Widok

Czy feromony maja jakąkolwiek moc

Cześć. Czy Waszym zdaniem feromony mogą mieć jakąkolwiek moc ? Pytam się ponieawż jakiś czas temu natknęłam sie na pewną pozycję biznesową i było tam napisane,że odpowiedni zapach bardzo często jest stosowany aby nakłonić ludzi do określonych zachowań.

Jak się na to zapatrujecie? Czy rzeczywiście feromony mogą być skuteczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hee, akurat mam takie perfumy ; ) Kupiłem dla jaj taki zapach (moja dziewczyna zamawiała dla siebie i ze względu na duże zamówienie mogłem sobie wybrać jakieś perfumy po taniości). To są Pheromone Essence. Można je stosować bezpośrednio na ciało lub jako dodatek do perfum Smile Pachną długo. Sam zapach jest przyjemny, delikatny, acz czuć go wyraźnie. A czy się sprawdza? Nie wiem czy dzieczyny lecą na mnie czy na te feromony - ale nie mogę narzekać na brak powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Wy wiecie,że sam sobie w ostatnim czasie zakupiłem wlaśnie buteleczkę feromonów?W zasadzie dla żartu ponieważ chciałem przetestować czy rzeczywiście sa skuteczne a akurat mi się kończyły moje stare tak więc postanowiłem spróbwoać, które będa akurat skuteczniejsze.Poszukałem trochę w sieci, padło na feromony Love Desire ( na ceneo miały akurat wysokie recenzje).Pierwszego dnia w pracy zebrałem bardzo wiele komplementów od koleżanek, pytały się jaki to zapach ( oczywiście za nic bym sie nie przyznał). Tak więc coś w tym jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idzie ślepy chodnikiem, mija sklep rybny i woła, cześć dziewczyny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezły żart przyznaję ale nie wiem czy którykolwiek facet lubi jak kobieta pachnie rybą ( słyszało się kiedyś,że Napoleon kazał się swojej Józefinie nie myć po 3 dni i wtedy najbardziej go podniecała ale są to jedynie mity).

Nad Love Desire również swego czasu się zastanawiałem. A czy te komplementy od kobiet to nie jest aby wpływ nowego zapachu a nie feromonów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze powiedziawszy to się nad tym nie zastanawiałem. Podobają się bardziej od jakichkolwiek perfum , których wcześniej używałem. Nie zawierają alkoholu ale trzymają się bardzo dobrze. Butla jest duża. W sumie równeiż nie są takie drogie tak wieć pewnie jak mi się skończą to zamówię sobie kolejne opakowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie to można kupić? Na allegro? W sklepach internetowych? Czy znajdę może w stacjonarnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jak to gdzie?
W internetach... Od czego masz wujka Google?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Naturalne feromony wydziela każdy z nas bez względu na swoją płeć. Nie są to związki zapachowe w klasycznym rozumieniu tego słowa, ponieważ feromonów nie wyczuwamy, natomiast reaguje na nie nasz układ nerwowy.

Naukowcy w swoich badaniach dowodzą, że nazywane przez nich sygnały feromonów, wywołują modyfikacje hormonalne, neuronalne, fizjologiczne oraz behawioralne w ludzkim zachowaniu. Z języka greckiego feromony są nazywane przekaźnikami podniecenia odgrywają bardzo poważną rolę w strategiach seksualnych ludzi, niejako przyciągając do siebie dwie osoby przeciwnej płci. Nazywa się to komunikowaniem feromonalnym." informacje z artykułu o feromonach https://kowalezdrowia.pl/czym-sa-i-jak-dzialaja-feromony

Zdaniem naukowców feromony są naturalnie wytwarzane przez organizm, a więc udane odwzorowanie chemiczne może rzeczywiście powodować efekty ponad placebo. Problem może być jednak ze stężeniem oraz kompozycją składników - feromony to niestety branża, która podobnie jak inne (albo i nawet bardziej) opiera się na marketingu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

do góry