Widok
W 2010r mieliśmy wesele i wzięliśmy Marka Poniatowskiego. Wesele jakiego świat nie widział taką muzę grał, orkiestry rzępolą masakra przeżytek i dla starych ludzi. POLECAM Marka bo z nim to było wesele na czasie roztańczone do samego rana. Zadowolenie gości 100000000% !!!! mam do wglądu video z wesela jak jest ktoś zainteresowany. Marek odwalił kawał dobrej roboty i jestem mu winien polecenie klientów bo naprawdę warto :D 787-334-898 Michał.
Nie Polecam zespołów.
Nie Polecam zespołów.