buty do sukni ślubnej czy mogłyście wkleić fotki jak to wyglądało, jakie miałyście dodatki, jaki bukiet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę zdjęcia na maila:
ffriend@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny mam do sprzedania śliczne czerwone szpilki rozmiar 38 długośc wkładki 25cm. Będą pasować też na 39 tylko na szczupła stopę. Cena 60zł

Kupiłam je na własny ślub ale okazało się że są zbyt wąskie w palcach. ale ja mam troszkę szerszą stopę :(

Kolor to soczysta czerwień , delikatne cyrkonie lekko wpadające w czarny. Szpilka bardzo zgrabna i co najważniejsze nie czuje się w nich wysokości obcasa. Buty tylko przymierzone , nie chodzone :)


Zdjęcie nie oddaje w pełni uroku tych butów.

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak na marginesie ślub mamy tego samego dnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też miałam mieć bukiet z amarylisa i tego samego kwiata we włosach, ale kwiaciarka mi odradziła! Powiedziała, że amarylis jest bardzo trudny w utrzymaniu... ze jak sie płatek złamie, to kwiat od razu czernieje itp.
Więc zdecydowałam się na goździki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kwiaciarni mi powiedzieli, że są tak duże że się nie nadają do włosów. U mnie jest o tyle mniejszy kłopot, że w kościele jak będę mieć bukiet to nie wpinam kwiatu we włosy, ponieważ mam welon. Dopiero później chciałam wpiąć kwiat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pąk amarylisa - moze być do wlosów
image
image
image
image

moze być tez rozwinięty kwiat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie - dlaczego nie chcesz amarylisa???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale nie kumam - czemu nie możesz wpiąć amarylisa????
beznadziejnie wygladaja różne gatunki kwiatów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie chcę z amarylisów, ale do włosów to nie wiem co wpiąć. Chyba się zdecyduję na bordowego storczyka. Dlaczego nie ma ładnych czerwonych kwiatów ? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja do czerwonych butów i czerwonych paznokci będę mieć czerwony bukiet z goździków ( a nie amarylis jak wcześniej myślałam) i goździka we włosach! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomogę z fotką
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://img842.imageshack.us/img842/5131/obraz275.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/obraz275.jpg/]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 tygodnie temu miałam ślub i miałam:
czerwone buty, czerwone kwiaty, czerwoną biżuterię i czerwoną lamówkę przy welonie. Młody miał czerwoną muchę i kwiata w klapie. świadkowie też mieli czerwonego kwiata w klapie.
Podaj prywatnego maila to podeślę Ci zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze kilka inspiracji
image
image
image
image
image
image
image
image
image

:) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogolna zasada jest taka, ze jak kolor to maksymalnie 3 dodatki.
ja bede miala czerwone buty, czerwone paznokcie i czerwona opaske z woalka.
nie moze byc wiecej bo zniknie mloda, a kolor bedzie na pierwszym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam ale tylko na sesji i do tego czerwone korale - super sie komponowało. jak bede juz miała zdjęcia to wrzuce na forum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam bardzo tradycyjnie, czerwone buty, czerwoną biżuterię swarovskiego (serduszka) i bukiet z czerwonych róż. Jeszcze przy sukni miałam 3 czerwone kwiaty. Zdjęcia mam tylko od gości, ale dla zainteresowanych mogę coś spróbować na e-mail wysłać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne .. Moja znajoma miała własnie małego pąka amarylisa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry