Widok

Czy ktoś używał na zaparcia u 2-latka czopków Eva/Qu Bambini?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mój syn ma nietolerancję pokarmową i często pojawiają się zaparcia. Nie chcę mu podawać środków na przeczyszczenie.
Podobno czopki Eva/Qu można stosować od 1 roku życia?
Proszę, powiedzcie jak one działają, czy ktoś je stosował u tak małych dzieci?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja używałam u córki, na szczęście tylko jeden raz. Pomogły jej w ciągu 10 minut. są bezpieczne dla dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam że są skuteczne i bezpieczne. Wczoraj uratorwały mi życie, bo mój 4 letni syn od kilku dni nie mógł się wypróżnić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są ok. Skuteczne i delikatne. Do poczytania na ich temat http://www.solpharm.pl/produkty/pediatria/eva-qu-bambini.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosuję te czopki, mój synek cierpi na zaparcia. Po 10-15 min. od włożenia czopka, dziecko się wypróżnia. Można je często stosować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam d icopeg junior.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam też taką sytuację z synem, te czopki są bardzo dobre, można je podawać dziecku tak często jak zachodzi potrzeba bez obawy o skutki uboczne. Czopki nie przeczyszczają, nie wchłaniają się, tylko działają fizjologicznie, a po kilku minutach od aplikacji synek robi kupę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy te czopki polecał pani lekarz,bo też mam problem z córką,ma zaparcia i potrafi nie zrobić kupy nawet osiem dni,już nic nie pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W naszym przypadku polecił nam lekarz, ale w iem że farmaceutki też polecają te czopki. Są bezpieczne dla maluchów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czopki polecił pediatra, ale kupuje się je bez recepty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam tych czopków, jak jest zaparcie to trzeba szybko zadziałać, a one likwiduja zaparcie po kilkunastu minutach od aplikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dwa razy się zdarzyło, są od 2 roku zycia, więc bez obaw.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zdania, że warto mieć coś po prostu w domu i w razie konieczności użyć Czopki są dobre, ważne aby nie przeczyszczały, nie odwadniały itd. Wtedy jest bezpiecznie i komfortowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ulotce jest napisane że od 13 miesiąca. Ja kilka razy podałam czopek, bo dłuższej chorobie i antybiotykach u córki zaczęły się zaparcia. Mimo diety pod kontrolą zaparcia nie odpuszczały, więc pediatra polecił te czopki żeby mała się nie męczyła. Kilka aplikacji i wszystko wróciło do normy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Kilka razy się zdarzyło. Warto mieć je pod ręką zwłaszcza na wakacjach. kiedy dieta naszego dziecka nie jest idealna :) Moje wtedy niestety miewa zaparcia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są ok. U mojego dziecka się sprawdzają. Dużym plusem jest to że działają po określonym czasie, więc można zaplanować kiedy dziecko sie wypróżni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie zaletą jest to, że działają delikatnie i po rozpuszczeniu czopka dziecko załatwia się bez bólu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spokojnie można je stosować. Moje miało 18 miesięcy jak pierwszy raz zastosowałam. Oczywiście najpierw zapytałam lekarza bo nie podaję dziecku leków czy preparatów bez konsultacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam poleciła te czopki farmaceutka dla 4 letnigo dziecka. Wszystkiego próbowałam z naturalnych sposobów ale jak przez tydzień córka nie mogła się załatwić choć chciała ipłakała za każdym razem, kiedy siadała na sedesie, to się poddałam i zaaplikowałam ten czopek. Zgodnie z info na ulotce po aplikacji trzeba chwilę wstrzymać chęć wypróżnienia, co nie jest łatwe ale konieczne, żeby czopek się rozpuścił. Po 10 minutach córka zrobiła kupę bez bólu:) Duża ulga, czopek naprawdę działa. Mam jednak nadzieję, że problem długo się nie powtórzy. Słodyczom mówimy nie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te czopki a ok. Szybko pomagają się wypróżnić.Z tego co wiem, to są to czopki od 2 roku życia. Nie wiem czy można podać młodszemu dziecku, trzeba zapytać pediatrę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosuję te czopki u moich dzieci, uważam że są bardzo dobre, nie ma ubocznych działań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
problemy naszych dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosowałam te czopki u mojego syna gdy pojawiły się zaparcia. Są bardzo skuteczne. Nie uzależniają i działają miejscowo. Nam bardzo pomogły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, używamy, ale u dziecka starszego. Synek miał dwa latka gdy pojawiły się zaparcia. Czopki pomogły i zawsze mam je w domowej apteczce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosowałam również i potwierdzam z całą pewnością, że są bardzo skuteczne i pomocne w walce z zaparciami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stosowaliśmy te czopki gdy synek miał zaparcia. Zaczęły się gdy mały się odpieluchował. siku ok, ale z kupą był duży problem. Miał tedy troszkę ponad dwa latka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również ich używałam gdy mała miała zaparcia. Są niezastąpione. Działają szybko, bo do 15 minut po aplikacji. Bezpieczne, naturalne i nie uzależniają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, mnie właśnie na tym zależało, żeby działały łagodnie. U dorosłego to nawet zbyt mocny efekt przeczyszczający jakoś da radę się przeżyć, ale u dziecka to lepiej postawić na łagodne działanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam, stosowałam i bardzo polecam. Są niezwykle skuteczne w walce z zaparciami. U nas sprawdziły się bardzo i tak na prawdę do tej pory są w zaopatrzeniu apteczki na wyjazdy. Bo córka własnie w czasie zmiany diety miewa zaparcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też namy te czopki. Zaleciła nam je lekarka gdy u mojego Przemka pojawiły się zaparcia. Najważniejsze, że są naturalne i nie uzależniają. Do 15 minut po aplikacji konieczna była wizyta w toalecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czopki są bardzo skuteczne działają do 15 minut. Ważne, że są łagodne i ulga jest szybka. Na szczęście ostatnio nie mamy już tego problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czopki bardzo pomogły gdy synek miał zaparcia. Działają już do kilkunastu minut po aplikacji, więc szybko, ale nie gwałtownie. W przypadku dzieci to bardzo ważne. Są bezpieczne i naturalne. Oceniam na 5+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja również potwierdzam, że są bardzo skuteczne. Działają w ciągu kilku, kilkunastu minut po aplikacji czopka. Moja córka pozwalała je zakładać bez problemu.
Okazały się w 100% skuteczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również mogę je polecić z czystym sumieniem, właśnie dlatego że działają szybko i są bardzo skuteczne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super są. Polecam bardzo. Moje dziecko miało zaparcia i nic nie skutkowało. Czopki poradziły sobie bardzo dobrze. Oceniam na 6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że znacie czopki od dawna. Ja dowiedziałam się o ich istenieniu całkiem niedawno, a wielka szkoda bo mój synek miał okropne zaparcia i bardzo się z nimi męczył. Probowaliśmy wielu róznych sposobów i nic nie działało.
Czopki sa super - działają do kilkunastu minut po aplikacji więc szybko, ale nie gwałtownie. Bezpieczne i naturalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja znam od dawna. Najpierw znałam w wersji dla dorosłych bo miałam zaparcia w ciąży. Potem gdy córka miała ok 3 lat cierpiała na zaparcia nawykowe. Czopki bardzo jej pomogły. Pozwalała je sobie palikować. Są bezpieczne dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobna sutuacje moja
Corka aktualnie 4 lata cierpi na zaparcia nawykowe kupkę robi jedynie na stojąco do pampersa ale od 5 dni próbujemy jej pokazać, ze nocknik jest ok. W każdym razie dziś podaliśmy jej czopka Eva qu bambini i zrobiła kupkę bez pampersa nad nocnikiem ale nadal nie chciała usiąść. Czy u Pani sytuacja się poprawiła czy corka robi kupkę już w poprawnej
Pozycji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Te czopki są od 2-go roku życia, stosuję je obecnie u syna, pomagają bardzo szybko, po kilkunastu minutach następuje wypróżnienie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również używałam tych czopków i potwierdzam, że działają super skutecznie. Nie było żadnych problemów z aplikowaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Ja również używałam i polecam je bardzo. Super radzą sobie z zaparciami nawet wtedy gdy inne sposoby zawodziły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również znam te czopki i polecam. Sprawdziły się bardzo dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Czopki bardzo pomogły mojemu synkowi gdy miał zaparcia. Działają szybko bo już w ciągu kilkunastu minut. Mówiąc najprościej działają miejscowo - rozpuszczają kupę i bez problemu dziecko może się załatwić. Nie ma przy tym bólu czy dyskomfortu. Wcześniej mały bał się robić kupę bo wychodziła twarda i zbita, no i oczywiście pupka bolała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry