Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia PD - opinia wątek zamknięty Moje dzieci i ja uwielbiamy ten sklep !! Bogaty wybór zabawek i najlepsze...
~Natalia PD
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Sklep jest istnym rajem dla dzieci. Mam trójkę w wieku od 1.5 do 11 lat....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

PAWEŁ - opinia wątek zamknięty bardzo duży wybór zabawek, dobry dojazd, spory parking, ceny na każdą kieszeń.
~PAWEŁ
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Rodzinka - opinia wątek zamknięty Wspaniała profesjonalna obsługa. Moje dzieci uwielbiają tam wracać. To nie...
~Rodzinka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Ewa Ś. - opinia wątek zamknięty Super sklep! Dzieci go uwielbiają. Do tego bogata oferta i niskie ceny!...
~Ewa Ś.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Ja - opinia wątek zamknięty Polecam sklep, ogromny wybór zabawek i przystępne ceny
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Wszystkie nowości zabawkowe pod jednym dachem.Przystępne ceny, ogromny wybór.
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

MH - opinia wątek zamknięty Polecam sklep DAMI wszystkim niezdecydowanym
~MH
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Paula - opinia wątek zamknięty Duży wybór niskie ceny, dla córki ten sklep to raj!
~Paula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Mila - opinia wątek zamknięty Jeden z ulubionych sklepów z zabawkami. Obsluga zawsze mila i chętna do...
~Mila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

NN - opinia wątek zamknięty W sklepie stacjonarnym nie bylam (nie jest mi po drodze) ale czesto zamawiam...
~NN
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam sklep Da mi. Bogaty asortyment, porządek, pyszna kawka dla...
~zadowolone klientki
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Wcale nie tak tanio wątek zamknięty Sklep super wyposażony. Ogromny wybór oraz bardzo pomocny personel. Jednak...
~Toja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Po prostu najlepszy sklep z zabawkami w Polsce ;-) wątek zamknięty Fajnie, że akurat w Gdyni jest taki wielki sklep z zabawkami. Bardzo duży...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Już wiele razy korzystałam, ale dopiero zebrałam się za wystawienie opinii....
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Od nie dawna mieszkam w trójmieście i pierwszy raz złożyłam wizytę w DAMI w...
~Hanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Super cena + jakość wątek zamknięty Poleciła mi znajoma ten sklep i faktycznie najlepszy sklep z zabawkami w...
~Elka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Jak szał przedświąteczny to tylko w DAMI wątek zamknięty Urodziny dziecka, koleżanki dziecka, przyjaciółki dziecka, imieniny,...
~Ramona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Super wątek zamknięty Bardzo duży wybór zabawek nie tylko dla starszych ale również dla młodszych....
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Super obsluga wątek zamknięty plus za personel ktory pomogl mi wybrac zabawke dla dziecka dziecko...
~Justyna z synem Grzesiem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry