Widok

Czy możesz stać się dobrym szpiclem po prostu dzięki dobremu skokowi?

Mam 173cm i gram jako libero. Jednak zanim zacząłem grać jako libero, byłem zewnętrznym hitterem. Mój pion jest bardzo zły, może około 20 cali i za każdym razem, gdy podbijam, wychodzi od razu. Ale miałem świetną formę i moc, to chyba tylko mój skok. Zamierzam dostać się do naprawdę dobrej szkoły siatkówki, a próby są w przyszłym roku , planowałem kontynuować karierę jako libero (w którym jestem przyzwoity), ale pomyślałem, że może będę miał większe szanse jako spiker, ponieważ szkoła może już mieć dwa dobre libero i pomyślałem, że nawet jeśli jestem zły i niski, gdybym miał niesamowity pionowy szkoła może mnie zaakceptować? Wiem, jak zwiększyć swoją pion za pomocą plymotrics i treningu siłowego, ale nie mogę faktycznie ćwiczyć skoków, ponieważ nie mam z kim ćwiczyć. Zastanawiałem się więc, czy udało mi się uzyskać niesamowity 40-calowy vert lub coś takiego , czy to wystarczy, żebym stał się dobrym spikerem. Na przykład, jeśli nie jestem tak dobry w synchronizowaniu skoków, gdybym był w stanie skoczyć naprawdę wysoko, czy mógłbym uderzyć bardziej w dół, prawda? Poza tym mam już naprawdę dobrą formę i moc. Proszę, przekaż mi swoje przemyślenia na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam 173cm i gram jako libero. Jednak zanim zacząłem grać jako libero, byłem zewnętrznym hitterem. Mój pion jest bardzo zły, może około 20 cali i za każdym razem, gdy podbijam, wychodzi od razu. Ale miałem świetną formę i moc, to chyba tylko mój skok. Zamierzam dostać się do naprawdę dobrej szkoły siatkówki, a próby są w przyszłym roku , planowałem kontynuować karierę jako libero (w którym jestem przyzwoity), ale pomyślałem, że może będę miał większe szanse jako spiker, ponieważ szkoła może już mieć dwa dobre libero i pomyślałem, że nawet jeśli jestem zły i niski, gdybym miał niesamowity pionowy szkoła może mnie zaakceptować? Wiem, jak zwiększyć swoją pion za pomocą plymotrics i treningu siłowego, ale nie mogę faktycznie ćwiczyć skoków, ponieważ nie mam z kim ćwiczyć. Zastanawiałem się więc, czy udało mi się uzyskać https://100001.onl/ niesamowity 40-calowy vert lub coś takiego , czy to wystarczy, żebym stał się dobrym spikerem. Na przykład, jeśli nie jestem tak dobry w synchronizowaniu https://1921681254.mx/ skoków, gdybym był w stanie skoczyć naprawdę wysoko, czy mógłbym uderzyć bardziej w dół, prawda? Poza tym mam już naprawdę dobrą formę i moc. Proszę, przekaż mi swoje przemyślenia na ten temat.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Jak tworzyć dzwonki do połączeń (3 odpowiedzi)

Pierwsza usługa dzwonków komórkowych do pobrania została stworzona w Finlandii w 1998 roku i...

do góry