Widok

Czy wesele w Magnacie w Bojanie to dobry pomysł?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś miał ostatnio wesele w Magnacie w Bojanie lub wie coś na temat tego lokalu? Planuję tam swoje wesele i nie wiem czy to dobry pomysł. Proszę o rady i opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś czas temu przetoczyła się na forum spora dyskusja nt. Magnata, także poszukaj we wcześniejszych wątkach. Mimo różnych opinii ja się nie boję i we wrześniu sama mam tam wesele :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, przejrzałam wcześniejsze wypowiedzi. Czy dysponujesz może wypowiedziami Klodinki i Scully&M? Bardzo bym była wdzięczna za wysłanie ich na maila stodora @wp.pl
Mimo nie najlepszych wypowiedzi mam nadzieję że twoje wesele w Magnacie będzie udane :-) Ja się jeszcze zastanowię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, ze to moze nie powinno miec wplywu na wesele.. ale u mnie mialo..
pojechalam z mama sprawdzic Magnata... i prawie nie dojechalysmy.. :(
samochod nam sie prawie rozwalil na koszmarnych dziurach (dojazd z Gdanska).. nigdy czegos takiego nie przezylam.. srednia 30/40 km/h i dusza na karku.. :( zrezygnowalysmy...
Jak sie zdecydujesz, to postaraj sie wybrac jakis inny dojazd, moze od Gdyni to lepiej wyglada.. a moze juz wyremontowali? a mzoe to nie ma znaczenia..?
Ale....

Jeziorko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Jeziorko. Przyznam szczerze, że nie analizowałam specjalnie stanu nawierzchni na drodze do Bojana, bo podobne atrakcje mam zapewnione na mojej "domowej" drodze w centrum Gdańska ;)
marzyło mi się wesele w Wanodze - niestety interesujące mnie terminy były już pozajmowane i wtedy trafił mi się Magnat; mnie urzekło to miejsce i spokojnie czekam na wrzesień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maile już poszły; owocnej lektury :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawa jestem dlaczego zniknęły niektóre posty z tego wątku, czyżby komuś przeszkadzały wypowiedzi na temat Magnatu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zniknęło dobrych 20 wypowiedzi, oczywiście tych negatywnych. Może magnat objął patronat nad serwisem... ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bój się, Dorka...
Poczta pantoflowa zawsze działa.
pozdrówka!
Mulder
(grający kiedyś w Bojanie z zespołem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo.. moja wypowiedź również zniknęła:/
ktoś się wstydzi, że Magnat jest...... :/

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam bardzo bym chciala poznac twoje wypowiedz na temat maganata albo pomoc jak je znalezc w archiwum
z gory dziekuje za pomoc poniewaz chcialabym tam zrobic wesele i musze wszystko rozwazyc...
pozdrawiam alleksandra:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolla, a kiedy macie to wesele w Magnacie? My 10 wrzesnia. Ale wiem,ze sa dwie sale,wiec moze sie spotkamy w tym dniu;) Pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy ślub 3-go także niestety się nie spotkamy, ale za to przetrę Ci wrześniowo-magnatowy szlak :))) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem swiezo po weselu w magnacie,
na szczescie z punktu widzenia gosci wszystko sie udalo i bylo ok, jedzonko dobre,ale znalazloby sie kilka ale....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej :) czy mogłabyś mi napisać coś więcej na temat tych "ale"? bardzo poważnie myślimy nad weselem w 'magnacie' w przyszłym roku i może jest jeszcze czas się wycofać. z góry bardzo dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam te same odczucia!! z punktu widzenia gości wszystko było super.. ale ile sie musiałam nadenewrować przed, walczyc o wczesniejsze ustalenia itp...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) A czy możesz napisać trochę więcej szczegółów. Też mam wkrótce wesele w Magnacie i chciałabym się jak najlepiej przygotować. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co masz konkretnie na mysli? właśnie zabookowaliśmy termin na przyszły rok w magnacie, więc wszelkie wskazówki są mile widziane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś zarezerwować byłam. Na lipiec 2020
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szacun!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ten termin to jest czas na obserwacje partnera, mz zastanowienie sie. Dwa lata to kawał czasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę dziwię się Waszym opiniom. Moim znajomi twierdzili, że to najlepsze miejsce w okolicach Trójmiasta.
Ale może mieli szczęście...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po terminach widać ze cieszy sie wzięciem a to, oznacza ze jest bardzo dobre miejsca na wesele. Opinie w internecie tez ma dobre, czemu sadzisz ze jest inaczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Informacje są sprzed 14 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Policja z Szemuda (5 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

Wycinka w lesie Bojano (15 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Nowa grupa (5 odpowiedzi)

W obawie że stara grupa zostanie sprzedana, utworzona została nowa, by dalej była to grupa...

do góry