Widok

DJ: Lech Radziun lub Marek Poniatowski

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,

Szukam kogoś, kto zagrałby na moim weselu - czy zna ktoś DJ'ów z tematu? Potrafią rozruszać towarzystwo?

Pozdrawiam,
Marcin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lecha Radziuna znam i polecam. Facet elastyczny, kulturalny.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha, Marek to moj szkolny kolega. Już w liceum grał na weselach, więc doświadczenie i staż to on ma.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także polecam DJ Lecha - bardzo dobry kontakt i bardo miła osoba. My będziemy go mieli na weselu w maju.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
o stary watek ale ja tez go bede miala moze wy tez?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lech Radziun slyszalam o tym panu same pozytywne opinie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to milo slyszec dzieki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć
ja szukam też dj na wesele. Czy polecasz djLecha Radziun? Bo ja się wacham ? Zastanawiam sie czy nie lepiej szukać zespołu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 2010r mieliśmy wesele i wzięliśmy Marka Poniatowskiego. Wesele jakiego świat nie widział taką muzę grał, orkiestry rzępolą masakra przeżytek i dla starych ludzi. POLECAM Marka bo z nim to było wesele na czasie roztańczone do samego rana. Zadowolenie gości 100000000% !!!! mam do wglądu video z wesela jak jest ktoś zainteresowany. Marek odwalił kawał dobrej roboty i jestem mu winien polecenie klientów bo naprawdę warto :D 787-334-898 Michał.
Nie Polecam zespołów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry