Widok

Czy Gdańszczanie powinni postawić Panu Prezydentowi Adamowiczowi pomnik?

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Uważam, że Gdańszczanie powinni postawić Panu Prezydentowi Adamowiczowi pomnik, obok pomnika Jankowskiego, a kiedy umrze Lech Wałęsa, dostawić i jego pomnik. Trzech Wielkich Gdańszczan w jednym miejscu. Oczywiście, należy się spodziewać ataku różnej maści hejterów. Obecnie pomnik ks. Jankowskiego jest oblewany farbą i przykrywany prześcieradłem. Pomnik Lecha Wałęsy pewnie byłby oklejany napisami SB, “Bolek-TW” oraz kuponami toto-lotka. Można się domyślać w jaki sposób bezczeszczonoby pomnik Adamowicza. Być może, na głowę nałożonoby mu turban muzułmańskiego imigranta za pomysł sprowadzenia ich przez port gdański. Nie zdziwiłbym się gdyby przyklejono mu sfałszowane zeznania podatkowe lub założono gejowskie różowe majtki lub biustonosz transwestyty za udział w marszu równości, a może gwiazdę Dawida za jego filosemityzm lub flagę niemiecką za jego filogermanizm.

Hynek Gdańszczanin
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

pozwolisz ,ze w Twoim watku przypomne niesarkastycznie
a ze smutkiem o jednym z Solidarnosciowców,tego poczatkowego okresu
tego momentu ,kiedy przywodzctwo (czytaj plan) własnie sie tworzyło
chodzi o

Jana Samsonowicza

oczywiscie byli i inni,o ktorych cicho
i ktorzy dogorywaja w jakichs tam m2, m3 bez marmuru,z mala emeryturka i rencina
pisalam juz o nim ale nikt nie pochwycił tematu

prawdziwego
walczacego o wolnosc
prawdziwego patriote

i kolejnego albo raczej jednego z pierwszych ofiar "seryjnego samobojcy"

jego "samobojstwo" dziwnie zbiega sie z momentem wycieku
nt "kto jest na najw.szczeblu Solidarnosci agentem i kto (co) finansuje akce wolnosciowa i Solidarnosc

młodym polecam lekture prawdziwej historii
nie tej okragłostołowej cia-towskiej wielkiej ustawki

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zagadkowa-smierc-jan-samsonowicz-wisial-na-bramie-stoczni-w-gdansku/n84dmhq

napisze te słowa
płynacego z czystego serca
bez strachu i h...mnie obchodzi
ze ktos nazwie to hejtem ..bzdura..brakiem podpisu czy teoria spiskowa

oddaje tym Tobie czesc człowieku,ktorys zasłuzył na pomnik,pamiec i przynajmniej akapit w podreczniku historii

to Twoje nazwisko powinno widniec na jednej z ulic Gdanska
przepraszam Ciebie i podobnych Tobie
za to ,ze wieksza czesc narodu nie pamieta Twoich szczerych,odwaznych ,uczciwych zasług w walce o wolnosc Polakow!
Chwała Tobie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

zadnych pomnikow
dla
akceptacji mafijnych interesow
uzywania małoletnich jako seksualne zabawki
agenturalnych trafien w toto-lotka

duza czesc Polski przez te "slepote" nazywa Gdansk niemieckim w upo..włazem
i roznymi innymi epitetami
a takze twierdzac,ze gdansk nigdy polski do konca nie był
robmy tak dalej
2000 lat conajmniej..tak naprawde wiecej
nie zobowiazuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hynek : tak sobie myślę, spokojnie, spokojnie...… bo to już o krok od czegoś na wzór religii smoleńskiej. Przyjdzie czas na pomniki. Prezydent jak na razie nie potrzebuje by pamięć o nim zastępować pomnikami. Są ciekawsze i mądrzejsze dowody pamięci i szacunku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest najpiękniejszy pomnik Pana Prezydenta Adamowicza.
Ostatni milion potrzebował kilku godzin.
Za chwile strzeli trzeci milion w puszce Prezydenta.

image
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem powinien stanac przed urzędem miasta. Do tego jakis monitoring i wylapywać ewentualnych zwyrodnialców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeżeli chodzi o ks. Jankowskiego, to Guzikiewicz doskonale znający ks. Jankowskiego uznaje owe zarzuty za pomówienie.

https://wpolityce.pl/polityka/436984-guzikiewicz-dla-dulkiewicz-bramy-sw-brygidy-sa-zamkniete

A Adamowiczowi pomnik za cwaniactwo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

