Widok

Czy wiecie gdzie mogę kupić jakieś ładne buciki wyjściowe dla dziewczynki rozm.22

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Potrzebuję pilnie buciki do sukienki w kolorze ecru,lub srebrnym może widziałyście gdzieś w Gdańsku. Byłam w H&M ale tam mają tylko do 21 niestety są za małe a w CCC nic nie mają ciekawego. Poradźcie:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuppp
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w Smyku patrzałaś ??? Widziałam tam nie tak dawno śliczne balerinki dla małych dam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i w Daichmannie tez mieli spory wybór dla dziewczynek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki to dziś podjadę a czy w Galerii Bałtyckiej jeszcze gdzieś mają oprócz tych sklepów?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ccc - tanio i ładnie
ja często patrzę na allegro i po komisach - mozna wyłowić prześliczne cudeńka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuję buty dla córek w sklepie na ul. Klonowej, pozostałość po Puchatku, między bankiem, a barem-kebab. To jest niedaleko Galerii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny:) Na allegro patrzyłam ale nie mają nic ciekawego albo rozmiary nie te poza tym dopiero we wtorek kupiłam sukienkę i teraz wiem jakie buciki by do niej pasowały a wesele już w ta sobotę:) Tak więc podejdę w podane przez Was miejsca:) Dzięki jeszcze raz:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Vista (16 odpowiedzi)

W najbliższym sąsiedztwie powstającego budynku znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie,...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

do góry