Widok

DOBRY DJ na wesele

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Planujemy wesle za 2 lata i slyszelismy duzo opinii o DJ Krzysiu.Dostalismy namiary na DJ Kleszczysnki i Szymanowicz oraz Mixer. Pomozcie, wiecie cos...?? Z gory dzieki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
DJ LUKAS - polecam podaj e-mail to prześlę namiary
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
dj GUCIO zarąbisty, polecam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
http://www.djgdansk.com.pl zapraszam Rafał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
djkonradpl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Maciej Józefowicz oczywiście :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
U nas byl Dj Zadurek mega sympatyczny czlowiek robi to z wielka pasja byla na wesele gdzie gral Krzysztof Kleszczynski tez fajnie prowadzil wesele jednak nie zamienilabym naszego wyboru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
DJ Irek mega zarabiasty gość, dużo pomaga, doradza. Sprzęt na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz podam Ci namiary
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
jaki koszt jeżeli mogę zapytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Brygadę S ale to wodzirej + DJ. Nietuzinkowe prowadzenie imprezy. Jak wesele za 2 lata, to pewnie jeszcze termin mają wolny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
DJ CRAZY - Tomasz Kołodziejski - 507-942-129 posiada profesjonalny sprzęt, ciężki dym, panele ledowe, potrafi utrzymać 100% frekwencji na parkiecie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Temat wałkowany pięć tysięcy razy. Ktoś nowy zakłada wątek i zaraz wszyscy Dj robią sobie autoreklamę ;) Wejdź na ranking dj na trojmiasto.pl, spotkaj się z kilkoma, obejrzyj kawałek filmu, to chyba najlepsze rozwiązanie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie z przedmówcą, który pisał o autoreklamach-nikt po własnym weselu nie przegląda forum o DJ -po co??? Po to jest katalog z ocenami,żeby wybrać kilku (albo jednego) na spotkanie:) pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A właśnie że niektórzy odwiedzają forum po swoim weselu, np ja i chcę całego serca polecić dj Marcina M - jest wart każdych pieniędzy, a swoim zaangażowaniem sprawia że wszyscy zaczęliśmy go w pewnym momencie traktować jak jednego z weselników :) Jego wpis z wczoraj - to o naszym weselu :D https://www.facebook.com/WodzirejMarcin/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
nie do końca bo ja wesele miałam w czerwcu ale czasami zaglądam na forum i polecam tych usługodawców z których jestem zadowolona bo może się to komuś przydać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam: DJ Gucio, DJNATWOJEWESELE.pl, Maciej z radia eska też super prowadzi i ewentualnie grzechu godzina. A DJ kleszczynski jest jak dla mnie przereklamowany. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dj Krzysztof Szymanowicz zdecydowanie! To nie jest jeden z tych wielu tzw "VJ - Virtual Dj". albo "LJ - LaptopJay", za których gra program komputerowy, bo w razie awarii komputera już po weselu, a Krzysiek ma też płyty i odtwarzacze, więc w razie draki zawsze da sobie radę. Sam jestem Dj/em, lecz klubowym i śmiało polecam Krzyśka, bo choć to zupełnie nie moje klimaty osobiście byłem z żoną na jednym weselu i sam na jednej imprezie integracyjnej w jego wykonaniu. Była petarda! Z tego, co mi wiadomo Dj Krzysiek nie bierze każdej imprezy jak leci, więc sprawa nie jest łatwa, ale spróbować zawsze warto. Ewentualnie Dj Crazy też całkiem daje radę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jeśli macie Państwo jakieś namiary na Dj Krzysztofa Szymanowicz to będę ogromnie wdzięczny za przesłanie ich na Ryszardm-1962@wp, bo tak się składa, że pilnie szukam tego dja na wesele córki w grudniu, a nie mogę się doszukać kontaktu. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Chcesz dzwonić do samego siebie ? Daj spokój. 2xRysiek 1xRafał 1xKrzysztof D. DJ Szymanowicz ma wiele masek, ale pod każdą ten sam człowiek, z tym samym nr IP. Nie grasz z laptopa ale nie są ci obce komputery ;).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dj crazy tomasz kolodziejski taki grubszy gosc oszust kretacz uwazajcie!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dlaczego oszust?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdety Konkurencja pisze... To jest G.... nie forum odświeżane non stop przez konkurencje Tomka, chcesz Dj-a ?? idź posłuchaj spotkaj się porozmawiaj i nie trać czasu na tym forum. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Co do Tomka to stek bzdur napisany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

DJ Maciej Wilkanowski - najlepszy! http://www.djmw.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie idealnym wyborem okazał się Adam Krajewski z AKMusic. Grał szeroki przekrój różnych gatunków muzycznych, wszyscy dobrze się bawili, wplatał w zabawę także swoje świetne kawałki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam dj limahl krzysztof siergiejczyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również polecam pana Adama Krajewskiego świetna zabawa z nim gwarantowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry