Widok

DOBRE PRZEDSZKOLE W RUMI?

Rumia Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz kiedys byl taki temat. Nie znajdziesz idealnego przedszkola - zawsze znajdziesz kogos niezadowolonego :/
Moje dziecko jest u Sióstr Salezjanek (blisko MOSiRu) i jestem zadowolona. Duże sale, plac zabaw, trawka do biegania, opłaty niskie jak na prywatne i baaardzo miłe Panie i Siostry.
Jest dyscyplina ale ja osobiscie uwazam to za atut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko jest w "Bajkowej Krainie" przy Dębogórskiej.Bardzo fajne przedszkole,widać,że Panie które tam pracujące kochają dzieci,bardzo fajnie urządzone,przytulnie,moje dziecko czuje się w nim jak w domu i nie chce z niego wychodzić.Trochę zareklamuję,gdyż szukaliśmy z mężem dłuższy czas jakiegos przedszkola dla naszego dziecka i to najbardziej nam odpowiadało.Jest tam także plac zabaw bardzo bogoto wyposażony w różne domki,ślizgawki,trampoliny,piaskownice itp.Codziennie odbywają sie spacery.Bardzo dużo zabaw edukacyjnych,teatrzyków,imprez przygotowanych dla rodziców.Kontakt opiekun-rodzic też super.Nie mam nic do zarzucenia.Monitoring wszystkich sal to dodatkowy atut( w razie czego można zawsze zobaczyć co dziecko robiło w przedszkolu).Moje dziecko jest przeszczęśliwe i nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne.Jesteśmy bardzo wymagający jeśli chodzi o bezpieczeństwo jak i wychowanie naszego malucha.Polecam wszystkim rodzicom,którzy mają jakiekolwiek obawy o pozostawienie swoich pociech w opiece w innych przedszkolach. przedszkole posiada swoją stronę internetową,gdzie zamieszczane są zdjęcia ze wszystkich najważniejszych wydażeniach. http://www.moja-bajkowakraina.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przedszkole Niepubliczne "Wioska Smerfów" ul. Gdyńska 13 w Rumi
http://www.wioskasmerfow.pl
tel. 609 815 261, (58) 719-36-75
e-mail : przedszkole@wioskasmerfow.pl

Wpisowe 0zł.
Czesne już od 280 zł
Zajęcia dodatkowe wliczone w czesne
Miła domowa atmosfera
Przedszkole jest wpisane do rejestru placówek oświatowych w Rumi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja z calego cerca polecam przedszkole Puchatek przy ul. Świętojańskiej. Panie sa baaardzo zyczliwe i profesjonalne. Zauważają wszystko co dotyczy dziecka, czesto rozmawiają z rodzicem. Ja jestem zachwycona :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 24
http://forum.trojmiasto.pl/domowe-przedszkole-w-rumii-opinie-t253704,1,16.html

w tym watku było duzo info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a znacie jakieś opinie o przedszkolu Bajka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja daję córkę do janowiaczka i jestem zadowolona .Córka chętnie chodzi ,dużo zajęć dodatkowych. Cena przystępna jak na prywatne przedszkole 280 + 30 komitet + 7 zł. dziennie za jedzenie. Jak nie ma dziecka w przedszkolu to jest odliczane ,uważam to za duży plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje Kasiu za opinie, może ktoś jeszcze poleci jakieś przedszkola w Rumii,
a słyszałyście o tym nowym Junior?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również polecam Puchatka, dużo się dzieje, miła atmosfera i dobry kontakt z wychowawcami. Płacę też niedużo, zajęcia dodatkowe są w cenie czesnego. Córka tańczy i występuje na dużej scenie, piękne stroje dla mnie super.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 34

Zapraszamy do Przedszkola "Wioska Smerfów" ul. Gdyńska 13, do końca maja 2019 mamy promocję 2x50% na czesne lub pierwszy miesiąc za darmo.

W naszym przedszkolu uczymy sie przez zabawę. Oprócz realizacji podstawy programowej zatwierdzonej przez MEN proponujemy:

- poznawanie świata wielozmysłowo poprzez zabawy sensoryczne, różne eksperymenty i doświadczenia, elementy pedagogiki Montessori
- spotkania z teatrem
- codzienne pobyty na świeżym powietrzu
- wycieczki w celu poznawania różnych zawodów
- zajecia z rytmiki
- zabawy z językiem angielskim
- taniec
- zabawy plastyczne

Dzięki nielicznym grupom tworzymy klimat domowej atmosfery. Dzieci z dużą swobodą, jednocześnie pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli ucza się współpracy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

do góry