Widok

Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł na prezent?

Wybieram się na parapetówe i nie mam pojęcia co kupić jako prezent, może macie jakieś pomysły to musi być prezent odpowiedni dla dwóch osób w dodtaku dziewczyn, pomóżcie......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z moich wiadomości tradycją jest by na parapetówkę przynieść wódkę i kwiatek doniczkowy:))
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za rady coś wymyśle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dwie dziewczyny to może stojak do wina?? Dostępne w bardzo wielu formach i bardzo wielu różnych cenach, na każdy portfel coś się znajdzie. Polecam IKEA - jak byłam ostatnio do wyboru były 3 rodzaje w bardzo dostępnych cenach, z tego jeden do pomalowania na dowolny kolor, więc można dopasować:)
pozdrawiam, życzę miłej imprezy:))
A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto pyta nie bladzi, popros gospodarzy o trzy rzeczy, ktore chcieliby dostac. Z jednej strony nie beda wtedy wiedzieli co dostana a z drugiej bedziesz miala wieksza swobode wyboru.
Nie ma nic gorszego od wymuszonych prezentow ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


> Kto pyta nie bladzi, popros gospodarzy o trzy rzeczy, ktore
> chcieliby dostac. Z jednej strony nie beda wtedy wiedzieli co
> dostana a z drugiej bedziesz miala wieksza swobode wyboru.
> Nie ma nic gorszego od wymuszonych prezent

....genialna podpowiedz, Mex!
hi karolka!
adas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

do góry