Da Grasso

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Piastowska 99

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - opinia Polecam wszystkim , super lokal !
~Ja
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

Dr - opinia Czasem jest poprostu nieświeżo, jeśli zamawiasz do domu to się możesz nie...
~Dr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

Laura - opinia Zamówienie złożone przez stronę internetową. Potwierdzenie z informacją, iż...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2022

dana - opinia wątek zamknięty ponad 3 godziny temu, zamowialm pizze. wzieli pieniadze przez internet, a...
~dana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Pizza i makaron bardzo dobre, duże porcje. Kebab trochę mały
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Gdańsk ul. Świetokrzyska wątek zamknięty Niekompetentna obsługa; Młoda Pani kelnerka podczas składania zamówienia...
~Klienci
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2019

SKANDAL wątek zamknięty Notorycznie ta sama sytuacja a mianowicie czas dostawy. Jestem wyrozumialym...
~Grzechuu
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Pizza wątek zamknięty Lubie to miejsce, ale kiedy czekam godzine przy stoliku i dostaje jeden...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

porażka wątek zamknięty czas oczekiwania 75 minut w realu 120 !!!!!
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Obsługa dramat jak i jedzenie wątek zamknięty Jedyne co można pochwalić to pana dostawcę. Reszta dramat
~terman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

chamska obsługa wątek zamknięty Szczyt chamstwa, dostaję inna pizzę niż zamawiałam małą zamiast dużej, po 15...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Żałosna obsługa wątek zamknięty Bardzo nie polecam. Wlaśnie odesłałam dostawce z pizzą do lokalu (Gdańsk...
~Mila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

co tu dużo pisać wątek zamknięty w zeszłym tygodniu zamówiłam pizze do domu.dostawa późna,a dostawca o zgrozo...
~mtv2005
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2010

Pizza dobra ale obsługa nie wątek zamknięty Da grasso jako marka dużo traci decydując się na franczyzę. Pizzerie robią co...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

ocena wątek zamknięty pizza zimna z konta pobrane 34,50 natomiast na paragonie dostalem ze kosztuje...
~andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

NIE POLECAM wątek zamknięty za każdym razem pizza przyjeżdżała zimna i przypalona , dawaliśmy szanse...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Pizza na zamowienie wątek zamknięty Stanowczo nie polecam pizza przyjechala zimna i przypalona :/
~Glodna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

DaGrasso - zamawianie pizzy online - NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Pizza zamówiona online o godz. 12.42, czas oczekiwania 100min. (dość długi,...
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Da Grasso na ul. Piastowskiej 99 w Gdańsku wątek zamknięty Jadałam u nich często, ale od ok 2 miesięcy jakość pizzy znacznie się...
~Joasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

brak skladnika wątek zamknięty Zamowilam pizze z sis datkowym skladnikiem za ktory doliczono 5 zł , niestety...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

33

wątków

do góry