"lubi chlopcow"
takie okreslenie chodzilo po Gdansku
jeszcze za jego zycia
a ci co znali go dobrze i oczu nie zamykali
wiedza jaka o nim prawda

tym ktorym dawal pieniadze i pomagal
nie przyjdzie do glowy miec watpliwosci

poza tym pieniadze ktorymi dtsponowal
nie pochodzily z jego ciezkiej pracy

ofiary wciaz sie zglaszaja
i nie laduj tu argumentow
czemu nie zrobily tego wczesniej

glownie ze wstydu
i ze im nikt nie uwierzy

ten jegomosc walczyl tak samo jak Walesa
nietykalny dla sluzb
nie robmy z potworow swietych

takze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Guzikiewicz nigdy jakoś nie błyszczał intelektem, coś mniej więcej jak Suski.

Ale tą wypowiedzią „Nie życzymy sobie, aby radni, którzy głosowali o zbezczeszczeniu tego pomnika, symbolu Solidarności, przychodzili na uroczystości do św. Brygidy. Dla radnych PO i Koalicji Obywatelskiej bramy św. Brygidy są zamknięte.” po prostu przeszedł samego siebie.

Co to za facio jest ten guzikiewicz, że ma czelność zamykać kościół przed innymi ?
Co on ma sobie do „życzenia” ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za to tuskoidy błyszczą intelektem jak pawiany tyłkami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To się średnio trzyma kupy z tymi chłopcami. Bo artykuł był o dziewczynce, co zaszła z nim w ciążę i popełniła samobójstwo. Jacyś świadkowie, co po 50 latach się ujawnili... Co najmniej jeden ma opinię niepoważnego konfabulanta. Księżom to w ogóle za samą posługe nie powinno się stawiać pomników. Oni działają in persona Christi i powinni być skromni i sobie nie życzyć. No chyba, że za jakieś zasługi na polu bitwy na przykład bo to już sprawy cesarskie nie boskie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co by nie mówić, to jednak ks. Jankowski nie ograniczał się do posługi parafialnej i pamiętam go z innych rejonów też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ja nie przeczę, ale stocznia podlegała po prostu pod jego parafię i tak się złożyło. Tych rozrabiaków z Warszawy to oczywiście sobie nie życzę ani tego reportera wagi superciężkiej. Bo oni w d. byli i g. widzieli. Ja pamiętam jak byłęm mały to jeździłem do Brygidy. Śpiewaliśmy taką piękną pieśń Ojczyzno ma i jeszcze Boże coś Polskę. Potem oczywiście skandowaliśmy Lech Wałęsa i pamiętam nawet jak Wałęsa przejeżdżał przez tłum samochodem Żuk. To były nasze, gdańskie sprawy, które potem historia dość boleśnie zweryfikowała, ale różni mądrale warszawscy nie powinni się wtrącać. Pewnie mieli lepszych kapelanów eSki jak Popiełuszko czy Małkowski ale emocje i atmosfera była dokładnie ta sama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy nie przemawia do was fakt, że ks.Jankowski współpracował z bezpieka?
Potwierdza to nawet Cenckiewicz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a... w sumie nieważne. nie che mi się o tym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A widziałeś człowieku proboszcza, który w peerelu, z władzą ludową, w tym bezpieką, kontaktów mógł nie mieć ? A jakie to były kontakty, to chyba tylko ks. Jankowski wie i bezpieczniacy. No właśnie, może coś wiesz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wierzę Borusewiczowi który twierdzi że go wystawił bezpiece. Są zeznania pokrzywdzonych. Coś z tym trzeba zrobić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Zeznania pokrzywdzonych?

Borusewicze się rozmnożyli czy sklonowali ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To akurat pozytywne, że się Cenckiewiczowi honor teraz oddaje. Jak kiedyś w ramach walki z Kościołem wyjdą różne skandaliczne sprawy związane z Życińskim, to ciekaw jestem, czy lewica będzie się podpierać Braunem i Isakowiczem Zaleskim, co to pierwsi powiedzieli że to łajdak, kłamca i konfident był. Ja to na miejscu Lemańskiego, Bonieckiego czy Sowy zastanowiłbym się poważnie, czy warto z diabłem kolaborować. Tacy są fajni, postępowi. A odstrzeleni zostaną bez żadnych skrupułów. Przecież Jankowski z Borusewiczem był w komitywie świetnej, a co teraz Borusewicz gada? "Jankowski, jaki Jankowski? Ja tam go nie znałem. Kapuś i zboczek". Tacy to są księża-patrioci. Cnotę stracą a rubelka i tak im nie dadzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popołuszko a Jankowski
róźnice

