Widok

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę?

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą dziewczynę bo się podobam kobietom ... wiec nie mam żadnych problemów czy kompleksów ale od kiedy jestem z obecną dziewczyną, która jest we mnie zapatrzona i bardzo mną zauroczona to po prostu ją kompletnie zdominowałem i ona jest mi posłuszna i uległa aż do tego stopnia że zaczęła wykonywać co zechciałem i tak doszło do sytuacji że bzykają ją obcy faceci na moich oczach i ona to posłusznie wykonuje... ale tak ostatnio mam dylematy czy to normalne??? Jak to oceniacie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

:]
"Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma..."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 28 lat, lubię starszych facetów a nikt nie jest zainteresowany?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zatem się odezwij pitbialk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie mają różne fantazje. Mniej lub bardziej urozmaicone. Dla mnie nie jest to dziwne, a wręcz przeciwnie, bawcie się jak chcecie o ile Was to kręci. Ja mam kogoś na boku i robimy takie rzeczy, o które nikt by mnie nie podejrzewał, a czuje ogromną satysfakcję po takim spotkaniu. Także nie, nie jest to dziwne:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Masz kogoś na boku? To już jest dziwne co najmniej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ludzie przecież widać wyraźnie to są wymyślone brednie aby prowokować.... znany jesteś "sewerynku" z pisania takich bredni, jesteś zwykłym prowokatorem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skończ wypisywać bzdury marny prowokatorze.
Ludzie mają dosyć wiele własnych bardziej skomplikowanych problemów niż jakieś wynaturzenia, lub wręcz zwykłe zezwierzęcenie i moralny upadek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

Problemy ze znalezieniem pracy. (9 odpowiedzi)

Czy tylko ja mam takie problemy ostatnio? Od prawie 2 msc jestem bezrobotna - pracowałam w...

Miłość a poligamia (czyt. wierność) (102 odpowiedzi)

Tyle się tu pisze o miłości, jej definicji, ulotności, cudowności, itd. Co sądzicie w takim razie...

Feromony na pierwszej randce (49 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

do góry