Widok

Czy sie znajdzie ...

Poszukiwany facet dla zlosnicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jestem spokojnym czlowiekiem , cos w tym jest gdyż wiele osób mnie znających takim mnie widzi i taki właściwie jestem , czy jestem ustępliwy , owszem , ale w zakresie porozumienia i sensownych racji , oraz , co może dziwne w ramach wspólnoty związku , ale nie za wszelką cenę , stawiam zawsze na rozum i rozmowę , gdyż po to mamy organ mowy aby słownie a nie siłowo ( rzut talerzem przed siebie , szklanka o podłogę itd ) rozwiązać problemy które zawsze wynikają przy wspólnym życiu. Złośniczko0 , co do czekania , możliwe , że się doczekasz , osobiście raczej nie jestem osoba która byłaby w Twoim "guście " :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>złośnicą może być osoba która uwielbia żywiołowość sarkazm , mile widziany z mojej strony

Tak to zwykle tłumaczą sobie faceci mający tendencję do wchodzenia w toksyczne relacje. Z założenia doszukują się słodkiego aspektu cech, które racjonalnie rzecz biorąc są wadami.
Kobieta piszę, że jest złosnicą, zołzą, czarownicą, wariatką... a facet widzi inteligentną, pewną siebie, przebojową i zaradną dziewczynę. Dopóki nie wejdzie z nią w związek i jej doświadczy; wtedy widzi wredną, upartą jak osioł furiatkę:D

Sam mam tendencję do takich kobiet, ale z wiekiem coraz bardziej dostrzegam, że trzeba unikać tych, u których te cechy są dominujące.
To coś jak ze słodyczami, są pyszne, ale niezbyt zdrowe;) Istotna jest zdolność zachowania umiaru:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O bardzo przepraszam nie jestem ...Zolza , czarownica , wariatka ... Troche sie zagalopowales...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a
ja jestem ! nie złosliwa ale nerwus,furiat ,co rzuca talerzem i laptopem tez!
rozwaliłam facetowi auto -bo mnie zdradzał a powiedziałam--nie oszukuj
bo tego nienawidze!
jak chcesz miec inna ..zostaw mnie w spokoju!
to jest proste jak ....
a wnerwia mnie jak ktos nie rozumie i łze jak pies

skoro jestem oddana i ktos na to pluje to dostanie po garach
potem --jak sie uspokoje --wniosek--głupia babo--odwraca sie na piecie bez słowa,,a tak wychodzic na swira!
a swirem jest on!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow -taka spowiedz była mi potrzebna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jestes lepsza niz ja ... Mowilam zdrady nie zniose ...A zdradzil mnie z moja siostra i ich nakrylam ... Oboje na golasa zostali wywaleni z mojego mieszkania ...A pozniej to oczywiste rozwod ...I jak tu zaufac facetowi ...No jak ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiemy kto .... Nie doszukuje się , od lata racjonalnie patrze na swiat , tyle , ze może w przeciwieństwie do Ciebie miałem to szczęście , ze na swojej drodze zycia spotkałem całkiem sporo mądrych i naprawdę myślących kobiet , a co do nerwów , to kazdy je ma , jeden potrafi tłumic i wybucha raptem mocno przy jakiejś totalnej głupocie , drugi daje im wyraz na bieżąco m stawiam na druga opcje :D jest zdrowsza , choć sam posiadam , muszę to przyznać wielkie pokłady cierpliwości i jezeli wybucham to niestety jest to ta opcja zbierania i nagłej eksplozji , ale potrafie tez przeprosic i szybko mi przechodzi , szlag zrobiłem autoreklame ;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale bylo co czytac...Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj dziewczyno--pewnie zrobiłabym podobnie

ale to jest ciezki kaliber -takie przezycie

niewarci wspominania..

fiuuut..i za plecami:)D
----

Głowa do góry--mój koles mi zawsze powtarza
bedzie lepszy
bedzie lepsza:):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zycie dalej sie toczy ... Moze jeszcze bede umiala zaufac facetowi ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak trafisz na swojego i do tego slownego ( a tacy też są ) to dasz radę i zaufac :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie są tacy jak Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Moze jeszcze bede umiala zaufac facetowi ..."

To ja standardowo... ( +/- )

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A to co .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj chyba juz nie ma takich . A jak sa to gdzie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to?---kobiecy ideał Aradasha:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cholernie się narażę niniejszym wpisem:
Żeby zrozumieć wypociny Aradasha, trza mieć min 150IQ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Minimum. Ponadto żyć w betonowym schronie 10km pod ziemią i odżywiać się nieobranymi jeżami i tynkiem z sufitu przez ponad 20 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na 10 km?...pewnie gotowanego jeża..a tynk? sadze ze ten materiał nie nadawałby sie na te głebokosc

to sie odsuwam// Doda ci pozostała:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sun Tzu----".....ten ,kto nie bierze pod rozwage sytuacji

I lekcewazy woga

jest na straconej pozycji..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry