Widok

DJ ARO (Arek Waśko) Zna ktoś? Proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy słyszał ktoś jak gra ten dj? Może jakieś opinie?
Pomogę w dekoracji - mam sporo materiałów: szkło, wazony, skertingi, pokrowce -> koliberq@gmail.com
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 3
Grał u mojej koleżanki na weselu. Podobało mi się bardzo. Teraz będzie grał na moim weselu we wrześniu :)
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 8
A jak prowadzi zabawę?
Jakieś szczegóły?
Pomogę w dekoracji - mam sporo materiałów: szkło, wazony, skertingi, pokrowce -> koliberq@gmail.com
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzien dobry Tu Arek Wasko dzieki za wpis i nawet kojarze o kogo chodzi. Zostalem postawiony pod tablica wiec napisze dla Pana niedowiarka. W swojej 9 letniej historii zagralem ponad 200 wesel i imprez. Pewnie powiesz, ze to nie za duzo, ale jezdze jeszcze z grupami do Wloch i tam spedzam troche czasu w roku. Goscie weselni wspominaja, ze dzieki mojej pracy zmieniaja zdanie o dj na weselu (czyt. ze zrozumieniem Dj-wodzirej kontra orkiestra weselna)... A tak sie sklada, ze we wrzesniu gralem dla Joli i Jarka w Sobieszewie a w pazdzierniku gralem dla Ani w Redzie. Teraz gralem dla ich znajomych w Ustroniu. Czy to tak trudno zrozumiec, ze ludzie po weselu, ktore gralem przychodza do mnie i chca abym kiedys tez zagral na ich weselu. Znam paru dobrych dj-wodzirejow i my sobie pomagamy. Wymieniamy sie terminami. Pojawilo sie wielu nowych djow. Zawsze powtarzam, ze dj nie tylko ma grac ale ma tez byc super organizatorem na weselu by mlodzi i ich goscie swietnie sie na imprezie wybawili. Odglosy z rynku o djach naplywaja przerozne. Ja czasami tez mam gorszy dzien. Ja tez nie zawsze mam czas. Wszystkim narzeczencom zycze wytrwalosci w przygotowaniach a mlodym wiele szczescia. Co do tego wina to dobre...
popieram tę opinię 68 nie zgadzam się z tą opinią 7

Witam nie mogę nigdzie znaleźć nr tel żeby się skontaktować . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobry wodzirej i prezenter. Grał u nas wesele 18.01.2014 i było świetnie. Muzyka dobrana znakomicie i zabawy taneczne dla każdego. Nawet moja mama z ciocią były zdziwione, ze z Dj-em może być tak fajna zabawa. A wcześniej tylko słyszałam orkiestra, orkiestra na weselu musi być...
Polecamy Arka Waśko wszystkim narzeczonym. Goście pierwszy raz widzieli Dja, który prawie ciągle tańczył. Było rewelacyjnie fajnie.
Nie zawiedziecie się.
Polecamy. Jancia i Stanislaw
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam,
Właśnie jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem, których zabawę weselną 16.08.2014 prowadził Arek. Zarówno my jak i nasi WSZYSCY Goście są bardzo, bardzo zadowoleni z przebiegu wesela. Arek znakomicie dobierał zabawy do gustu i zaangażowania gości, potrafił sprawić, że ludzie ruszali się z miejsc a nie tylko siedzieli przy stole, uczył rozmaitych układów tanecznych. Muzyka świetnie dopasowana pod gusta zarówno młodszych jak i starszych osób. Jego umiejętności wodzireja sprawiły, że nie musieliśmy martwić się o szczegóły, gdyż cała zabawa przebiegła gładko, przyjemnie i na zawsze zostanie w naszej pamieć.
Nasze wesele nie było jedynym na którym podziwialiśmy Arka "w akcji". 3 lata temu byliśmy również na weselu, które prowadził Arek i które było równie udane jak Nasze.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy Arkowi i polecamy go Wszystkim narzeczonym z całego serca.
Ela i Mikołaj
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4
My również baaardzo polecamy!

Więcej szczegółów w naszej relacji.

http://forum.trojmiasto.pl/Relacja-7-06-2014-KoliberQ-t552820,1,11.html

Pozdrawiamy,
M&M
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jako świeżo poślubieni małżonkowie z całego serca dziękujemy DJ A.R.O. czyli po prostu Arkowi za wspaniałą zabawę i niezapomniany wieczór. Jeśli chcecie aby Wasze wesele poderwało gości do tańca od pierwszej minuty wesela zadzwońcie do Arka.Super zabawa oraz niezapomniane wrażenia w przystępnej cenie. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3
Arek Waśko grał na naszym weselu 31 sierpnia 2014 r. Oboje z mężem jesteśmy zachwyceni jego profesjonalizmem. Przed naszym weselem ustalił z nami wszystkie szczegóły uroczystości dzięki czemu nie musieliśmy się o nic martwić w trakcie zabawy. Podpowiedział nam różne rozwiązania dzięki czemu goście weselni uznali nasze wesele za najlepsze na jakim w życiu byli. Mieliśmy kulturalną, wesołą zabawę do białego rana.
Arek Waśko ma predyspozycje do prowadzenia imprez (poczucie humoru, tańczy, śpiewa) i nie ma wygórowanych stawek. Polecamy
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecamy Arka Waśko jako DJ - Wodzireja wszystkim tym, którzy chcą mieć udaną zabawę weselną. Arek Waśko prowadził nasze wesele 23.08.2014r. Bardzo dobrze dobrana muzyka do oczekiwań gości weselnych. Konkursy i zabawy weselne (w tym wspólny taniec Arka z nami i gośćmi weselnymi) bardzo się wszystkim podobały i w umiejętny sposób wyciągały gości na parkiet. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałe i niezapomniane chwile ... :)

