Widok

Czy wiecie jakie kable kładą wzdłuż ulicy Pszennej?

Czy wiecie jakie kable kładą wzdłuż ulicy Pszennej? Czy to oświetlenie czy też światłowód Volty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że światłowód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
światłowód na pewno, a firma to raczej vectra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez słyszałam że Vectra, ale na forum zbanowali mnie bo to Volta niby :/ ciekawe, czyżby chłopcy nie wiedzieli dla kogo pracują? :) bo takiej informacji mi udzielili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już sygnału w słuchawce nie mam - pewnie chłopcy przerwali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tez raz powiedzieli, ze to Vectra :) a pozniej, ze Volta. Vectra wszystko przejmuje, wiec moze i Volte zje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieję że Vectra, bo ofertę ma super, ale niby na Wspólnej już ulotki były i od Volty właśnie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Rodzinnym tez zostawila ulotki firma Volta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mieszkam na Rodzinnym i do mnie mnie dotarła jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właścicielem kabli jest Volta ale Vectra jest zleceniodawca/podwykonawca która podnajęła podpod wykonawce😊
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiecie może kiedy będą kłaść kable pod oświetlenie pszennej i gdzie będą stały latarnie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha
jakie oświetlenie? oświetlenie miało być na istniejących słupach, a ile słupów widzisz na Pszennej?
Bo ja patrząc od Lotniczej aż do Fitness nie widzę ani jednego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? W tym roku ma zostać wykonany projekt oraz postawienie 10 punktów oświetleniowych na ulicy Pszennej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym roku zostaną rozpoczęte prace nad projektem, jednakże z uwagi na wybory samorządowe, prace zostaną wstrzymane. Być może po wyborach, gdzieś pod koniec przyszłego roku, po zaakceptowaniu projektu przez urząd gminy, zostanie on skierowany do konsultacji społecznych. Po konsultacjach okaże się, że postawienie jednego ze słupów spowoduje konieczność wycięcia krzewów różanych należących do firmy X, w związku z czym, w kolejnym roku przygotowane zostaną trzy projekty alternatywne, które po ich zaakceptowaniu przez urząd gminy, zostaną skierowane do ponownych konsultacji społecznych, z zastrzeżeniem jednak, że opinie oddających głos niekoniecznie zostaną uwzględnione. Następnie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieniądze są na ten cel zarezerwowane w budżecie, Energa rozstrzygnęła już przetarg na "Opracowanie dokumentacji projektowej:Budowa przyłącza kablowego nn dla zasilenia oświetlenia ulicznego ul. Pszennej w Baninie". W tym roku ma być wykonane owe 10 punktów oświetleniowych.
Chciałem się tylko dowiedzieć gdzie one staną ale tradycyjnie odezwali się niektórzy zgorzkniali, zakompleksieni mieszkańcy Banina. Czy te kredyty mieszkaniowe Was tak przytłaczają?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli nie macie konkretnych potwierdzonych informacji, najlepiej nie piszcie nic, a jak Wam tak bardzo ciąży mieszkanie w Baninie to wyprowadźcie się tam gdzie jest lepiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę bardzo - info z uchwały budżetowej
Budowa oświetlenia
Banino ul. Pszenna od ul. Lotniczej 55.000,00 - 10 punktów świetlnych,
o projekcie nic nie ma, bo z tego co wiem to miało być na istniejących słupach, więc przestańcie się tak burzyć
mi nic nie ciąży, mam w sumie gdzieś to oświetlenie, bo mieszkam tak blisko Lotniczej, że jest wystarczająco jasno,
uprzedzę od razu inne wpisy, nie przeszkadzają mi też samoloty, dziury też nie za bardzo, bo mieszkam blisko głównej, nie potrzebuję lidla, internet radiowy może być, jeśli nie ma innej opcji, raczej koło mnie nikt nie przejeżdża 100km/h, więc żadnych piratów drogowych ścigać nie mam ochoty itd.

Ale jest jedno czego brakuje mi w Baninie :-)
Mogłoby być więcej słońca :-)

Polecam lekturę uchwały budżetowej
http://bip.zukowo.pl/rada/uchwaly/1396440504.pdf
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kable będą kładzionej najprawdopodobniej do końca sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja słyszałam, że na odcinku od Familijnego do Rolniczej mają płyty kłaść. Tak mi koleś powiedział co te paliki wbijał i pomarańczowe krzyżyki stawiał. :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To by było mega super :)!!!!!ale zobaczę-uwierzę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry