Widok

DJ Robert Jakubek - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej, szukam opinii o DJ Robert Jakubek, niestety ostatnie widzialam z 2013. Może ktoś cos świeżego powiedzieć? Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Podbijam. Ja również chętnie poznam opinie o tym Dj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM! W tym roku prowadził zabawę na naszym weselu- byliśmy w 100% zadowoleni. Chociaż długo się zastanawialiśmy, bo jednak był droższy od innych DJów, ale naprawdę warto było. Bardzo profesjonalne podejście, elastyczność i wyczucie gości. A co do terminów-to wszystko zależy, my rezerwowaliśmy go dopiero 3miesiące przed ślubem i miał wolne :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam byłam na weselu, które prowadził i tak świetnie się bawiłam, że sama go wzięłam na swój ślub.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dj jakubek ewaluuje z roku na rok i naprawdę wesele prowadzone przez niego to strzał w dziesiątkę!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tylko polecam szybko się z nim skontaktować bo jest dosyć rozchwytywany (my dostosowaliśmy termin ślubu do jego wolnego terminu) :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dokladnie.... na 2017 ma tylko pojedyncze terminy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
to ciekawe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
my mamy na 2018 ale wiem ze ma jeszcze sporo terminow na ten rok (2018)
ja byłam na weselu, petarda! nigdy sie tak dobrze nie bawilam, i pierwszy raz mam wrazenie ze jest to osoba ktorej zalezy zeby ten dzien byl wyatkowy... po wielu rozmowach z kamerzystami, fotografami mam wrazenie ze wszyscy tylko kasa i kasa. U pana Roberta jest zupełnie inaczej , jeżeli ktoś chce mieć wesele ze smakiem bez durnych konkursow testow na dziewictwo i inne to bardzo go polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Gorąco polecam zoorganizował bal gimnazjalny, tak fajnie się nigdy nie bawiłem. Cana stosowna do jakości! Profesjonalista. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam
Filmuje wesela i w zeszłym roku byłem na prowadzonym przez DJ Roberta Jakubka - nic się nie zmieniło, nadal można śmiało polecić - dużo zabaw i dobra atmosfera na weselu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

do góry