Pozdrawiamy
Kasia i Leszek
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Minął ponad miesiąc od naszego wesela (9 sierpnia 2014) Trochę przemyśleń i wspomnień... Myślę jak często korzystałam z podpowiedzi na forum. Tu też szukałam info o Arku. Chcę ułatwić sprawę następnym narzeczonym. Bardzo ciepło wspominamy (nasi goście też) Arka. Goście podkreślali, że tak dobrze prowadzonego wesela jeszcze nie przeżyli. Naprawdę tyle superlatyw o muzyce, o samym prowadzeniu nie słyszałam a na paru weselach byłam i paru djow słyszałam. Polecamy Arka chcącym dobrej zabawy na weselu. Trochę było obaw ale Arek okazał się prawdziwym profesjonalistą i super człowiekiem. Arku Pozdrowienia gorące od mojej mamy - cały czas wspomina walc wiedeński zatańczony z Dj. Poooooolecamyyyyy !!! ET
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziekuje i pozdrawiam Was cieplo AW
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Cześć my mieliśmy wesele 13.09.2014r i musimy powiedzieć że jest naprawdę ŚWIETNY, profesjonalny, zabawny nawet największych "wysiadywaczy" potrafi zachęcić do zabawy. Bardzo dobra współpraca, wspiera młodych, jest przesympatyczny. Goście byli pod wrażeniem że DJ tak potrafi prowadzić wesele, normalnie petarda. Z czystym sumieniem możemy go polecić.
Pozdrowienia Justyna i Wojtek
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepszy DJ na Świecie ! Rewelacja ! DJ ARO grał u nas na weselu 27 września 2014. Goście zachwyceni. Pozdrawiamy i Dziękujemy AREK.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Rewelacyjny DJ! Wspaniale poprowadził imprezę z okazji 50 urodzin . Wszyscy zachwyceni doskonale dopasowaną muzyką , wspólną zabawą z gośćmi i bardzo dobrą organizacją . Bardzo dziękujemy Panie Arku i serdecznie pozdrawiamy!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, a ma ktos e-mail, nr.tel. do DJ ARO?;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
691798660, arek.wasko@wp.pl
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mieliśmy wesele 10.01.15 Świetny DJ. Muzyka, zabawy, tańce integracyjne. Było naprawdę świetnie. Polecamy
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie Arku, czy można gdzieś zobaczyć jakieś demo z wesela ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Arek grał w sobotę naszą "srebrną rocznicę". Wszystko o czym rozmawialiśmy na spotkaniu przed sobotą zrealizował z nawiązką.
Mieliśmy ponad 50 osób i wszyscy bawili się doskonale. Tańce wspólne z naszymi gośćmi, taniec Zorba z facetami, Jezioro Łabędzie i wiele innych wspólnych zabaw sprawiły, że od 19.00 bawiliśmy się do prawie 3.00.
Arek tańczył razem z Nami i Naszymi goścmi
Podoba nam się charakter grania Arka - wszyscy bawili się doskonale... od lat 4 do 84...
Tą drogą polecamy Arka - doskonały DJ i prowadzący. Brawo
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Właśnie wróciliśmy z spotkania z Dj Arkiem, podpisaliśmy umowę i będzie grał u nas na weselu 13.08.2016 bawiliśmy się już z Nim na dwóch weselach i było super:) Babcia mówi weźcie orkiestrę - ale my jesteśmy przekonani że z Arkiem będzie extra :) super extra :) Nie możemy się doczekać !
Pozdrawiamy Justyna & Jarek :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieliśmy ślub 2 maja 2015 roku, wesele prowadził właśmnie
Arek pomimo naszej tremy przed tańcem potrafił świetnie rozładować napięcie, DJ też tańczył z gośćmi
przede wszystkim polecamy zabawę z wycieczką do ZOO
ubaw przedni;)

Gorąco polecamy Arka jest w pełni profesjonalistą

i pozdrawiamy serdecznie;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Arek gral nasze wesele 16 maja. Bylo swietnie. My i nasi goscie doskonale sie bawilismy przy dzwiekach serwowanych przez Arka. Wszystkie zabawy z klasa. Duzo tancow wspolnych. Niespodziewalismy sie, ze bedzie tak dobrze. A Arek swoim profesjonalizmem zdobyl nastepne imprezy wsrod naszych przyjaciol. Super DJ, super czlowiek. Polecamy Kasia i Janusz
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Arek grał na naszym weselu 4 czerwca 2015 r. Nigdy wcześniej nie mieliśmy przyjemności słuchać Go na żywo, wybraliśmy z polecenia Kolegi. I nie żałujemy! Zarówno nasi Goście, jak i my, bardzo dobrze się bawiliśmy przy muzyce i innych elementach serwowanych przez Arka.
Na duży plus, co podkreślali nasi Goście, wychodzenie do ludzi, a nie "przyklejenie się" do konsoli. Fajne układy taneczne do nauki, ciągle mamy w głowie "Góra-góra-dół-dół". Do tego sympatyczne, pełne śmiechu zabawy i impreza udana.
Polecamy!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieliśmy to szczęście, że Arek mógł u nas zagrać 18.07 na naszym ślubie :) Wybraliśmy go z opinii na tym forum i nigdy nie pożałujemy tej decyzji, było świetnie zabawy na wysokim poziomie a jednocześnie tak śmiesznie że po weselu miałam zakwasy na brzuchu ze śmiechu (a ten nasz kochany Azor:)) było po prostu genialnie. Opinie gości są zachwycające 'kto to, skąd go znaleźliście itd... Naprawdę każdy zachwycony. Nikt nie mógł zejść z parkietu ponieważ była taka zabawa. My sami nie jesteśmy zbyt taneczni a przetańczyliśmy całą noc. Układy taneczne, które Arek proponuje są łatwe i nawet Ci nie tańczący na pewno spróbują zatańczyć.
Naprawdę mogę polecić w 100% i gwarantuję że każdy będzie zadowolony:)
Dziękujemy Arku raz jeszcze mam nadzieje że na naszej 10 lub 15 rocznicy ślubu też się zgodzisz zagrać:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze wesele odbyło się 08.08.2015r. Z czystym sumieniem zgadzamy się z wszystkimi powyższymi opiniami. Nie zamienilibyśmy Arka na nikogo innego. Super zabawy, układy taneczne, dużo śmiechu. W skrócie mówiąc Arek jest profesjonalistą, który wykonuje swoją pracę z przyjemnością,ma świetny kontakt z gośćmi, dopasowuje muzykę pod gości... Moglibyśmy jeszcze długo wymieniać zalety ;-) Wszyscy byli zachwyceni i mówili, że jesteś lepszy od orkiestry.:-) Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i z całego serca polecamy. Monika i Daniel
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Arkowi za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. Wesele odbyło się 29.08.2015 w ośrodku Roma nad jeziorem Łapino. Osobiście przyznam się że bardzo bałem się zatrudnienia DJ do grania na weselu przez doświadczenia jakie miałem na weselach moich znajomych. Natomiast Arek rozwiał bardzo szybko moje wątpliwości. To człowiek orkiestra, BA! Nawet lepiej niż sama orkiestra! Muzyka, tempo prowadzenia, kultura, a nawet momenty kiedy Arek prowadził wesele w dwóch językach ( mieliśmy gości zagranicznych ) no po prostu wszystko odbyło się tak jak chcieliśmy i jak sobie to wymarzyliśmy. Polecamy Arka każdym nowożeńcom i nie tylko, bo naprawdę warto organizować imprezę z Arkiem. Arku zakładaj szybko Funpage na FB bo dla nas okazałeś się rewelacją na naszym weselu! Bardzo dziękujemy za spędzony czas i naszą zabawę! GORĄCO POLECAM!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć :)

chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować arkowi za profesjonalne prowadzenie naszego wesela. Muzyka oraz dobry humor, który mu towarzyszył sprawiał, że goście bardzo chwalili go :) oprócz samego arka pochwały zbieraliśmy także my, że super prowadzący, żarty na poziomie oraz zabawy pełne humoru i dobrego smaku :). Repertuar jaki arek prezentuje jest bardzo bogaty pełno hitów z przeróżnych lat dla każdego coś dobrego. Polecamy wszystkim nowożeńcom i niezdecydowanym kogo wybrać. Imprezy z arkiem to czysta przyjemność i gwarancja pełnego profesjonalnego podejścia do sprawy :) bez nudy bez rozczarowań. Pozdrawiamy gorąco arku :) joanna i adrian.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

REWELACJA!!!

Mieliśmy z mężem to szczęście, że DJ ARO zagrał u nas na poprawinach(17.10.15). Nasi goście byli zachwyceni doborem repertuaru pana Arka, propozycją tańców i zabaw integracyjnych, które porwały z miejsc wszystkich gości.
Każdemu życzę na imprezie takiego SUPER DJ'a. Wśród naszych gości był nie jeden muzyk, wszyscy byli pod wrażeniem trafienia w gusta muzyczne gości, bardzo wysokiej kultury i miłego głosu pana Arka. GORĄCO POLECAMY nawet bardzo wymagającym klientom. Na pewno się nie zawiedziecie!!!
Panie Arku jesteśmy bardzo wdzięczni za super zabawę! Dziękujemy i pozdrawiamy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie polecamy!!! Dj sprawil ze goscie byli baaardzo zadowoleni na naszym weselu. Arek pomogl nam poprowadzic pierwszy taniec, ktorym byl polonez. Mial super zabawy i gral taka muzyke przy ktorej goscie sie bawili. Jest bardzo elastyczny dopasowuje sie do ,,kucharzy'', do gosci i sprawia ze para mloda na swoim weselu sie bawi, a nie rozwiazuje problemy. Dj tanczy razem z goscmi i zacheca do tanca. Ponadto ma dobry sprzet, glosniki, oswietlenie na wysokim poziomie. POLECAMY
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Arek (Adek ) grał nasze wesele 5.12.2015 Dosonale dobrana muzyka, fajne zabawy, wspolne tance z gośćmi to wszystko sprawiło, że Arek ąkradl serca nasze, naszych gości a co najważniejsze dla nas naszych rodziców. To oni najbardziej obawiali się DJ. Wszystko super. Polecamy wszystkim szukającym dobrej muzyki na weselu. Było suuuuper. Dziekujemy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super pozytyw. Polecam
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

DJ ARO (Arek Waśko) Zna ktoś? Proszę o opinie.

Chcielibysmy bardzo goraco podziekowac Arkowi za rewekacyjna zabawe na naszym weselu.
Arek zrealizowal wszystko co wczesniej ustalilismy (nawet wiecej). Muzyka dla kazdego, zabawy smieszne,
Tance wspolne to naprawde fajna zabawa wciagajaca prawie wszystkich gosci.
Naprawde dobry prowadzacy.
Polecamy...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pana Arka Waśko mogę z czystym sumieniem gorąco polecić. Byłam już na 4 weselach na których grał P. Arek ( stał się prawie członkiem rodziny:) ) i każde z wesel było wspaniałe. Pan Arek dopasowuje repertuar i konkursy do gości i pary młodej tak wiec, każde takie wydarzenie było inne. Nie zmienne jest za to zaangażowanie p. Arka. Jest on nie tylko DJ ale i wodzirejem tj. aktywnie organizuje wesele.
Potwierdzeniem tego, jest zapewne fakt, że wiele par wychodzących z wesela ( a ostatnie odbyło się w styczniu 2016 r.) mówi, że nie wyobraża sobie innego DJ na swoim ślubie i jak życie pokazuje tak właśnie się dzieje :))
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witajcie
Najlepszy DJ na świecie Arek grał na naszym weselu w styczniu i było super, wszyscy świetnie się bawili do samego rana. Ekstra pomysłowe zabawy. Szkoda, że przyjecie minęło tak szybko. Polecamy i dziękujemy za przednią imprezę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dj Arek grał na naszym weselu w styczniu 2016. Polecili nam go znajomi i był to naprawdę trafiony wybór. Goście byli bardzo zadowoleni i świetnie się bawili, a my mieliśmy poczucie komfortu, że mamy DJa, który świetnie prowadzi nam całe wesele i dostosowuje muzykę do klimatu gości. Dj Arek to połączenie Dja i wodzireja - nie tylko zapewnia muzykę, ale przede wszystkim prowadzi całą imprezę, zachęca gości do zabawy, prowadzi konkursy, tańczy razem z gośćmi itd. Oprócz sprzętu grającego posiada również oświetlenie, co tworzy fajny klimat na parkiecie. Polecamy wszystkim, którym zależy na uśmiechniętym DJu z klasą, który nie tylko będzie puszczał muzykę, ale zadba o wspaniałą zabawę i atmosferę. Aga i Bartek
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Arek grał na naszym weselu 16.04.2016. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Znamy go już od dawna, wiedzieliśmy, że się świetnie sprawdzi.
Ma wyczucie, wie kiedy goście mają ochotę tańczyć lub pobawić się w trakcie konkursów. Polecamy układy taneczne, które proponuje np. Belgijkę - goście się świetnie bawią.
Arek jest otwarty na sugestie młodej pary, słucha i umiejętnie wprowadza pomysły młodych. Potrafi doradzić nie tylko w kwestii muzyki.
Polecamy, Arek jest świetnie przygotowany do tego co robi. Profesjonalista, do tego sympatyczny człowiek.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecamy szczerze Arka Wasko wszystkim poszukującym spokoju na weselu jak i fajnej kulturalnej zabawy. Arek gral nasze wesele w sobote. Miejscami emocjonujaco szybko skocznie. Miejscami nostaligicznie. Czyli po prostu bajecznie. Tak jak chcielismy. Polecamy...
Nasz wybór ponownie byłby taki sam...DJ Aro czyli po prostu Arek
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy można prosić o namiary ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochany Arku! Nie możemy wyjść z podziwu, jak wspaniale zintegrowałeś i porwałeś do zabawy naszych gości weselnych. A nie było to łatwe zadanie, bo goście byli nie tylko z Polski, ale również z Argentyny i Niemiec. Jednak Twoje umiejętności wodzirejskie zburzyły wszelkie bariery językowe. :) Wszyscy goście bardzo Cię chwalili. Z całego serca dziękujemy! Pewnie spotkamy się jeszcze nie raz na imprezie ;) Do zobaczenia, Martyna i Agustin
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witamy wszystkich forumowiczow ;)
Arek Waśko gral nasze wesele 23.04.2016r. Szczerze możemy polecić go kazdemu kto szuka dobrego Dj-a - Wodzireja na swoje święto.
Jest profesjonalistą w tej dziedzinie, do zabawy porwie każdego. Najlepszym dowodem na to sa zadowoleni goście, ktorzy niedowierzali ze wesele prowadzone przez dj (a nie oklepaną orkiestre) moze byc taaak udane.
W trakcie wesela para mloda nie musi martwic się jak zabawic gosci i sciagnąc na parkiet, oni poprostu caly czas tam są.
Od początku do konca prowadzi cale wesele, przygotowuje duzo zabaw i układów tanecznych, w ktorych sam bierze udzial ;)
Dysponuje dobrym sprzetem i oswietleniem, ktore nadaje tego wyjatkowego klimatu.
Jest otwarty na propozycje młodych, ale my zdalismy sie w 100 % na jego doswiedczenie i umiejetnosci - nie żałujemy.

Arek, gdybysmy mogli przezyc ten dzień jeszcze raz napewno nie ominelaby Cie impreza.
A do tego masz tyyyyyyyyle pozytywnej energi !!!
Wielkie dzieki !!!
Ewa i Kamil
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecamy Arek zagral w naszej rodzine kolejne wesele w sobote 23.07. Bylo swietnie. Dziekujemy. A z tego co juz wiem to jeszcze nie koniec spotkan z Arkiem. Polecamy bardzo fajna zabawa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo fajny DJ i wodzirej 2 w jednym ,zabawa super, polecam
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również polecamy!=) Widać, że Arek lubi to, co robi i bardzo się stara. Zależy Mu na tym, żeby goście byli zadowoleni. Proponuje ciekawe zabawy taneczne i oczepinowe. Jest pomocny i chętnie doradza niedoświadczonym Nowożeńcom=;)
Po weselu wszyscy chwalili dj'a. Byli zaskoczeni, że jedna osoba potrafi tak dobrze zorganizować zabawę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gorąco polecamy. Arek prowadził nasze wesele w ostatni piątek. Było bardzo dobrze. Muzyka, zabawy, sposób porwania gości do zabawy przez Arka. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękujemy i ta drogą bardzo Arka polecamy.
Jest świetny... jesteśmy mega zadowoleni z naszego wesela.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy można prosić o jakieś namiary na p. Arka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
691798660 Arek Waśko :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rewelacyjny DJ. :-) Zasugerowaliśmy się opiniami na forum i nie żałujemy. Arek na żywo sprawia jeszcze lepsze wrażenie i w sumie po pierwszym spotkaniu odetchnęliśmy z ulgą, bo wiedzieliśmy, że nie mamy się o co martwić, jeśli chodzi o zabawę na naszym weselu. Ślub braliśmy 27 sierpnia 2016 i choć minęły już dwa miesiące, wciąż wspominamy ciepło ten dzień dzięki osobom, które pomogły nam w jego organizacji.

