Widok

Czy można wrócić wózek

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Zakupiłem wózek w sklepie stacjonarnym następnego dnia wybrałem się na spacer z dzieckiem wózek ma takie drgania że dziecko podskakuje aż strach jedyna powierzchnia do jazdy to tylko asfalt i dodatkowo praktycznie przednie koła nie skręcając a wyjeżdżając do sklepu to już wogole nie skręcają tylko slizgaja się czy jest możliwość oddać wózek bo aż strach o zdrowie dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam że zakup był w akpolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 lata temu Kupowalam w smyku i Chcialam zwrocic nastepnego dnia ale na infolinii powiedzieli ze to niemozliwe bo juz wozek byl uzywany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze można udać się z reklamacją.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zwraca sie uzywanego towaru, mozesz zareklamowac wozek, nawet gdyby nie bylo sladow uzywania to w akpolu i tak z tego co sie orientuje zwrotow nie ma jest jedynie wymiana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry