Widok

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają?

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy nie brałam jednak moja kolezanka namawia mnie abyśmy spróbowały. Jednak o ile ona jest pelna optymizmu to sama podchodzę do tematu pragmatycznie i wole się tutaj dopytać. Może ktoś kiedyś próbował tabletkek i czy widział efekty?
Proszę o odpowiedzi głównie osoby, które rzeczywiście brały te tabletki, a nei osoby, które tutaj piszą swoje wlasne przemyślenia a nigdy ich nie brały. Proszę o opinię bo wszystko wygląda mi tutaj za bardzo kolorowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aktualnie je biorę. Niestety ale z wiekiem grawitacja dziala. Nie mam niewielkich piersi ale tak jakby straciły na objętości. Szczególnie po urodzeniu dzieci i karmieniu (standard....). Czy dadzą jakiś efekt to nie wiem bo biorę 2 tygodnie ale czuję pewną tkliwość w piersiach. Chociaż nie wiem czy jest to spowodowane tabletkami czy po prostu moim cyklem miesięcznym. Postaram się napisać jak to dalej będzie. Ale za jakieś 2 miesiące bo dopiero wtedy ponoć pojawia się efekt działania tabletek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem po kuracji. Ogólnie to byłam bardzo sceptycznie nastawiona do wszelkich tego typu wynalazków, tabletek.Nie wierzyłam,że to może działać .Ale doszłam do wniosku,że raz spróbuję. Jak nie zadziała to się upewnie, że to jednak była ściema.Jak zadziała to fajnie. I w moim przypadku efekt był. Wiadomo,że nie taki jak w reklamie tabletek, ale był. Piersi znacznie się ujędrniły, trochę podniosły. Powieszenie jest 1 rozmiar ( aby jednak prawidłowo napisać ot niecały). Myślę, że jeśli ktoś chce trochę powiększyć oraz ujędrnić piersi to jest to bardzo dobra metoda. Jednak nie zastąpi to tak naprawdę chirurga bo nie da się powiększyć tabletkami prawie o kilka rozmiarów.Coś takiego może zrobić jedynie operacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamówiłam sobie te tabletki :) Przyszły do mnie kilka dni temu, biorę aktualnie 3 dzień. Strasznie ciekawa jestem również efektu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wiesz co, nawet jakby powiększyły 1 rozmiar to byłoby super. Mam miseczkę biustonosza A tak więc w moim przypadku różnica byłaby bardzo duża ;) Dobra,zamówiłam przed chwila. A niech stracę Na razie tylko jedno opakowanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinnaś zamówić sobie 2 czy 3 opakowania aby zobaczyć efekt. Czytałam w sieci na forach w tematach o tabletkach na powiekszenie biustu,ze wiele dziewczyn robi błąd Mianowicie bierze jedno opakowanie tabletek i jak nie widzi większych efektów to przerywa Jednak na efekty trzeba poczekać te 2-3 miesiące Sama dużej różnicy po miesiącu nie widziałam, ale po 3 miesiącach brania regularnego perfect bust różnica już była. Dodatkowo stosowałam krem do biustu codziennie.Stosowałam masaż przy nakładaniu tego kremu tak więc udało się osiągnąć jeszcze lepsze efekty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hey :) Jeśli chcecie poczytać troche więcej na temat tych tabletek to moge polecić, aby rzucić okiem poniżej: https://www.biotrendy.pl/produkt/perfect-bust-skuteczne-powiekszanie-biustu/ Może komuś przydadzą się informacje tam zawarte, pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Jak stosować te tabletki? 3 tabletki na raz po śniadaniu czy 3 razy dziennie po 1 tabletce po posiłku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja miałam podobnie po tabletkach Breastfem bardzo popularne wśród gwiazd Hollywood. Po 2 miesiącach kuracji biust powiększył się jakieś 30% no a przez to jakby bardziej sprężysty bo skóra stała się napięta ale to naturalny skutek. polecam działają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny właśnie zaczynam kurację. Czy nie jest przypadkiem tak, ze efekt jest w trakcie brania tabletek? A potem jak się przestaje brać to biust nie wraca do poprzedniej wielkości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, sama brałam też te tabletki i czegoś takiego nie zauważyłam chociaż również coś takiego przemknęło mi przez głowę ale nie zauważyłam na szczęście takiego efektu. Piersi po perfect bust powiększyły mi się mniej więcej o jeden rozmiar i na razie tak zostało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to nie działa tak jak hormony? Brałam przez jakiś czas antykoncepcję oraz biust w pewnym stopniu się powiększył. Jednak potem się zmniejszył jak przestałam brać tabletki. Czy z perfect bust nie jest podobnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ogólnie biorę od tygodnia i nie widzę efektów. Nie wiem czy to był błąd....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo nie zobaczysz, to zbyt szybko na to aby zobaczyć efekty Sama w pierwszym miesiacu widziałam efekty ale jedynie brodawki mnie swędziały,nic więcej.Na powiększenie biustu trzeba trochę poczekać i brać te tabletki minimum 3 miesiące Ogólnie kuracja tania nie jest, nie ma co się czarowac ale efekty są lepsze niz w przypadku wielu masaży czy zabiegów. No i nie nastawiaj się tutaj na powiekszenie kilka rozmiarów bo mozna osiągnąć powiekszenie max jednego rozmiaru, mi to jednak wystarczyło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam, cena trochę wygórowana za kurację ale przynajmniej przekłada się to na rezultaty. Wcześniej brałam inne tabletki i efekty były mierne, w przypadku perfect bust przynajmniej są. Najlepsze to poprawa jędrności i napięcia skóry, u mnie powiekszenie piersi nie jest duże ale po karmieniu dziecka biust wygląda i tak zdecydowanie lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W moim przypadku produkt przyniósł efekty. Chociaż kupowałam z wielką wątpliwością bo zastanawiałam się czy to będzie działało czy może nie będzie działało. Co prawda biust nie urósł mi o 3 rozmiary, jednak uzyskałam jędrniejsze i widocznie pełniejsze piersi. Zauważyłam to ja, zauwazył to mój facet. No i co najważniejsze u mnie nie było skutkow ubocznych. Ogólnie wcześniej zastanawiałam sie nad operacją, ale zniechęciły mnie do niej możliwe skutki uboczne. Duży minus to cena, ogólnie tak jak tutaj wspomina kolezanka kuracja tania nie jest ale nie żaluje ani jednej złotówki, jaką na tabletki wydałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosuje dopiero kilka dni ale skora na piersiach jest juz widocznie napręzona Ogolnie to na początku przestraszyłam się bo swędziały mnie brodawki ale trochę mnie tutaj tym uspokoiłyście że niby normalne. Niestety opakowanie cena jest bardzo wysoka.Ogólnie droga kuracja ale mam nadzieję, ze nie stracę kasy i że bedzie to skuteczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak Pani stosuje te tabletki?
3 na raz po śniadaniu czy 3 razy dziennie po 1 po posiłku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 razy dziennie po 1 po posiłku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tabletki to naciąganie naiwnych kobiet.Warto trochę przytyć a efekt gwarantowany.Gimnastyka pomoże w zachowaniu sylwetki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak się pominie tabletki to też zadziała czy trzeba od nowa brać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja stosuję tabletki Breastfem z ziołami z USA m.in. bardzo popularne wśród aktorek. Wyczytałam na zagranicznych forach że dziewczyny chwalą bardzo. Zamówiłam w Polsce jest jeden sklep który sprowadza. Po 4 tygodniach widzę naprawdę różnicę zostało jeszcze raz tyle. Ten preparat jest naturalny ale wpływa jakoś na estrogeny. Naprawdę można nim powiększyć biust jedynie co to trzeba uważać z antykoncepcją hormonalną bo wyczytałam że może mieć wpływ ale ja akurat teraz nie biorę a biust naprawdę rośnie :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Breastfem tak działają ale w sposób naturalny bo mają w składzie zioła które