Bardzo serdecznie chcemy też podziękować Arkowi za to, że udało się zorganizować niezapomniany pierwszy taniec! Bez niego nie byłoby tego efektu, nie byłoby bajki. :-)

Co więcej, Arek nie tylko przewodzi zabawą weselną, ale też tańczy ze wszystkimi! Chyba nie muszę mówić jak pozytywnie zaskoczeni byli goście takim obrotem sytuacji. :-)))

Szczerze polecamy Arka wszystkim zastanawiającym się, szukającym dobrego DJ'a - my już szykujemy z nim kolejną rodzinną imprezę. :-)

DZIĘKUJEMY!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najpierw paulinama prosi o namar a potem sama go podaje innym ...przeciez go nie miala?! Ojjj chyba jakas kiepska reklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 30
drogi anonimie ...... polecam patrzeć na daty poszczególnych postów :) pytałam o namiary na DJ daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu. Także daaaaaaaaawno temu już spotkałam się osobiście z Panem Arkiem. Więc proszę nie siać g*wno burzy :) pozdrawiam i żegnam ozięble
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam wszystkim weselnikom.
Arek gral nasze wesele w sobotę 4.02 I my i nasi goscie bawilismy sie swietnie do 4.00. Muzyka dla kazdego cos milego. Duzy wybor muzyki i Arek to bardzo mily czlowiek. Dziekujemy...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Arek grał u Nas na weselu 25.02.2017 zabawa była przednia. Wszyscy goście ok 80 osób zachwala nasza impreze i dj arka.
Profesjonalne podejście do sprawy. Polecany z czystym sumieniem super czlowiek i dj. Pozdrawiamy
Patrycja i Patryk
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry wodzirej i prezenter. Grał u nas na imprezie urodzinowej i było świetnie. Muzyka dobrze dopasowana pod gusta zarówno młodszych jak i starszych osób .Nawet moja mama była zdziwiona, ze z Dj-em może być tak fajna zabawa a jest po 70-siątce.:)
Polecamy Arka Waśko wszystkim. Goście pierwszy raz widzieli Dja, który też tańczył. Było rewelacyjnie. Nie zawiedziecie się.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałe i niezapomniane chwile ... :)

Pozdrawiamy
Bogumiła i Jacek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z powyższą opinią. Wspaniale poprowadzona impreza i to nie pierwsza na której byłam, gdy prowadzącym był pan Arek. Zaangażowanie i pełen profesjonalizm. W listopadzie pan Arek prowadzić będzie imprezkę urodzinową mojego męża, już się cieszymy. Jeżeli ktoś się jeszcze waha i zastanawia, niech już decyzję podejmuje, bo może być za późno, terminarz ma bardzo napięty;) a to też o czymś świadczy:). Pozdrawiam!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 czerwca 2017r. Arek grał na naszym weselu, ale powiedzieć grał to jak nic nie powiedzieć. Jest niesamowitym człowiekiem na odpowiednim miejscu, goście zachwyceni muzyką, konkursami, i całym nim. Wszyscy wybawieni, parkiet cały czas pełen:) niesamowie zabawy i tańce nawet samego Arka ;) Impreza prowadzona w pełni profesionalnie, jeżeli ktoś się zastanawia czy wybrać Arka to z cała odpowiedzialnościa polecam go gorąco :) przytoczę tylko jedną sytuację. Moja mama rok przed weselem cały czas mi powtarzała, że wesele bez orkiestry to nie wesele, jedank podczas trwania imprezy przeprosiła mnie i usłyszałem od niej, że w zyciu się niespowiedziała, że może być taka niesamowita zabawa. Jeszcze raz polecam gorąco, gdybyśmy robili wesele jeszcze raz, pierwsze co byśmy zrobili to zadzwonili do Arka ;)
pozdrawiamy
Łukasz & Patrycja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arek grał u nas na weselu 06.05.2017 roku. Pomimo tego, iż było 47 osób z czego większość to ciocie i wujkowie, to impreza trwała do 4 rano. Nie chcieliśmy, aby na naszym weselu królowała muzyka disco polo, gdyż słuchamy głównie rocka. Przygotowaliśmy playlistę, która została omówiona z Arkiem. Pomimo tego, byliśmy mile zaskakiwani przez dj-a piosenkami, które pominęliśmy w naszej liście. Były zarówno stare jak i nowe przeboje. Ponadto, goście wyśmienicie bawili się podczas konkursów (2/3 to była inwencja Arka). Przygotowaliśmy cały plan wesela, ale niestety o jednej ważnej rzeczy zapomnieliśmy. W tym przypadku Arek zajął gości, a my mogliśmy szybko to naprawić. Dodatkowo Arek uczył nas tańca, co sprawiało gościom wiele zabawy. Szczególnie kiedy to jedni wchodzili na drugich myląc kierunki. Było naprawdę śmiesznie:) Serdecznie polecamy Arka wszystkim nowożeńcom. Nasze wesele było wspaniałe i niczego byśmy nie zmienili. Arku jeszcze raz - Dziękujemy!:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcecie wybrać DJ to tylko Arka....polecamy gorąco! Złamałam rodzinną zasadę wyboru orkiestry na wesele i wybrałam DJ....
DJ Arek podchodzi do zlecenia kulturalnie i profesjonalnie....Na naszym weselu w czerwcu zabawił wszystkich naszych gości....począwszy od dzieciaków oraz wszystkie ciocie i wujków. Goście byli zadowoleni....i widać że nie udawali. Było kulturalnie, na poziomie, konkursy super i całe prowadzenie rewelacyjne. Całą uroczystość idzie wspólnie zaplanować i DJ Arek dostosuje się do wszelkich sugestii ( no chyba że ktoś ma jakieś wygórowane albo zbyt wymyślne pomysły). My jesteśmy mega zadowoleni i dzięki Arkowi mieliśmy fantastyczną taneczną ucztę na naszym weselu.....Dziękujemy Ci serdecznie :)
Ania i Grzegorz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arek to profesjonalista. Na weselu potrafi wytworzyć kameralną i rodzinną atmosferę. Dopytuje, dba o dobre samopoczucie państwa młodych i na bieżąco dopasowuje muzykę do upodobań gości (jest bardzo elastyczny). Arek wprost wychodzi do ludzi i próbuje nawiązać z nimi kontakt, tak by goście nie odbierali go wyłączne jako DJ-a, ale jako część integralną imprezy. Nie jest przy tym namolny. Jeśli chodzi o prowadzenie imprezy, zachowuje przy tym klasę i wysoką kulturę osobistą. Nie jest jednak sztywniakiem:) Nie stawia gości weselnych w niezręcznych sytuacjach (np. podczas zabaw). Arek jest przygotowany - wyposażony w różnego rodzaju gadżety. To DJ, na którym można polegać. Uratuje parę młodą z każdej opresji:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecamy w 100%! Arek poprowadził Nasze wesele 12 sierpnia 2017r. Nie jest to zwykły DJ, który znudzony swoją pracą przełącza kolejne piosenki aby zabawić publikę. Porywa on ludzi do tańca, wyciąga zza stołów oraz tańczy z weselnikami do białego rana. Co było ważne w trakcie zabawy kilkukrotnie pytał nas o opinię, czy zabawa wygląda tak jakbyśmy chcieli. Oczywiście nie mieliśmy ŻADNYCH zastrzeżeń. Wynajęliśmy Arka również na poprawiny co było strzałem w dziesiątkę. Przeprowadził on konkurs dla dzieci oraz przyczynił się do tego, że na poprawinach była również super zabawa a nie tylko pogaduchy przy stołach ;) Raz jeszcze POLECAMY i z całego serca DZIĘKUJEMY.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem po weselu córki Patrycji 02.09.17. Szukajac Dj ,do oprawy muzycznej dostałam namiary własnie na Arka Waśko ,wiec z pełną odopwiedzialnoscia polecam super poprowadził Nam wesele ,ze strony muzycznej ,jak i konkursy ,do dzisiaj banan na twarzy jak wspomnę sobie konkurs w ktorym sama brałam udział ,zmiana tych gatek barchanowych partnerowi super zabawa. Wiec jesli DJ na wesele to tylko
AREK WASKO. Ah i ten Jego głos ,czysta dykcja oraz dobry krok taneczny,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nasz ślub odbył się 23.09.17 :) na Arka trafiliśmy dzięki temu wątkowi z opiniami :) Braliśmy Arka trochę w ciemno :D to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć.
Nasi goście podchodzili do nas i mówili że jeszcze w życiu nie tańczyli od początku wesela bez alkoholu :D Goście dzięki :rozgrzewce" jaka zorganizował Arek rwali się do tańca. Porywał wszystkich swoim świetnym podejściem do gości. Tańczył razem z nami, śpiewał, skakał i biegał :D Pilnował całego przebiegu wesela, współpracując z kuchnią i fotografem. Zabawy weselne na 6 +. Oczepiny poprowadzone tak, że wiele osób leżało (dosłownie)ze śmiechu. Nie zapomnimy tego dnia do końca życia. Dziękujemy Ci serdecznie Arku !! BEZ WAHANIA POLECAMY WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA. Pozdrawiamy Paulina & Miłosz
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam z całego serca. Szukałam DJ na imprezę urodzinową. Nie miałam wśród znajomych namiarów na nikogo z polecenia więc zaczęłam czytać opinie tutaj na forum. Trafiłam na wątek o Arku i się nie zawiodłam. Widać, że robi to co lubi wkładając w to całe swoje serce. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, aż takiego efektu. Przy niewielkiej liczbie gości (w porównaniu z weselem) parkiet był cały czas zapełniony. Wszyscy się świetnie bawili z Arkiem na czele :) Z DJ który śpiewa i tańczy razem z gośćmi spotkałam się po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni. Jeśli będę potrzebować DJ na kolejną imprezę na pewno skorzystam z jego usług. Szkoda, że 18-tka syna dopiero za 5 lat :) Mam nadzieję, że do tego czasu nie zmieni swojego fachu ani numeru telefonu :)
Więc jeśli chcecie mieć naprawdę udaną imprezę czy wesele to Arek na pewno Was nie zawiedzie. Mnie i moich gości nie zawiódł.
Pozdrawiam
Beata
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecamy bez zawahania . 30.09.2017 DJ AREK poprowadził naszą imprezę jubileuszową. Fantastycznie poprowadził na początek poloneza, był wszędzie tam gdzie być powinien. Całą noc pracował bardzo uważnie i rzetelnie. Goście niemalże nie schodzili z parkietu. Niektórzy następnego dnia mówili, że nie mieli kiedy porozmawiać ponieważ DJ tak super grał i zachęcał do zabawy. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że Arek to osoba bardzo kulturalna, wyważona, skrupulatna i rzetelna. Jesteśmy przekonani, że Arek jest w stanie rozkręcić nawet najbardziej opornych gości.
Arek dziękujemy i pozdrawiamy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arek Waśko grał u nas 7.10 i polecamy z całego serca. Potrafi porwać każdego do zabawy. Idealnie dobiera utwory do gustu gości. Wszyscy goście zachwyceni. Podczas wesela nie musieliśmy niczym się martwić DJ Arek ogarniał całą zabawę :) Ogólnie Chłop nie do zdarcia :) Pozdrawiamy i serdecznie polecamy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogę poprosić namiary (email, telefon)? Nie mogę znaleźć w internecie, a właśnie poszukuję fajnego dj-a na wesele :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

691 798 660
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry !! Dobrymi opiniami zdecydowanie trzeba sie dzielić a ja taką mam! Dopiero co Arek grał na mojej 30tce w Elblągu i prawda jest taka, że goście wychodzić nie chcieli ! Tak rozbawił towarzystwo, że impreza przedłużyła się o kolejne godziny :))
Bawiłam sie tez kiedyś na Sylwetrze gdzie również grał Arek i była podobna sytuacja :)
Co tu dużo mówić, jest to Dj, który genialnie potrafi odczytać zapotrzebowania muzyczne gości jak i dopasować styl prowadzenia imprezy, ja jestem zachwycona, gorąco polecam!! A teraz szukam kolejnej okazji do wspólnej zabawy ;)
Pozdarwiam serdecznie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteśmy świeżo po weselu (01/06/2018) prowadzonym przez Arka i możemy szczerze polecić. Świetnie prowadził imprezę, goście zachwyceni i my także :). W nienachalny sposób wyciągnie każdego do tańca. Muzyka idealnie dostosowana - każdy znalazł coś dla siebie. Zabawy z klasą a przy tym przezabawne (goście ciągle wspominają Azora :D). Arku - dziękujemy!!! Tym, którzy szukają DJ'a - szczerze polecamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Artur@Ania 05.05.2018 Zbychowo
Serdecznie dziękujemy Arkadiuszu za super zabawę do białego rana. Muzyka, zabawy, cała otoczka wesela przeprowadzona przez Ciebie to majstersztyk. Wszyscy zachwyceni Twoją pozytywną osobą, pokazałeś profesjonalizm ;) Fajnie, że bawiłeś się razem z gośćmi, pokazywałeś kroki do tańców, śpiewałeś razem z Nami. Twoje zabawy Arku wymiatają: Belgijka, zamiana z galotami, przysięga dla teściów. Nic dodać nic ująć, szkoda że nie możemy wziąć ślubu jeszcze raz, na pewno byśmy wzięli Ciebie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecamy w 100 % DJ Arka. Wesele poprowadzone rewelacyjnie, wszystko zgodnie wg naszych wymagań. dj angażował się w zabawy z gośćmi, śpiewał, tańczył, rozweselał :) goście zachwyceni. Super zabawy- konkursy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DJ Arek Waśko grał u nas na weselu 7.07.2018, zauroczył nas już przy pierwszym spotkaniu. Jest otwarty na wszelkie pomysły i propozycje oraz sam wnosi bardzo dużo od siebie. Z ogromną przyjemnością możemy polecić Arka jako DJ'a :) Znakomicie dobiera muzykę do upodobań gości i spełnia wszystkie muzyczne życzenia :) To była niezapomniana noc, goście byli zachwyceni i bawili się do samego rana.
Arku dziękujemy!!! :) :) :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas również grał Arek Waśko (18.08.2018r.) w pełni zgadzamy się z tym że atmosfera panująca na parkiecie była znakomita, ludzi ciągle się bawili, mało siedzieli aż musieliśmy z powrotem wywozić jedzenie w koszach :p poza tym Arek posiadał bogaty repertuar, zawsze chętnie i elastycznie wprowadzał zmiany i zabawy podczas wesela, nasze rodziny świetnie się bawiły, Arek sam mam nadzieję świetnie się u nas bawił razem z gośćmi na parkiecie, a kolejna para już szykuje się żeby zabrać Arka na swoje wesele. Arku bardzo ci dziękujemy że byłeś z nami! Pozdrawiamy Basia i Karol :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
DJ Arek grał u nas na weselu 29.09.2018r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Wesele odbyło się na Mazurach, Arek nie odmówił nam zagrania mimo dużej odległości od swojego miejsca zamieszkania za co plus, gdyż jest elastycznych. Co więcej w dniu wesela dopadło go jakieś chorubsko, czego absolutnie nie dało się odczuć i dowiedziałam się o tym jedynie przypadkiem. Bawiliśmy się świetnie, Arek z resztą razem z nami i gośćmi bywał na parkiecie, goście bawili się do rana. W dodatku dostaliśmy od niego zabawny upominek :D. Duża komunikatywność, zainteresowanie przyjęciem, organizacja, wszystko na mega plus. Paulina i Marcin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ślub mieliśmy 2 tygodnie temu i Dj Aro świetnie sprawdził się w roli dj/wodzireja. Pełne zaangażowanie w swoją pracę, bezproblemowy kontakt. Czego nie wiedzieliśmy to nam powiedział, czego nie byliśmy pewni to doradził. Po raz pierwszy prowadził imprezę na sali w której mieliśmy wesele i żeby wszystko grało, podjechał kilka dni wcześniej żeby sprawdzić wszelkie możliwości techniczne tak, aby być w pełni przygotowany. Moja żona już wcześniej bawiła się na 2 imprezach prowadzonych przez Arka Waśko i po tym jak się bawiła wybór naprawdę nie był trudny. My polecamy z całego serca, goście zachwyceni (na poprawinach nigdy tak dobrze się nie bawili jak u nas). Jeśli ktoś szuka pozytywnego i świetnego dj'a to zdecydowanie polecamy usługi Arka Waśko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0


Witam! Dj ARO grał na naszym weselu 16 sierpnia 2019 roku. Z całego serca polecam!!! Spotkaliśmy się tydzień przed terminem ślubu ustaliliśmy jaką muzykę lubimy, jakie piosenki chcemy żeby na weselu zostały puszczone. Nie mieliśmy kompletnie pomysłu na oczepiny - Arek powiedział że nie musimy się o to martwi i sam wszystko wymyślił i zorganizował wspaniałą zabawę! Cudowny człowiek! Przyjechał na salę weselną wcześniej, rozstawił sprzęt,ustalił wszystko z obsługą, zorganizował dla nas próbę pierwszego tańca żeby przećwiczyc go jeszcze przed imprezą weselną (strasznie się tym stresowałam;). Wspaniały dj i wodzirej! Wszyscy goście go pokochali! Zorganizował nam naprawdę wspaniałe wesele -niezapomniana noc pełna śmiechu, zabawy. Dj Aro angażuję się w zabawę z gośćmi - pokazuje różne układy taneczne - rozrusza każdego ;) Wielki profesjonalizm i wielkie serce do ludzi i swojej pracy. Miał również dla nas cudowną niespodziankę za którą bardzo mu dziękujemy!!! Wybór dj-a to bardzo trudna decyzja, ale jeżeli szukasz dj-a,który podchodzi do tego co robi z wielką pasją, zaangażowaniem i sercem to właśnie dj ARO Arek Waśko :) polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

"polecamy" to mało powiedziane
Wszystko dopięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie, bezproblemowy kontakt. Czego nie wiecie, to doradzi.
W dobie pandemii (22.08) taką imprezę rozkręcić, gdzie każdy się boi nawet spojrzenia osoby z naprzeciwka? Bez problemu ;)
Nie mieliśmy pomysłu ani na oczepiny, ani na zabawy w trakcie wesela, ani jakichś konkretnych przygotowanych utworów. "Ja to załatwię" powiedział. Jak powiedział, tak zrobił. Goście mega zadowoleni, dawno się tak nie wybawili i do dziś wypytują: "skąd go wytrzasnęliście" ;)
Goście za długo siedzą przy stole? Nie z nim te numery - wszyscy na środek i małe układy taneczne do rytmu muzyki ;)
Duży wybór zabaw, dla każdego coś się znajdzie.

Z całego serca pozdrawiamy i polecamy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

DJ Waśko... Niezwykle skromny i spokojny człowiek, ale nie dajcie się zwieść. Arek w swoim fachu jest bezsprzecznie mistrzem. Świetnie zorganizowany i kontaktowy - widać spełnia się w tym co robi ,a efekt?? Musicie to zobaczyć! Nie martwcie się ,że wasi goście będą siedzieć przy stołach. Arek nie pozwala nawet przez chwilę się nudzić i skutecznie podrywał naszych gości do zabawy, nawet gdy już nie mieli siły. Dziękujemy Arku za wspaniałą zabawę weselną!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepszy DJ, jakiego moglibyśmy sobie wymarzyć:) Arek zyskał nie tylko naszą sympatię, ale również zachwycił każdego z gości. Arku, dziękujemy za cudowne wesele :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"polecamy" to zbyt mało powiedziane!!!
Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie, bezproblemowy kontakt. Wszystko dopięte na ostatni guzik. W dobie pandemii (10.10.) poprowadzić imprezę??? W przypadku Arka - sukces!!! Bardzo zaskoczyło nas ( pozytywnie ;-)) przedstawienie zestawu zabaw do wyboru, kreatywny, śmiały oryginalny sposób prowadzenia imprezy. Opinie gości są zachwycające kto to?, gdzie go znaleźliście? itd... Każdy z gości oczarowany. Nasze wesele nie było pierwszym na którym podziwialiśmy Arka "w akcji". W październiku 2017 roku byliśmy na weselu, które prowadził Arek i które było równie udane jak Nasze.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy Arkowi i polecamy go Wszystkim narzeczonym i nie tylko my na pewno zobaczymy się w grudniu 2021 r.
Pozdrawiamy
Miranda i Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam kelnerką , w której Arek grał bardzo często na weselach , 18 i innych imprezach . Goście zawsze byli na parkiecie . Nie narzekali . Sama zdecydowałam że on będzie tym jedynym DJ na moim weselu wszyscy goście zadowoleni . Polecam go z całego serca .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Arek grał na naszym weselu 03.09.2023 i to jak poprowadził naszą imprezę przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Goście zachwyceni, aż żal było schodzić z parkietu. Sposób prowadzenia zabawy na najwyższym poziomie w świetnym klimacie i mega przyjacielskim vibie. Mamy wrażenie, ze rozumieliśmy się bez słów, a talentu tanecznego nie powstydziłby się sam John Travolta ;-) Dziękujemy raz jeszcze i będziemy polecać każdemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"król karol kupił królowej karolinie korale koloru koralowego"... Idealne powiedzenie dla Was... dziękuję za miłe słowa... super było stać się ponownie częścią Waszej rodzinki po 9 latach od wesela Twojego brata... a porownanie do Travolty to najlepsze co ostatnio uslyszalem...
wszystkiego dobrego dla waszej całej rodzinki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry