Widok

Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Ci ludzie są nie normalni ciągle szukają dziury w całym i wszystko im przeszkadza niechaj wrócą tam skąd przyszli
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 16
Czyli Ty wracaj z powrotem do D..... trolu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak się jeździ furmanką to faktycznie drogi żyleta. Jeśli mówimy o komunikacji XXI wieku to dziur nie trzeba specjalnie szukać...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to znaczy miasto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż jest rdzennym mieszkańcem i prawdę powiedziawszy mieszkam tu 9 lat i nie ma znaczenia czy rdzenny mieszkaniec czy" nowy nabytek "po prostu wszystko zależy od charakteru i kultury osobnika. Więc przestancie wszystkich szkalować jedną miarą bo znam przesympatycznych ludzi niedawno tu osadzonych jak i totalnych chamow którzy mieszkaj tu od pokoleń. No i odwrotnie...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miasto (od psł. *město miejsce) historycznie ukształtowana jednostka osadnicza charakteryzująca się dużą intensywnością zabudowy, małą ilością terenów rolniczych, ludnością pracującą poza rolnictwem (w przemyśle lub w usługach) prowadzącą miejski styl życia.

W różnych państwach kryteria miejskości są różne, najczęściej są to kryteria ludnościowe bądź administracyjnoprawne (prawa miejskie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypowiedź "prawdziwego polaka", żadnych obcych," roznoszom pasożyty" ....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem rodowita gdynianka, od kilku lat mieszkam nad jeziorem tuchomskim. Nic mnie tak nie drazni jak miastowi działkowicze. Na mojej ulicy połowa to mieszkańcy całoroczni. Druga połowa pojawia się chwilę przed majówką, wszystko im przeszkadza, potrafią policję nasyłać z byle powodu.

Więc nie ma reguły bo my całoroczni też jesteśmy z miasta a kochamy wieś, pomagamy sobie ile możemy i dobrze się dogadujemy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mnie denerwują ci rdzenni mieszkańcy. Buractwo i brak kultury to ich cechy charakterystyczne. Niechaj wracają robić w polu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16
Oczywiście, niech wracają do swoich blokowisk w których czują się najlepiej narzekając na spółdzielnię.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

I to jest właśnie dylemat, pól nie mają , posprzedawali prawie wszystko tym z miasta jako działki budowlane ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się z Tobą, że sprzedali pola. Sprzedali to, co było im zbyteczne w oddali od swoich domostw. Teraz problem mają ci, którzy kupili te działki myśląc, że wyprowadzili się w dzicz. Niestety spotkali się tak samo myślącymi "osadnikami" przynosząc ze sobą te najgorsze cechy. Kłótliwe, roszczeniowe społeczeństwo, szukające leku na swoje kompleksy, tyle mogę powiedzieć o obecnie napływających mieszkańcach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bojano to już nie jest dzicz, każdy kto się tu sprowadza z taką myślą to żyje w jakiejś iluzji. Mieszkam tu od 30 lat i widzę jak ta miejscowość się zmieniła. Na lepsze, gorsze? Jak dla mnie są tego plusy i minusy. Z jednej strony ciesze się, że Bojano rozkwita i staje się ładną podmiejską wioską, jednocześnie mam obawy co to "dzikiej" urbanizacji. Na szczęście bloków tu budować nie wolno i oby tak zostało. Z drugiej strony gdzieś tam człowiek tęskni za czasami, gdy mieszkało tu z 1000-1500 osób i chodząc na spacery spotkać kogoś to był cud. Teraz, gdzie się nie pójdzie to stado ludzi, pełno samochodów a i quady i crossy też nie umijalają rekreacji.

Ogólnie rzecz biorąc wkraczając w dorosłe życie postanowiłem tutaj pozostać, bo to idealny balans pomiędzy miastem a wsią. Nie wyobrażam sobie życia w bloku, a wyprowadzić się w kompletną głuszę to może pod emeryturę jak dzieciaki się usamodzielnią :-)
Co do ludzi, to się nie wypowiem, bo wszędzie są buraki bez względu na lokalizację. Więc przedmiot tej dyskusji, z którego trochę zboczyłem jest bezsensu i to takie kopanie się i wyżywanie na forum, którego wszędzie w internecie pełno.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo madra wypowiedz da sie? Da sie! Popieram
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje wyprowadzic sie na bezludna wyspe jak nie potrafisz z ludzmi zyc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda wprowadzaja sie miejskie wiesniaki , ktorzy na sile chca wprowadzac swoje rzady myslac ze zamieszkali w malowniczej szwajcarskiej wiosce mlekiem i miodem plynacej, tzw swiete krowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Widocznie macie z tym problem. Otóż ludzie ktorzy naplywaja tu z miast to wyksztalcone osoby. Nie zadne wiesniaki. Bojano nie jest wasza wlasnoscia, a czytajac niektore komentarze mozna odniesc takie wrazenie. Jakie rzady? Komentarz na poziomie wiejskiego prostaczka niestety...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Po twoim nedznym komentarzu widac kto tu jest prostakiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widac kogos boli napływ ludzi z miasta do Bojana. Za tym przemawia tylko i wylacznie uprzedzenie i niewiedza. Czytajac komentarze do innych również tematów na forum utwierdzam sie w przekonaniu, że świadcza one o nienajlepszej kulturze osobistej. Żadne poważne tematy nie sa poruszane tylko jakies nieuzasadnione pretensje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wierze w to co czytam! Czy za tym kryje sie zawisc? Kto tu jest upierdliwy? Takie komentarze pograzaja nas rodowitych mieszkancow Bojana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wykształcony nie znaczy kulturalny. Proszę pamiętać, wykształcenie nie daje tzw. kindersztuby, to wynosi się z rodzinnego domu. Niestety, tego często brakuje naplywowym mieszkańcom, którzy uważają się za lepszą kategorię.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czytajac komentarze tu na forum odnosi sie wrazenie, ze jest zupelnie odwrotnie. Problem tkwi w tym, ze niektorym przeszkadza naplyw ludzi w ogole. Ja z sasiadami zyje w zgodzie. Zarowno tymi ,,nowymi" jak i ,,starymi". Wszystko zalezy od czlowieka, nie ma znaczenia skad pochodzi. A temat, który tu jest poruszany, wynika tylko i wyłacznie ze swoich ograniczeń i uprzedzeń. Przykre to jest, bo mamy XXI wiek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
e co wy gadta wiadomo ze te miastowe nowobogackie swinie nigdy nie dorownaja nam, mieszkancom bojana co plynie we nas bojanoska krew
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wow. Odstaw te piguły:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płynie w nas ta bojańska krew wiesz dobrze kto przejmuje tu ster
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Szkoła Bojano (9 odpowiedzi)

Witam. Mam pytanie do rodziców dzieci uczących się w sp w Bojanie. Co sądzicie o tej szkole pod...

Palenie śmieci w piecu-gdzie zgłosić? (49 odpowiedzi)

Jak w temacie, komu można zgłosić, że ktoś pali w piecu śmieciami? Teraz jak przejezdżałam ul. Na...

Ars Medica (23 odpowiedzi)

Czy w związku z ogłoszona pandemia, przychodnia specjalistyczna w Bojanie także zostanie zamknięta?

do góry