Widok

Czy znajdę takiego NEUROLOGA?

Szukam neurologa (prywatnie), dosyć taniego, solidnie i poważnie traktującego swoją pracę oraz pacjenta. Takiego o którym będę mogła powiedzieć, że jestem pod OPIEKĄ neurologiczną a nie tylko takiego przepisywacza recept. Znajdę kogoś takiego w Trójmieście? Nie chodzi mi o jedną czy dwie wizyty ale takie liczone w latach. -to nie jest sztuczne tworzenie zbędnych wątków aby był ruch na forum tylko poważna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Iwo Sługocki jest dobry. dokladnie oglada wyniki, tlumaczy wszystko, zleca badania. przyjmuje w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też słyszałam pochlebne opinie o tym lekarzu. Do centrum Gdyni jeszcze ostatecznie skusiłabym się ale już nie dalej. Jestem z Gdańska. Cena wizyty tez nie należy do tanich. A ja biorę drogie leki.
Dziękuję jednak za zainteresowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaak...myślałam że to było szczere zainteresowanie.
Zamykam wątek który rozpoczęłam. Powinien zniknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam lek. Iwo Sługockiego i dr Jana Niżnikiewicza. Obaj mają ogromną wiedzę i holistyczne podejście do medycyny, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Iwo Sługocki przyjmuje w trzech przychodniach (Sopot i Gdynia), dr Niżnikiewicz w prywatnym gabinecie w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

do góry