oddziaływują na estrogeny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, warto się skupić na składzie tego suplementu. Trochę siedzę w temacie i mogę popdowiedzieć, że tam są m.in. nasiona kozieradki, kopru włoskiego, tzw. saw palmetto i podobne. Niektórzy mogą się śmiać, ale proponuję podpytać swoje babcie. Powiększenie biustu to nie jest jakaś nowość, fanaberia naszych czasów (chociaż niektórzy teraz mocno przesadzają). Starsze kobiety radziły sobie właśnie takimi specyfikami. Teraz one są po prostu zebrane w nowoczesną formę. Nie będzie tak, że niewiadomo jak powiększysz piersi, ale z drugiej strony nie widzę wielkich przeciwwskazań, aby spróbować, jeżeli kompleks jest duży. Jak masz wątpliwości to zajrzyj na https://naturalnemetody.pl/perfect-bust-opinie/ , tam jest wyjątkowo szczegółowo opisany ten suplement.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Aktualnie je biorę i zastanawiam się kiedy mogę się spodziewac pierwszych efektów. Jestem w drugim tygodniu i jak na razie czuję jedynie lekką nadwrazliwość biustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny jeśli ktoś jeszcze bierze te tabletki to mam dwa pytania. Mianowicie czy piersi pomniejszają sie po braniu tabletek, w sensie po jakim czasie wracaja do normy po zaprzestaniu kuracji? Jeszcze gdzieś wyczytałam na innym forum jak dziewczyna pisała,ze powtórzyła kurację i wtedy efekt jest trwały. Jak to z tym jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiłam. trochę z desperacj bo biust po 2 dzieci nie był już taki jak wczesniej.Ogólnie jest ok, biust trochę wiekszy, bardziej jędrny, działanie mnie nie zaskoczyło bo nie spodzieawłam się jakichś tam super efektów i takich efektów nie ma. Jednak to na czym mi zalezało czyli wieksze ujędrnienie biustu jest i to się ceni. A co kupilaś sobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałam kiedyś trzech rodzajów tego typu suplementów z trzech różnych firm i było zero efektów. Teraz zaczynam brac perfect bust. Licze na to, ze mi pomogą bo również jestem zdesperowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletek nie mam ale dostaam od faceta coś takiego. krem do biustu, Po prostu tk mu jęczałam,że mam mały biust i gadałam o operacji ,ze kupil mi krem (już się zamknkęłam i mu o tym nie gadam bo jeszcze coś głupiego wymyśli). Na razie się nim smaruję, ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne, Po tygodniu jednak nie widzę niczego poza nawilżeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i nie zobaczysz bo to za krótko. Nie potrafię Ci napisać czy ten krem zadziała czy nie bo stosowałam razem z tabletkami. Ale ogólnie jest ok. Wydaje mi się,że lepszy od tych drogeryjnych. My kobiety mamy o wiele wiekszą obsesję na punkcie biustu jego wygładu i wielkości niż faceci. Dla faceta wystarczą same pirsi To my chcemy aby były idealne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na opakowaniu jest napisane aby przyjmować 1 tabl. dziennie... wyżej czytałam że dawkowanie jest 3 tabletki dziennie. Jak to jest u Ciebie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Początkowo chciałam powiększać biust operacyjnie, ostatecznie jednak zaczęłam z namowy znajomej od tabletek Bust Up Line (http://bust-up.pl/) i to mnie mocno zaskoczyło bo biust poprawił swój wygląd, nieco się zwiększył, tak że na tą chwilę operacji nie planuje. Niby tylko ziołowe tabletki a jednak efekt okazał się naprawdę super. Moja mama też zdecydowała się spróbować, żeby ujędrnić biust i to co ją zaskoczyło to, że zaczęła mieć mniej symptomów menopauzy od momentu jak to brała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja planuję sobie w najbliższym czasie coś takiego zamówić bo również mam wiele wątpliwości do tej operacji. Był ostatnio przecież przypadek słynny Szwedki albo Norweżki ( już nie pamiętam), która przyjechała do Polski na operację i obecnie leży w śpiączce brr....

Gdzie znajdę te tabletki? W aptekach czy trzeba zamawiać przez internet ? No i ile trwa ta kuracja?Po jakim czasie mniej wiecej widać jakieś efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki zamawiałam przez internet, najlepiej jest kupic w pakiecie, bo taka kuracja będzie musiała trwać przynajmiej 3-4 miesiące abyś zobaczyła róznicę. Jeśli chodzi o efekty to trzeba na nie poczekać Nie jest tak, ze hop siup weźmiesz tabletkę i od razu rezultat (jak sama widzisz co piszą dziewczyny w temacie). Ale już w drugim miesiącu powinnas widzieć pierwsze rezultaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

te wspomniane Breastfem godne uwagi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie można je kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może , któraś z Was przetestuje i powie mi czy miała ten sam efekt. Biore te kaspułki na menopauze od 3 tygodni https://konopiafarmacja.pl/suplementy-diety/614-rhodiola-rosea-ekstrakt-z-rozenca-gorskiego-90-tab.html zawsze zapinałam biustonosz na ostatnie oczka, a teraz musze na pierwsze. Reszta ciała bez zmian nic nie utyłam. Wiem,że onto zioło pomaga regulować hormony, ale takiego efektu sie nei spodziewałam, diety też nie zmieniłam więc nie mam innego pomysłu co wpłynęło nato,ze ten biust stał się teraz taki pełny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też miałam kompleks małych piersi, okres dojrzewania dawno już mam za sobą tak wiec nie mam co liczyć na to, ze piersi mi sie powiększą. Ogólnie brałam tabletki perfect bust przez 3 miesiace i faktyznie efekt jest, wiadomo, że nie taki jakbym chciała docelowo uzyskac ale z rozmiaru A mam rozmiar B, tak wiec i tak jest o wiele lepiej niż było wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama przez lata nie wierzyłam w takie środki bo nie sądziłam, że coś może urosnąć od byle ziółek. Trochę się również obawiałam, ze moze mi to zaszkodzić. Jednak wczytałam się w skład i upewniłam się, ze nie jest to szkodliwe, postanowiłam spróbować i jestem pozytywnie zaskoczona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam sobie te tabletki, w sumie nie sa to takie duże pieniadze tak więc pomyślalam sobie, ze nie zaszkodzi spróbować. Jak brałyście? Jeden raz dziennie czy dwa razy dziennie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 razy dziennie po jednej tabletce, no i trzeba się pilnować aby brać regularnie bo jedynie wtedy jest efekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ogólnie też czekam az mi je przyślą i wierze w to ze zadziałają, przynajmniej mam taka nadzieję, bo kiedys stosowąłam krem na powiększanie i naprawdę fajnie ujędrniał ale chciałabym liczyć na trwalszy efekt i mam nadzieję, ze taki dzadza tabletki. A jak nawet nie podziałają to też nie będe żałowała bo nie będe się zastanawiała co by było gdyby.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie pytam się bo jak karmiłam to najlepiej wtedy wyglądały moje piersi, były większe i jędrniejsze, ale długo to nie trwało, przestałam karmić i teraz nie są już tak jędrne , ogólnie są po prostu puste tak wieć cała nadzieja w tabletkach :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny breastfem jest dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

watpie by istnialo cos co poprawi wyglad biustu w tabletkach.. bo jak by to niby mialo dzialac.. ja rozumiem krem serum cwiczenia ale tabletki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupilam takie ampulki https://www.notino.pl/rilastil/breast-serum-ujdrniajce-do-dekoltu-i-biustu-w-ampulkach/ plus cwiczenia na klatke piersiowa i efekty widze :D o tabsach nie slyszalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzies juz mi sie obily o oko informacje o nich... chyba sie w koncu zdecyduje :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam te tabletki i wprawdzie powiekszenie nie było u mnie duze (jeden rozmiar chociaż oczywiscie nastawiłam się wczesniej na więcej bo naczytałam sie reklam) ale ogónie to jestem zadowlona bo w porónaniu do wielu innych metod na powiekszanie biustu ta przynajmniej działa i jest efekt. Samo serum perfect bust również fajne.Dobrze się wchłania i ładnie pachnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówilam sobie te tabletki, niech stracę :P Jak nie podziałają to będzie na Was dziewczyhny!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja dziewczyna bierze 2 miesiąc ten breastfem i widać już różnicę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama obecnie biorę, jestem w połowie opakowania. Ogólnie trudno stwierdzić czy działa chociaż jakąś tam wrażliwość brodawek odczuwam. No zobaczymy jak to bedzie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Ja też tak miałam chociaż zastanawiam się czy to po prostu nie było związane z moim cyklem miesięcznym, no ale jakaś tam róznica była. Ogólnie u mnie nie było powiększenia w przypadku tabletek, ale biust stał się o wiele bardziej jędrny, lepiej wygląda, jest lepiej podniesiony. Tak wiec jak dla mnie sukces.
"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlaśnie mi na powiekszeniu zależy. Mam dość jędrne piersi, chociaż małe sad Nie liczę na powiększenie takie jak przy operacji ale jakby się dało chociaż trochę to byłoby super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz, ja miałam mało jędrne po karmieniu dziecka, tak wiec jestem zadowolona z tego co mam, jednak podejrzewam, że jeśli masz jędrne to na pewno Ci się powiekszą o ile będziesz brała tabletki regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy takie powiększenie może byc trwale?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest trwałe na szczęście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie powiem, ze nie miałam takich właśnie wątpliwości. .W sensie,ze dopóki biore tabletki wszystko ładnie pięknie ale kiedy przestanę piersi powrócą do poprzedniej wielkości. Aczkolwiek nie miałam takich doświadczeń jak Ty z tabletkami anty. Na szczęście nic takiego nie wystąpiło.Biust jest nadal powiększony. Tyle, ze aby był efekt to trzeba się zmusić oraz brać regularnie bo jak nie bierze sie regularnie to nie będzie działania i jest to nawet napisane w instrukcji przyjmowania tabletek..Zamawiałam je przez internet. Widziałam na allegro, ale ja kupowałam na stronie firmowej bo chciałam aby wszystko było ok.
Dodam,żę tabletki są bezpieczne bo są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny- sprawdziłam bo z natury jestem podejrzliwą osobą oraz chcę wiedzieć co konkretnie biorę :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak długo je brałaś i kiedy widzialaś efekt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pamiętam dokładnie ale coś okolo 3-4 miesięcy bo doszłam do wniosku, że jak już przyjmować to tak porządnie. A pierwsze efekty widziałam już w pierwszym miesiącu, mianowicie uwrazliwienie piersi.Efekty powiekszenia już dopiero w drugim. Dodam, że wrazliwość minęła właśnie w drugim miesiącu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z różnych tabletek które przetestowałam najlepiej działają te Breastfem. Moja ocena 8/10 inne albo nie działały wcale brałam po 3 miesiace albo coś tam ujędrniły tylko. Ten breastfem rzeczywiście powiększył biust
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jeśli ktoś jeszcze bierze te tabletki to mam dwa pytania. Mianowicie czy piersi pomniejszają sie po braniu tabletek, w sensie po jakim czasie wracaja do normy po zaprzestaniu kuracji? Jeszcze gdzieś wyczytałam na innym forum jak dziewczyna pisała,ze powtórzyła kurację i wtedy efekt jest trwały. Jak to z tym jest? Chodzi mi tutaj oczywiście o perfect bust
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam. trochę z desperacj bo biust po 2 dzieci nie był juz taki jak wczesniej.Ogólnie jest ok, biust trochę wiekszy, bardziej jędrny, działanie mnie nie zaskoczyło bo nie spodzieawłam się jakichś tam super efektów i takich efektów nie ma. Jednak to na czym mi zalezało czyli wieksze ujędrnienie biustu jest i to się ceni. A co kupilaś sobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tabletek nie mam ale dostaam od faceta coś takiego. krem do biustu, Po prostu tk mu jęczałam,że mam mały biust i gadałam o operacji ,ze kupil mi krem (już się zamknkęłam i mu o tym nie gadam bo jeszcze coś głupiego wymyśli). Na razie się nim smaruję, ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne, Po tygodniu jednak nie widzę niczego poza nawilżeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i nie zobaczysz bo to za krótko. Nie potrafię Ci napisać czy ten krem zadziała czy nie bo stosowałam razem z tabletkami. Ale ogólnie jest ok. Wydaje mi się,że lepszy od tych drogeryjnych. My kobiety mamy o wiele wiekszą obsesję na punkcie biustu jego wygładu i wielkości niż faceci. Dla faceta wystarczą same pirsi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niby tak, ale mam miseczkę A i nie obraziłabym się jakby było przynajmniej B. Chociaz jest tak jak piszesz. Jemu mój biust się podoba. Jeszcze nie wiem czy zamówię tabletki, poczytam sobie trochę, zobaczę czy zadziała krem. Jak zadziała to moze kupię jedno opakowanie na próbę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz zobaczyć, czytałam ostatnio,że na każdego to działa inaczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakończyłam właśnie podwójną kurację tymi wspominanymi wcześniej ziołami brazylijskimi - Breastfem. Moja opinia: 4 miesiące brania - 2 opakowania. Piersi zwiększyły się o jeden rozmiar stanika. Są do tego o wiele jędrniejsze i wyglądają ładniej niż przed kuracja. Nie zwisają tak i są pełniejsze. Tyle ile mogłam za pomocą tabletek to i tak jestem zadowolona z efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry