Widok

Czy co weekend musi być ten sam huk motorów?

Tego się już wytrzymać nie da. Policja rozkłada ręce a Ci ćwierćinteligenci muszą ryć tymi motorynkami na pół wioski. Człowiek nie może spokojnie posiedzieć w ogrodzie bo co pół godziny jeżdzą w kółko. Ja rozumiem, że jeden z drugim nie jest na tyle inteligentny aby pomyśleć i znaleźć jakiś tor crossowy i zapakować motor i tam jechać, a jak CIę na to nie stać albo Ci się nie chce to lepiej wędkę sobie kup i idź ryby połowić.

Jakieś 15 lat temu ktoś quadem potrącił nastolatka, ten zmarł na miejscu. Wtedy policja jeździła co chwilę kontrolować i gonić wariatów na motorach. Pewnie znowu musi się wydarzyć podobna tragedia aby ktoś coś z tym zrobił.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
Może gdyby ta policja faktycznie kontrolowała prędkość to by się młodym odechciało. Jazda 30km/h pewnie nie jest dla nich atrakcyjna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z ciekawosci to ogolnie wszedzie ci geniusze jezdza czy raczej skupiaja sie na kilku ulicach (jesli tak to jakich) ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Głównie Kruszyńskiego i okolice. Sam kiedyś próbowałem zwrócić uwagę to jeden twierdził, że tam można tyle jeździć.... Generalnie bardziej w stronę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Po płytach już im sie nie opłaca jeździć.

No ale fakt, jak ktoś zginie albo zostanie potrącony to wtedy na 100% policja znajdzie cudowne środki na walkę z tym(I ot nagle się okaże, że gnanie niezarejstrowanymi pojazdami ponad przepisową prędkość nie jest do końca legalne).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ktoś na ochotnika musi zginąć, wtedy będzie spokój na jakiś czas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nawet wtedy kiedy był ten straszny wypadek policja za wiele nie zrobiła... pospisywali zeznania popytali i zamknęli sprawę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masakra, jak w jakimś Bangladeszu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najgorsze jest to, że sezon się dopiero zaczyna. Jak więcej słonka poświeci to trzeba będzie korki do uszu kupować, żeby to wytrzymać. Tylko czy jest jakaś rada na ten cały kurz, który unoszą? Czy jesteśmy skazani na duszenie się przez cały rok: zimą od palonych w piecach śmieci i latem od kurzu zza motorów?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma na to rady, bo jedni myślą, że im wszystko wolno a kolejna część im klaszcze. Mentalność nie powiem jaka. Odnośnie kurzu to jest taki patent aby zraszać polną drogę wodą, nie mówię aby zalać tylko trochę zrosić przy działce. Przynajmniej w bezpośrednim sąsiedztwie domu mniej się kurzy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wy właśnie wykazujecie się typowa polską mentalnoscia, jeśli coś mi nie odpowiada to sprawca to odrazu i**ota, wszystko mu wolno, najlepiej to do piachu odrazu z nim, śmieszne jest pisanie że parę lat temu ktoś kogoś zabił na kładzie, porównajcie sobie samochodowe wypadki śmiertelne w okolicy to już chyba ten jeden kład parę lat temu nie jest taki straszny. Na początku chyba Adam napisał że jak nie stać cie na pojechanie na tor to kup sobie wędkę i siedź, jeśli nie masz kompletnie pojęcia o kosztach takiego wyjazdu to lepiej się nie wypowiadaj, i jeśli tak stawiasz sprawę to jeśli cie nie stać na kilku hektarową działkę gdzie miał byś ciszę i spokój to nie komentuj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czyli nie pojedziesz na tor, bo za drogo i wolisz narażać życie innych ludzi na publicznych drogach? Trudno nie nazwać kogoś takiego i**otą. Miałbyś takie same podejście gdyby Ci quadowiec rozjechał dzieciaka?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby drzwi miały nogi byłyby stołem. To samo można powiedzieć o kierowcach samochodów, a stosunkowo jest ich więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tylko samochodu nie słychać na połowę wioski.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Raczej trzeba by całą drogę lać. Jak przejadą Poległych Żołnierzy to potem jeszcze 10 min kurz się utrzymuje w powietrzu, że aż trudno oddychać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowni Państwo,
ostatnio zostałem szczęśliwym posiadaczem czołgu T-34/75. Niestety jak się można domyślić nie ma nigdzie w pobliżu toru do jeżdżenia czołgami, wobec tego będę trenował w naszych sąsiedzkich lasach. Kupiłem więc chcę i muszę mieć gdzie jeździć pod domem a pretensje o brak infrastruktury proszę mieć do naszych władz regionu. Po ulicach jeżdżą samochodu, więc ja będę jeździł czołgiem po lesie, to logiczne i mam nadzieję, że wszyscy nadążają za moim tokiem rozumowania. A jak komuś się nie podoba to niech się wyprowadzi.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie po za tym T-34/75 jeździły po Bojanie już w 45 roku więc zanim się tutaj przeprowadzili malkontenci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stan techniczny pojazdów mogli by sprawdzać. Hałas spaliny opony stan techniczny pojazdu itp. Jak mamy być roszczeniowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak chcesz mieć cisze, to nie w bojanie. tutaj nikogo nie obchodzi, ze robi bezsensowny hałas na pół wsi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To fakt, kultury zero. Jeszcze kilka lat temu, można bylo spotkać się z rodziną, znajomymi, porozmawiać na świeżym powietrzu teraz, kosiarka, szlifierka to norma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na bezludnej wyspie spokój
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

I do tego łańcuchowa piła motorowa, kosa spalinowa, okraszona piłą tarczową . Jak by ludzie nie wiedzieli, że wśród zabudowy mieszkaniowej używa się dużo bardziej cichych narzędzi elektrycznych nie przekraczających norm hałasu. To nie strefa przemysłowo -usługowa .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Albo radio na całą parę. Dzisiaj atak basów z dwóch odległych stron wsi....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem ciekawy jak cichutko było jak Twój dom się budował, chyba że był wybudowany za pomocą piły ręcznej i wiertareczku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaspokoję twoją ciekawość, wtedy nie było problemu sąsiada 4 metry za płotem . Ale jak niedawno budowano mi wiatę , poprosiłem budowlańców o używanie łańcuchowej piły elektrycznej . Zrobili to bez problemu , i ja nie byłem problemem dla moich sąsiadów .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jutro polatam quadem po osiedlowych drogach jak was to kreci pozdro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

polataj, zobaczymy bezmózga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polataj , może polecisz wysoko,... na zakręcie ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wczoraj taki Quadowiec na Wybickiego wyprzedzał "na trzeciego" przed przejściem dla pieszych omal nie spowodował wypadku... chciałam tylko powiedzieć że przepisy nie dotyczą tylko samochodów....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie i Panowie motory to macie w pralkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Motor i motocykl, obie formy są poprawne, jeśli mamy ten sam pojazd na myśli.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

I tu sie mylisz maly czlowieczku. w pralce jest silnik elektryczny albo elektromotor a motor I motocykl jest na drodze...dobranoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Glosujcie (12 odpowiedzi)

Dalej na kalkowskiego i jego pryncypałów to w Bojanie napewno zobaczycie zmiany na lepsze jak...

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

nauki wójta (10 odpowiedzi)

Czasy mamy inne, inne rządy i pojmowanie uczciwości. Czy nie powinno się wrócić do wydatków na...

do góry