Widok

DO WITCH :-)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam nadzieje, ze dobrze Ci poszlo i zostalo tylko odebranie dyplomu oraz tytulu i mozemy Cie nazywac Pani Magister:D.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Użyłaś witchcraft?
Jak poszło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co? i co? juz mozna gratulowac?? Zapwene tak!!! Oj, troszke zazdroszcze
;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani magister czekamy na relacje ;) wielka buźka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witch! szybciutko pisz nam tutaj jak Tobie poszlo :) Na pewno dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno jej dobrze poszło lub pójdzie... ale pewnie jeszcze nie dotarła do domku... ale ma fajnie... a ja jeszcze pisze i dopiero w czerwcu obrona :(((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No witch - jestem pewna ze wszystko poszlo zgodnei z planem :) Jak juz opijesz sukces, to czekamy na wiesci ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry