Widok

Czy tabletki na podniesienie libido działają?

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido?

Czy coś takiego działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No włąśnie trzeba przetestować aby na własnej skórze zobaczyć czy działa czy nie. Mialam do czynienia z kilkoma rodzajami tabletek i moje doświadczenia sa nastepujące:

asequrella - oj kiepskie, nie było żadnej różnicy. Trochę mnie bolała głowa, ale miewam migreny tak więc nie wykluczam tego, ze mogło być to spowodowane czymś innym niz tabletkami. Dodatkowo drogie

stimea - były ok, chociaż na krótko

libido therapy - te były najlepsze, po tygodniu libido znacznie poprawione, bez efektów ubocznych w postaci bólu głowy. Ale więcej nie kupię bo drogie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie będe miała jakichś efektów niepożądanych po tych tabletkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będziesz. Są naprawdę w porządku. Poza tym sama sie o nich dowiedziałam od mojej ginekolożki, tak więc ona wiedziała chyba co polecać....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi się wydaje, że to głównie placebo - myślisz, że działa, więc się bardziej ekscytujesz. Libido jest zależne od hormonów, a wszystko co wchodzi w reakcję z hormonami jest na receptę. Więc myślę, że to raczej samo placebo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupowałaś może z jakimiś zniżkami? Bo z tego co się patrzę w sklepach to niestety tanie nie są :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej kupić w wielopaku. Ogolnie najskuteczniejsze z nich sa libido therapy, których ceny bywają rózne w zależności od sklepu. Najbardziej opłacalne są włąśnie na zestawy opakowań tabletek. Musisz sama sobie porównać jak to wyglada cenowo w różnych miejscach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chcesz sprawdzone i skuteczne tabletki na podniesienie libido to tutaj masz https://supplemento.pl/femin-plus/ w promocji są nawet teraz, jak widzę. Ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie pewnie coś tam działają ale według mnie najlepsze sa Feminam Libido po nich ochota na seks naprawdę jest duża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie próbowałam takich tabletek, ale zawsze warto zgłębiać wiedzę o naturalnych sposobach podnoszenia libido. Na https://magiacodziennosci.com/ jest mnóstwo informacji o zielarstwie i ezoteryce, które mogą pomóc w tej kwestii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na mnie np. działa to https://www.sexylife.pl/Plyn-dla-kobiet-szybkie-podniecenie-mocny-orgazm-p9563
Serio polecam, a mam spore problemy z libido. Z drugiej strony, każdy organizm jest inny więc trzeba próbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładam się. Jak chcecie sobie troche poszaleć na przykład w Weekend to polecam ten Feminam Libido w ilości 3 tableteczki wieczorkiem. A jak coś na dłuższe podniesienie libido to po 1 dziennie. Te Indiańskie zioła są naprawdę bardzo mocne. Na razie nic lepszego nie znalazłam a wypróbowałam już Hiszpańską Muchę i Yohimbinę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry