Widok

Czy slyszal ktos o papi stop

Witam czy ktoś stosował , papi stop albo o tym słyszał. Wczoraj czytałam o tym i szukałam też lekarza nauk med co się wypowiadał Krzysztofa cholewickiego albo Tomasza mileckiego ale raczej z warszawy. Jeśli się ktoś znajdzie co stosował ten preparat proszę napisać może boryka się z podobnym problemem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

MYŚLĘ ŻE TO JEST BZDURA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko na głównej str produktu to było że działa i lekarze się wypowiadał były też zdjęcia i komentarze ludzi teraz nie dam linka bo na tel jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To syf

Też tak myślę

to syfek ten papi

Papi. ..sr*pi. Pic na wode

To syf

To jest pic na wodę , na słowackiej stronie znalazłem forum z ostrzeżeniami od ludzi , którzy dali się nabrać na ten specyfik. I tak jak powyżej lekarzy nauk med. o takich nazwiskach brak jest w rejestrze.

https://www.papillomastop.com/1098574.html

I co wy na tego linka ??

Lekarze są osobami publicznymi, a takich nazwisk jak tam się pojawiają po prostu nie ma w służbie zdrowia (chyba, że w tej z reklamy)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj masz linka ze słowackiej strony , tylko podany jest przez translator . Link ten wyjaśnia całe oszustwo.

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=sk&u=https://hoax.sk/pochybny-pripravok-krcove-zily-varyforte/&prev=search

tutaj jest ten link w oryginale i wyświetla się właściwa strona słowacka ( przetłumaczcie translatorem to wszystko wyjaśni)

https://hoax.sk/bradavice-papistop-falosni-lekari/

A skąd wiesz że to naprAwdę ściema ? Patrzyłaś na komentarze ludzi ? A lekarz nie każdy musi widniec w necie znam takich...czytałaś mojego linka ? Ten papi stop ma oryginalna str .. za 100parę a widziałam też podróbki tansze dlatego szukam może ktoś się z tym dotknął produktem

komentarze mogli napisac podstawieni ludzie to dla mnie oszustwo lekarzy tez nie znalazłam a powinni być ila

Używam od miesiąca i d*pa

Dokładnie nie działa wcale - totalna lipa i tylko pieniędzy szkoda.

Zużyłam po dwa opakowania Papilloru i Papistopu .Wydałam dużo kasy i...guzik. Uważam, że zamieszczanie tego typu reklam i podpieranie ich artykułami podstawionych nieistniejących lekarzy nie powinno mieć miejsca, jest wręcz naganne.

papi-bajki

Wymyśleni lekarze:))))))

PapiSTOP to oszustwo, podobnie jak krem Papillor. Fałszywe adresy, nieistniejący lekarze, brak producenta i ulotek, fałszywe komentarze ze zdjęciami (w jednym przypadku to samo zdjęcie, ale różne nazwiska), czyli to zwykłe naciąganie naiwnych. Wystarczy poszukać trochę w sieci.

Naciągacze, jakich wiele. Parazytolog Malicki nie istnieje. Nie istnieje też cudowna maść. Powinno się zakazać takich reklam.

Nawet nie wysilili się, by zmienić zdjęcie lekarza. Ten sam w różnych krajach pod różnymi nazwiskami. Banda oszustów.

Ha widziałam różne zdjęcia lekarzy
To skoro to nieprawda to czemu jest oficjalna strona

państwo które pozwala oszukiwać i okradać swoich obywateli...

Masz absolutną rację.Na polskiej stronie Papistopu dumnie pręży pierś niejaki dr.Dawid H.Bińczycki,a na slowackiej stronie dr.Dawid Ondrik.Ten sam facet,te same zdjęcia,inne nazwiska.Sama używałam Papilloru,absolutnie nie pomaga,czyli forsa wyrzucona w błoto.W reklamie Papilloru jest to samo zdjęcie szyi z brodawkami,co w reklamie Papistopu.OSZUSTWO !!! Nie dajcie się nabrać.

Najlepszy sprawdzian to wpisać krytyczną uwagę pod reklamą. Jak się nie pojawi, albo zniknie w kilka sekund, to na 200 % to jest ściema a pozytywne opinie są podane przez opłaconych komentatorów.

Pic na wodę to nie działa być może że u mnie bardzo drogi gadżet

Ktos niezle tlucze kase, kupilam jedna tubke , tak do wyprobowania. Wielki przekret, nie dosc, ze nie dziala wogole , to jeszcze niesamowicie cuchnie i bardzo drogie.

Gdyby to było na legalu -podano by Nazwę dystrybutora lub producenta ,adresy- które można byłoby zweryfikować. NIE MA ZNACZY PIC DO KWADRATU.

popieram jeżeli jest skuteczne dlaczego niema w aptece

Niektóre firmy płacą za pozytywne opinie tzw. współpracownikom. Spróbuj skontaktować się ze sprzedawcą- jak znajdziesz adres lub tel.???? PO złożeniu zamówienia zadzwoni namawiacz!!!!!

Nie dajcie się nabrać...To zwykłe kremisko i w dodatku nic nie warte

Wydałem 130 zł, stosowałem przez 10 dni, 3 razy dziennie na różne brodawki, wystające, płaskie, małe, duże, włókniaki... i nic. 130 zł psu w d.....

OWSZEM - to oszustwo...Ciekawe czy nasze władze mogą coś z tym zrobić? Zasady i warunki zakupu ułożyli tak, że niekoniecznie ..Ostrzegajmy chociaż innych przed tymi ŚWINIAMI

Niestety kochani moi, to oszustwo. Poniżej mis podaje linka i jak go przetłumaczycie to na Słowacji ostrzegają przed tym oszustwem. Lekarz faktycznie jest modelem, który na stronie niemieckiej ma kilka fotek i które można wykorzystać za opłatą. Widzę jego osobę w kilku odsłonach: jest w fartuchu lekarskim, następne z komputerem, zmyślony, poważny, uśmiechnięty - co kto potrzebuje. Nie dajcie się nabierać na takie bzdury. Wcześniej sprawdzajcie, ja tak zrobiłam i nie dam się oszukać.

Ta strona wszystko wyjaśnia:
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=sk&u=https://hoax.sk/pochybny-pripravok-krcove-zily-varyforte/&prev=search

To jest oszustwo - bądźcie czujni nie nabijajcie kabzy oszustom. Moim zdaniem takie rzeczy powinny być ścigane z urzędu. To podłe, aby oszukiwać i robić nadzieje ludziom, którzy potrzebują i szukają pomocy.
Ten krem to oszustwo kosztuje 139 zł A nie likwiduje brodawek nie polecam

Złodzieje 3 opakowanie zero skutecznosci

PAPISTOP RÓWNA SIE AMBER GOLD

zostalo mnie czesc z 3 tubki z braku efektów odstawilem sprawa dla naiwnych i organow scigania

Tez stosuje juz drugi tydzien i kompletnie zadnej reakcji - tylko smrod. Zreszta na oficjalnej stronie pod gwiazdkami zastrzegaja, ze nie daja gwarancji, ani zadnej obietnicy,ze pomoze. OSZUSCI.
Jeżeli nie zamówiłaś to super, nie rób tego. Ja jestem w grupie ludzi, którzy dali się nabrać. To jest jedno wielkie oszustwo. To powinno być karane. Jestem okropnie zła, że dałam się nabrać. To jest gó.....o warte.
do góry