Widok

Czy wasze dzieci także nie dostały się do przedszkola?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Z powodu tego że nie jesteście samotna matka, nie macie gromady dzieci i nie załatwiliście sobie na lewo meldunku w rejonie szkoły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka się dostała, jest jedynaczką, oboje z mężem pracujemy, nie mamy lewego meldunku blisko przedszkola :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo dziwne , chyba ze w mało obleganym miejscu , chętnych tyle co miejsc to się dostala. Jakby 10 samotnych matek było przed Wami to bardzo mi przykro ale one zawsze będą miały pierwszeństwo, za samotne macierzyństwo jest 100 punktów, za wielodzietność 100 .Dla porównania gdy oboje rodzice pracują 17 punktów, dziecko szczepione 17 punktów. Jedynak pracują ych rodziców z pełnego związku nie ma szans.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy Twoim zdaniem Przymorze jest mało oblegana dzielnica? Nie wydaje mi się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak na przymorzu sredni wiek to 60-70 lat wiec nie jest oblegana dzielnica. Najbardziej obleganymi sa teraz te gorne typu piecki migowo itd. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak najbardziej oblegane, bo najtańsze mieszkania. Infrastruktura jest zerowa. Później zadziwnienie, że dziecko się nie dostało do przedszkola:) i psioczenie na samotne matki, niepełnosprawnych i innych. W okół nas w większości młodzi ludzie mieszkają, na palcach jednej ręki mogę policzyć ludzi w przedziale wiekowym o którym pisałuaś/es.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za pracujących oboje rodziców jest 19 punktów, w niektórych przedszkolach przyjmowali od 36 i starczyło że dwóch rodziców pracuje i dziecko jest szczepione.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj syn się dostał do przedszkola, które wybraliśmy. Obydwoje rodziców pracujących. dziecko bez niepełnosprawności. Dzielnica Orunia Górna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

do góry