Widok

Czesc

Czesc mam na imie Mateusz poznam kogos kto pomoze mi powalczyc o lepsze jutro bo ja juz sie poddaje mam 28 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiek akurat bez wiekszego znaczenia 25-60:P Milego Dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i jestem w zwiazku....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co się dzieje? Z czym nie dajesz obie rady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*Sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czuje sie przytloczony brakuje mi juz motywacji do dzialania kiedy kiedys dzialalem jak zegarek a teraz stoje i czekam az ktos mnie na kreci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale czym przytłoczony? Życiem, pracą, związkiem, monotonią? Wiesz, czasy mamy jakie mamy, do tego pogoda niczego nie ułatwia - przynajmniej na mnie ma to mega wpływ. Brak normalnego kontaktu z przyjaciółmi, wyjścia do restauracji, klubu, na siłownię też mnie dobija, do tego w życiu osobistym stagnacja i raczej brak perspektyw na poprawę, praca też bez szału - czasami mam wrażenie, że funkcjonuję jak robot i wyparłam głębsze rozważania na temat swojego życia, żeby sie nie załamać i do reszty nie zwariować :)
A jak jest w Twoim przypadku? Jaki jest powód takiego samopoczucia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca a glownie obowiazkami chodź sie staralem jak moglem nic mi z tego nie przyszlo a wrecz odwrotnie cofnolem sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I juz chyba brak mozliwosci na poprawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A do tego roznica swiatopoglądu przez partnerkę co mnie najbardziej rujnuje. Bo jej odpowiada życie na tym poziomie bo z tego co mowila zawsze mozna miec gorzej i po co probowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mówią, że zawsze jest możliwość poprawy. Wszystkiego.
Może masz opcję zmiany pracy? Też miałam taki czas w zyciu, że całkowicie się wypaliłam. Byłam przekonana, że do niczego się nie nadaję, mało tego - nie byłam sobie w stanie wyobrazić czegos, co chciałabym robić. Rzuciłam wszystko, wyjechałam i być może cofnęłam sie o parę kroków, ale pozwoliło mi to spojrzeć na wszystko z innej perspektywy.
Dziś pracuję w zupełnie innej branży niż przez całe życie zawodowe i jakoś ta karuzela sie kręci, choć szału nie ma :)
Dodam tylko, że w tamtym okresie waliło mi się absolutnie wszystko na łeb, wieloletni związek też nie dawał satysfakcji. Przetasowalam wiec swoje życie absolutnie.

Nie łam się, porozmawiaj z partnerką, wyrzygaj jej wszystko co Cie boli, powiedz o swoich odczuciach i wątpliwościach. Gdy się dotrzecie, może to da Ci 'kopa' by ruszyć do przodu także w sprawach zawodowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz probowalem i nie to raz rozmawiac za kazdym razem ze ja znowu zaczynam o przyszłości rozmawiac. I zeby wyjechac bylo tak łatwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pracy nie zmienie bo jestem na swoim jedynie wyjazd za granice wchodzi w gre bo przy otwieraniu powiedzialem ze juz do zadnego prywaciarza nie pojde robic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zrozum mnie źle, ale skoro rozmowa o przyszłości tak ją irytuje, to może nie jest odpowiednią osobą, żeby z nią przyszłość budować?
Ja wyjechałam właśnie do innego kraju, bo tu nie widziałam na tamte chwile żadnych perspektyw.
Nie wiem co Ci poradzić - chyba różnice w oczekiwaniach miedzy Tobą i partnerką rzeczywiście najbardziej Cie dołują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz racje ze chyba nie ma przyszlosci ale mamy mlodego i to mnie najbardziej rujnuje w sensie ze nie bede widzial jak dorasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego masz nie widzieć jak dorasta? Rozstanie to nie koniec świata i oboje rodziców może uczestniczyc w dorastaniu i wychowywaniu dziecka.
Rozstanie to czasami jedyne sensowne rozwiązanie. Pamietaj, że taki mały czlowiek widzi wiecej, niż nam się wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ze sie zapytam długo juz temu wyjechalas i czy bylo trudno sie oswoić z nowa sytuacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjechałam 6 lat temu, ale już jestem w kraju od 2 lat. Nigdy nie chciałam tam zostać - potrzebowałam szybko zarobić pieniądze, od poczatku wiedziałam, ze wrócę do Polski.
Powiem szczerze, było bardzo ciężko. Ale to ze względu na mój charakter, strasznie tęskniłam za rodziną i przyjaciółmi - za wszystkim w zasadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie podejrzewam ze miałbym ten sam problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak cos uciekam bede jutro milego wieczoru:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miłego. I nie łam się.
Jeszcze będzie przepięknie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Olu:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, hej :)
Jak tam samopoczucie?
Chyba zima powraca i mój spadek formy razem z nią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W miarę dobrze, chyba znalazlem jakis sposób na nakrecanie siebie i nie sa to... . A co do zimy to masz racje masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co ćwiczysz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie ćwiczę, miałam na myśli formę psychiczną :)
Co wymyśliłeś ciekawego, mów, opowiadaj!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnajdywanie pozytywów w kazdej trudnej sytuacji, doszlem do wniosku ze chyba nie ma co za bardzo sie starac myslec kombinowac bo czym bardziej sie stralalem tym większe bagno sie robilo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
, miej wywalane a bedzie Ci dane'
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wywalaaaaa ne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wywalane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok tego slowa nie mozna wstawic :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Być może w tym szaleństwie jest metoda :)
Cieszę się, ze już czujesz się lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz tyle o sobie powiedzialem moze co teraz twoja kolej :P?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, a ja mam wrażenie, że to ja Tobie wiecej opowiedziałam :)
Co chcesz wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo nie wiem czy dobrze wywnioskowalem ze jestes sama tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ten moze podasz maila co:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ola.cebe@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Mateusz, rozumiem co czujesz. Jeśli chcesz pogadać, to napisz na parostatkiem3rejs@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam przyjaciolke bratnia dusze (6 odpowiedzi)

Poznam przyjaciolke, bratnia dusze, mam przyjaciolke czy znajomych ale czesto musze sie prosic o...

Trans osoby z Trójmiasta (72 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Koleżanka/ przyjaciółka (3 odpowiedzi)

Cześć odezwij się jeśli szukasz fajnej znajomosci działającej w dwie strony. Mieszkam na...

do góry