Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa wątek zamknięty Bardzo dobry Salon,oddawałem tam juz kilka razy swoje telefony i bylem bardzo...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Wymiana wyświetlacza wątek zamknięty Witam, wymieniałam zbity wyświetlacz w swoim telefonie, z czego jestem bardzo...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2019

Super Serwis! wątek zamknięty Oddawałem do naprawy iphone 7 po zalaniu, który nie dawał znaku życia. Po...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Polecam wątek zamknięty Witam , naprawiłam swojego iPhone 6 wymieniłam LCD szybko i na miejscu ....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

odradzam wątek zamknięty bardzo długi czas oczekiwania na diagnozę, bardzo długi czas oczekiwania na...
~magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Polecam wątek zamknięty Nowy Black Berry Q10. Dead on arrival. Nieudolna naprawa przez serwis...
~Witold
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

DR TEL SERWIS GSM wątek zamknięty Telefon po zalaniu słoną wodą oddałem 10.03.2016. Telefon wtedy nie miał...
~Bartosz Leman
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Zawsze do nich wracam - Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług Dr Tel od kilku lat i zawsze byłem zadowolony. W kwestii...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego sklepu, zarówno sprzedawca jak i własciciel nakierowani na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Obsługa klienta poniżej krytyki wątek zamknięty Oddałam telefon do naprawy, najpierw oddano mi go niby naprawiony, ale...
~AN
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

samsung s5 imei wątek zamknięty serwis ok tylko cena
~lopi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Polecam :) wątek zamknięty Witam Polecam z całego serducha ten serwis , profesjonalnie podchodzą do...
~Kate
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Wiedza i szybkość!!! wątek zamknięty Padł mi telefon (Alcatel) z mojej winy.zawozłem do naprawy i jestem zdziwiony...
~włodek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

naprawa tablet wątek zamknięty Witam, usługa naprawy mojego tableta przebiegła bardzo szybko i...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Klasyczny przykład niekompetencji wątek zamknięty Wydawać by się mogło, że wymiana mikrofonu to dla doświadczonego serwisanta...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

polecam wątek zamknięty mój samsung galaxy wyłączył się i nie chciał się włączyć. w dwóch serwisach...
~mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Naprawa wątek zamknięty Jakiś czas temu próbowałem na własną rękę zmienić coś w swoim telefonie ale...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

tablet wątek zamknięty nikt w 3miescie nie chciał się podjąć naprawy tabletu, a tu zrobiony w ciagu...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 marca 2013

Simlock wątek zamknięty rozmowa telefoniczna.. ile za simlock z 5530?- 80zł przychodzie pytam a oni...
~JA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

klient wątek zamknięty do pupy nie potrafia normalnie zrobic telefonu,biorą kase za nie zrobiony...
~....
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry