Widok

Czy w Jeziorze Marchowo można się bezpiecznie kąpać? Jaki jest stan wody?

Kielno Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma więdzę na temat stanu wody w jeziorze Marchowo? Czy ktoś go bada? Woda jest dosyć mętna, więc zastanowiam się czy nie ma w niej bakterii lub innego syfu, który mógłby być niebezpieczny dla zdrowia. Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idz na basen laleczko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na basen w Kielnie ? Czyżby był już czynny ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezioro nie jest badane od kilku lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mętna bo jest okres kwitnienia wody.Stara ,ludowa mądrość mówi,że kąpiel dopiero po "Janie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brzegi jeziora są brudne i zaśmiecone przez puszki po piwie, obfajdolone pampersy, pety i plastikowe torby. Ogólnie jeden wielki syf. Wchodząc do wody nadepnąłem na butelkę po piwie. Całe szczęście że nie była rozbita. Generalnie brud, smród i ubóstwo. Towarzystwo które tam przyjeżdża "piknikować" to zwykłe nieodpowiedzialne i adekwatne do tego co po sobie zostawiają towarzystwo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak lepiej niz aquasfera w kielnie albo w tamtym barze ryba z jeziora haha do ktorego wylewali szambo i leci woda z cmentarza smacznego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Elewacja - może mi ktoś kogoś polecić? (6 odpowiedzi)

widzę na domach często elewacja (biała) robi się szybko żółta natomiast na paru domach widzę że...

do góry