Widok

Czy to objawy nerwicy

Witam mam 22 lata od około 6 miesięcy mam zaburzenia równowagi, miałam robiony tk głowy bez kontrastu wyszedł okej , kardiolog tez okej tylko za szybko czasami serce Mi biję, badania krwi w porządku oprócz trochę niskiego żelaza, laryngolog tez w porządku. Dostałam leki na te zaburzenia jest trochę lepiej, ale chyba przez to wszystko zaczęło dziać się ze mną coś niedobrego . Ciągle się boję ze mam jakiś nowotwór w głowie że dlatego mam te zaburzenia równowagi, że może jak mialam tk to nie zauważyli czegoś, boję się wychodzić z domu gdyż myślę że może Mi się coś stać, że strasznie zacznie Mi się krecic w głowie albo ze zemdleje . Gdy muszę gdzieś wyjść to zaczyna boleć mnie brzuch. Czuję ciągle niepokój, czasami chce Mi się po prostu płakać, albo cały dzień nie mam po prostu siły. Czy to może być objawy nerwicy. Dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy zaburzeniach równowagi najlepiej zbadać błędnik ( poradnia audiologiczna). Tylko u ciebie to rzeczywiście wyglada na powodowane przez stany lękowe i nerwicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (7 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

do góry