pierwszego umeczyli
drugi zyl w luksusie

i ta roznica
nic wam nie mowi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co mam zrobić z plytami M.Jacksona ? Co z filmami Polańskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polański nie jest żadnym pedofilem. Ludzie z mojej bajki mają jakiś wredny i dziwny zwyczaj stawiania go w jednym szeregu z różnymi potworami. Ale to prostacki chwyt. Roman Polański jest pewnie człowiekiem nieuporządkowanym i geniuszem zarazem, ale zdecydowanie nie jest pedofilem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A z tych nie z mojej bajki, to Zbigniew Hołdys atakował go swojego czasu z uporem godnym lepszej sprawy. To jest dość zabawne, bo Hołdysa kojarzę też jako fanatycznego i zupełnie zaślepionego obrońcę Michaela Jacksona. Być może Hołdys jest zatem po prostu głupi. Nie wiem. Miał swojego czasu na MTV Classic bardzo dobry program muzyczny i wcale nie wyglądał tam na głupiego. Piosenki dobre robił też kiedyś.

"Mogła mówić: nie wiedziałam kto. Zmarnowała chłopcom 7 lat."

Tak se śpiewali za komuny ciężkiej o gwałcie. Teraz już nikt nie śpiewa o niczym ważnym, bo teraz to nikt tekstów nie słucha. Teraz to już nikt nic

https://www.youtube.com/watch?v=WVCSu4sRrsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

meski zeroempatyczny oglad sprawy
juz w tym temacie pisałam
nalezałoby wyr..was w d..zebyscie nabrali empatii w temacie

jesli ktos nie pyta -kto i ile ma?
niech siedzi w pierdlu

Polanski dobrze wiedział kogo napoil alkoholem i zaprosił do wanny
poza tym podobno tworzył dobre filmy i mogł miec wielu przyjacioł

Jankowski dobrze wiedział ile lat maja ministranci i co im robi
poza tym był znanym obwieszonym złotem dobroczynca biedoty i uwiklanych w problemy gdanszczan
miał przyjaciol i po prawej i po lewej stronie
i jak to sie mowi --był ksiedzem(a moze ksieciem0 biznesu

tworczosc artystyczna obu panow nie interesuje mnie zanadto
za to ubolewam nad ponizszym

Michael Jackson jest mocno podejrzany
dalej nie wiem
bronic nie bede na pewno

bo w 1 rzedzie nalezy sie ochrona dzieciom
a nie autorytetom,bogaczom,ksiezom,zasłuzonym działaczom,czy wielkim artystom

chyba to jest proste i nie ulegac powinno dyskusji
jesli sie nie ma wypaczonego morale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znowu nie rozumiesz, piszesz emocjonalnie i wyciagasz złe wnioski. Nie pisałem, że w zachowaniu Polańskiego było cokolwiek właściwego, a tylko że nic nie wskazuje na to, żeby miał akurat ten problem. Zaś Jackson to potwór trwale uszkodzony w dzieciństwie. Jest przerażający film teraz, ale na razie nie mam zamiaru oglądać. Trzeba się do Wielkiejnocy przygotowywać i innymi treściami napełniać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

"był znanym obwieszonym złotem dobroczynca biedoty "

To teraz rozumiem dlaczego łowca pasztetowej go broni. Natomiast n ie rozumiem dlaczego ty Izo go atakujesz w tej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

z dziecmi i hejterami gadac nie bede

natomiast twoja uszczypliwosc odnosnie emocji
i wielkiejnocy to wybieg
tak wybieg Raven i jest mi przykro ,ze ty ,ktory widzisz tak wiele po jednej stronie
kiedy patrzysz na druga--zamykasz oczy

czyli w Wielkanoc mam zapomniec o sprawiedliwosci i krzywdze dziecka
i poczekac na
dzien Dziecka?

jakiez to Chrystusowe podejscie
a moze mam sie pogodzic z faktem pedofilii wsrod ksiezy,w kosciele?!
bo to taka wybrana kasta

przez kogo wybrana?
kto poslał z palemka tych poslanców bozych
tenze sam Bog i ojciec tego samego Chrystusa?

a moze nalezy pojsc dalej i ofiare dzieci na krzyzu powiesic?

obrzedek wazniejszy od człowieka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

""postkomuna to zwykla banda zloczyncow zlodziei kretaczy mordercow postkomuna to jakas doza postideologizmu
a teraz działa zdradziecka banda szabesgojow folksdojczów"

Iza z hejterami nie gada.
Z powyższego cytatu bije miłość, dobroć i patriotyzm.

Czy tobie już na ten stary móżdżek padło?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zupełnie nie wiem, o jakiej krzywdzie dziecka piszesz? Dalej o Polańskim piszemy, czy już o czyms innym? Bo jeśli o Jacksonie to wiem, że internet aż huczy, ze w filmie Neverland czy jakoś tak, co ma być niedługo na HBO są bardzo ponure i przygnębiające sprawy. Zresztą nad tym wszystkim, jak dla mnie, unosi się swąd tajnych organizacji. Właściwie to nie mam żadnych wątpliwości, że Jackson został zamordowany, bo chciał wyplątać się z jakiejś matni, w której tkwił od lat. A w temacie Romana, to ta pani już dawno to wszystko przepracowała i z nim i z samą sobą, więc nie wiem, czy instytucje powinny sie w to jeszcze wtrącać. JAk ona nic do niego nie ma, to ja też nie. Zwłaszcza, że policję żydowską w gettcie pokazał i wiele innych cennych rzeczy.

https://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/geimer-opowiada-sie-po-stronie-polanskiego-w-liscie,734929.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmmm.... może jakiś symboliczny wyrok najwyżej, zeby pokazać, że gmach prawa stoi solidnie i nie w świecie równych i równiejszych. To jedna z tych spraw, gdzie dominują odcienie szarości. Nie zaprzątam sobie tym głowy. A Lew Starowicz potwierdził to, co sobie wymyśliłem. Żaden tam autorytet jak dla mnie, podobnie jak TVN24, ale pewnie wie, co mówi bo niejedno widział i słyszał

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/lew-starowicz-polanski-nie-jest-pedofilem,110662.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja juz to czytałam
nie gadam po proznicy
nie majac rozeznania

czy złodziej ,ktory przyznał sie do złodziejstwa
a ty te strate przebolałes
przestaje byc zlodziejem?

nie ..no raz zrobił
no przeciez o innych razach nic nie słychac
a jak dwa razy to połpedofil
a jak 5 razy to 3/4 pedofila?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja juz to czytałam
nie gadam po proznicy
nie majac rozeznania

My to wiemy. Dlatego przyjmujemy, że teksty nt. morderców z ECS oraz mafijnego układu, który rządzi Gdańskiem są zgłaszane organom ścigania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zawsze twierdziłem że życie składa się głównie z szarości, kompromisów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ech, ale mi nic nie wiadomo, jakoby Roman Polański w ogóle był zboczeńcem mającym skonności do dzieci. Nie wiem, nie śledzę pudelków. Po tej sprawie określiłem go tak jak określiłem, czyli człowiek wiele lat temu pogubiony, nieuporządkowany wewnętrznie, może gwałciciel. Potem to ja nie wiem. Znam jego twórczość dość dobrze i jeżeli miałbym cokolwiek na jej podstawie oceniać to... a nieważne. Zupełnie nie w tę stronę w każdym razie.
A prawo to prawo. Ono musi mieć sztywne paragrafy, ale to nie paragrafy tworzą człowieka tylko wnętrze tego człowieka. Jak będę prowadził z 0,6 promila to jestem w Polsce przestępcą dość poważnym. Prawo jazdy tracę na 3 lata i musze zapłacić 50 tysięcy, koszty i grzywnę, mogę do więżienia też trafić albo zawiasy dostać. A w Anglii za dokładnie ten sam czyn policja grzecznie się kłania i życzy szerokiej drogi. No to jestem przestępca czy nie? To zależy od kraju. Ale moja postawa i mój czyn jest dokładnie taki sam.
Mnie to ciężko artykułować, co mam na myśli, bo mnie tu prawie nikt nie zna i może to wyglądać jakbym sam miał jakiś problem z oscylowaniem na niebezpiecznych granicach. A tak właśnie zupełnie nie jest. Młode dziewczyny w większości mnie drażnią. Staram się po prosu zdroworozsądkowo na to patrzeć. Poczytaj o Klausie Kinskym, Jimim Savilu czy nawet Charlim Chaplinie. Gdzie tam Romanowi do nich? No może do Chaplina najbliżej ale skala też nieporównywalna.
A co do księdza z pomnika to tu nawet gazeta podaje:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24524996,rz-swiadek-ws-ksiedza-jankowskiego-niewiarygodny-wczesniej.html#a=319&c=134&s=BoxNPrzeCzol9_1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

..pogubiony,nieuporzadkowany wewnetrznie..gwałciciel.."
Raven czy to ci pasuje
cos napisał?

kazdego gnoja mozna tak tłumaczyc
usprawiedliwic

ciezkim dzieciinstwem
brakiem miłosci
wykorzystywaniem przez kogos tam
itd
takim przykladem jest sam Hitler

juz na ten temat dyskutowalismy i pamietam jaka była twoja linia obrony
teraz zszedles na inne tory---nieuporzadkoania i pogubienia
i pamietam,ze dyskusja tez była nt tego -kto dziecko a kto juz nie widac ,ze dziecko
i mocno w tej dyskusji Sadyl uczestniczył

moge komus sprac pysk dla własnej satysfakcji
i potem tłumaczyc sie ,ze taka byłam chaotyczna ,w domu było ciezko
i tragedia w rodzinie
czy kazdy kto przezył tragedie bedzie usprawiedliwiony jak sobie orgietke zrobi
cvzy komus kose wsadzi pod zebra
tak
z nieuporzadkowania
smutku
żałosci

to takie usprawiedliwianie z rdou tych ,ktorym dzieci z braku miłosci do łózka wchodza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Serio, bardzo lubie babcie Izabelde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest dialog dziada z obrazem. Czuje się podpuszczony do dyskusji na temat pedofilii i jest to dla mnie mniej pasjonujące niż czyszczenie kocich kuwet. To jest przecież pociąg do ludzi, którzy nie osiągnęli jeszcze okresu dojrzewania. A u tego wybitnego reżysera przecież tego nie ma. I nikt nie wini tej małolaty, ale jej matkę, z tego co wiem, już tak. To się oczywiście jakoś tam procentowo rozkłada ze zdecydowanym wskazaniem na reżysera. Żony miewa on piękne, dojrzałe i kobiece. Jedną mu nawet brutalnie zasztyletowano i to w ciąży, więc to tak fajnie się pisze o ludziach z poziomu kanapy w przytulnym m3. Coś mi tu YT właśnie podsunął, ale jeszcze nie widziałem. Polecam w ciemno, bo Karoń to uroczy abnegat, który wszystko rozumie i dużo lepiej niż ja wykłada

https://youtu.be/XccUnEbTF_U
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ty Raven z jakiego poziomu piszesz
z poziomu osoby ktorej tez kogos zasztyletowano
czy
z poziomu kanapy czy krzesla?

odpowiedz sobie .nie mnie

zarzucasz komus nie raz
ze pisze sam do siebie
a czy ty czytasz to co ktos pisze?

chyba niewiele

dalam do myslenia
biorac pod uwage twoja linie obrony-

czy ktos kto stracil w tragicznych okolicznosciach bliskiego
jest usprawiedliwiony dokonania czegos zlego
komus innemu
niz sprawca?

mozesz przedluzyc czyszczenie kuwet
i nie pisac wiecej
nikt nie zmusza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie jest usprawiedliwieniem. Ale jak ktoś coś ukradł to nie znaczy że zabił. A jak kładzie ananasa na pizzę to nie znaczy, że robi automatycznie inne zbrodnie. Generalnie świat artystów i ludzi bogatych jest bardzo mroczny i zdemoralizowany. Wszystko już wam przekazywałem, np. to że Stanleya Kubricka zamordowano, bo w ostatnim filmie pokazał dlaczego tak jest. I dlatego właśnie decyzję Krzysztofa Pendereckiego, by porzucić awangardę na rzecz twórczości klasycznej i sakralnej nazwałem aktem ogromnego bohaterstwa. Przy okazji pozdrawiam panie z Radia Maryja i krucjaty różańcowej, co w Toruniu podreptały pod Muzeum Sztuki Współczesnej, czy jak to się tam nazywa.

https://www.youtube.com/watch?v=SxT3tobBO08
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie ma sensu dyskutowac
jesli ananas na pizzy
porownuje sie do ruch.....nieletnich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdradzę Ci tajemnicę, tylko nie mów nikomu. Tu w ogóle nie ma sensu dyskutować. To forum to już takie bagno i tak niewyobrażalny syf, że ręce opadają. Piszę tu z jakiegoś sentymentu i uzależnienia, ale to i tak mnie nie przekonuje, więc zaczynam się podejrzewać o ciągoty masochistyczne. Wpisuję sobie w przeglądarkę literę f, żeby zrobić facebookowa prasówkę, bo tylko do tego używam tej eskimoskiej wrzutki, jaką jest fb i system podpowiada mi adres forum. Włażę więc i piszę, choć zahacza to juz o patologię. Ahahaha. Niektórzy papierosa zapalają, niektórzy paznokcie obgryzają a niektórzy kompulsywnie włażą w internetowe szambo. Nawet schizofrenika czytuję, choć mi przypomina tego tam...Marka Podleckiego

https://www.youtube.com/watch?v=PUw125JMVFI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to nie zadna tajemnica Raven
i nie tylko ty tak czujesz
moze tak ma byc
(?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

do góry