Widok

Dalia Fryzjer Gdansk Kolobrzeska - potrzebuje opinii

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie :-)))

Z góry dziękuję, :-)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kumpela kiedyś tam poszła (sama jest fryzjerką ale nie pracuje w tym zawodzie) :) chciała podciąć włosy (ma kręcone) :) za mycie, podcięcie i suszenie (właściwie gość trzymał suszarkę, a ona sama sobie "gniotła" włosy - zapłaciła 50 czy 60zł (to było ze 2 lata temu)

a jak później usłyszała - to była "stylizacja włosów na sposób kręcony" (jej dłońmi!) i dlatego tyle to kosztowało... :P


chyba nie muszę dodawać, że więcej tam nie poszła (chociaż było najbliżej)?

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Od wielu lat chodzimy z mama do Dalii ale na Kartuska, na przeciwko gimnazjum2. Fakt ze ceny dosyc wysokie ale zawsze jestesmy zadowolone. Wczesniej chodzilysmy do Pani Joli, a po jej odejsciu, do Pani Irenki. Szczerze polecam.

[url=http://www.slub-wesele.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jestem stała klientką salonu Dalia przy ul.Kołobrzeskiej od pięciu lat. Nigdy nie zauważyłam tam pracującego fryzjera mężczyzny.Może pomyliły Ci się salony? Poza tym to klientki w Dalii same się nie czeszą.Ja jestem klientką zarówno salonu fryzjerskiego jak i gabinetu kosmetycznego. Zawsze jestem zadowolona.Polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niemożliwe, że w Dalii sama suszyłaś sobie włosy. Jestem stałą klientką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
obcięto mnie fatalnie,wyszłam z czapką na głowie a nie fryzurą. odradzam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie .Szczegolnie kiepska jesli chodzi o strzyzenie jest Pani Ola .Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem ile jest pań o tym samym imieniu, ale ja także chodzę do pani Oli i jestem mega zadowolona, pani Ola strzyże mnie i farbuje rewelacyjnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hmm... no to lipa :-/// Mam jeszcze w zanadrzu Alternative w Gdańsku Głownym, tyle ze daleko od domku

Dzięki, :-)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś napisze coś pozytywnego ;) nie łam się :) ja znam tylko taki przypadek :)

ale salon jest już wieeele lat (po podstawówce chciałam zostać fryzjerką i miałam tam załatwiane praktyki - 12-13 lat temu) więc musi mieć zadowolone klientki :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na temat Dali na Kartuskiej, to nie mam pozytywnej opinii, ale byłam tam już parę lat temu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś parę lat temu byłam niezadowolona, ale jakoś ponad rok temu znowu się tam wybrałam - bardzo ładnie ścinali zawsze moją przyjaciółkę i postanowiłam dać im jeszcze jedną szansę;) i teraz chodzę regularnie:) i moja Mama też zaczęła tu przyjeżdżać:)
polecam Panią Magdę i Panią Agnieszkę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Całkiem niedawno byłam w Dalii na Kołobrzeskiej i muszę powiedzieć że byłam naprawdę zadowolona, zwłaszcza z koloru :) Na pewno chodziłabym tam regularnie gdyby nie te ceny ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
no niestety też farbowałam gdzie indziej, ze względu na cenę. ale strzyżenia są moim zdaniem rewelacyjne i - zwłaszcza jak ktoś ma kiepskie włosy - warte swojej ceny...

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
jeśli chodzi o strzyżenie i farbowanie na Przymorzu - to mogę polecić "gejkowo" :P koło piekarni na Dąbrowszczaków :) (i TKKFu)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda znam troszkę Przymorze gdzie jest polecane przez Ciebie ,,gejkowo'' ??


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
między falowcami na Piastowskiej i na Jagiellońskiej - ale bliżej Parku :) Idąc Jagiellońską w stronę morza - na skrzyżowaniu z Dąbrowszczaków (biblioteka, kantor MAX, Grill House - polecam kebaby ;), pizzeria Skrzypek) w lewo :) i jak po prawej stronie skończy się ogrodzenie TKKFu - będzie ciąg sklepów itp. (teraz na samym szczycie chyba jest cukiernia - nie jestem pewna) :) na przeciwko nich jest ciucholand :) a dalej piekarnia :)

w każdym razie w tym ciągu jest zakład fryzjerski :)


Salon Fryzjerski Kamil.
ul. Dąbrowszczaków 11A

tylko tam zawsze trzeba się umawiać ;)

tel. 058 556-70-77

image


byłam u nich raz - na strzyżeniu :) moja kumpela mnie namówiła :) byłam bardzo zadowolona :) ona z koleżankami chodzi tylko tam :) mojej mamy koleżanka też chodzi do "gejków" ;)

ich minus - ponoć nie robią fryzur wieczorowych :P ale strzyżenie i farbowanie - super :)


teraz muszę znowu się do nich umówić ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy "gejki" jeszcze są? jeśli tak, to czy w tym samym miejscu? proszę o info
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Dziewczyny :-)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze tam od kilku lat i jestem bardzo zadowolona bylam tam czesana rowniez na slub bylam bardzo zadowolona fryzura rewelacyjna Polecam P. Magde.mam na mysli salon na przymorzu kolo praktikera

image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Do Dalii chodzę od lat i cała moja rodzina (Mama, Siostra, Szwagier, Tato) zwykle robię farbowanie+pasemka+strzyżenie i układanie, na zmianę z samym odrostem.
Co do cen to się zgadzam, płaci się jak za zboże, ale panicznie boję się fryzjerów (mam długie włosy), gdyż zdarzyły mi się przypadki nieporozumień i teraz dbam o włosy chodząc do jednej fryzjerki (jak dotąd była to P. Asia, teraz P. Marta). Upięcie ślubne zrobi mi Pani Ewa.

Dziwią mnie niepochlebne opinie, poza tym że drogo nie ma do czego się przyczepić.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo mocno polecam. Zawsze wychodziłam zadowolona i z uczesania i z cięcia i z koloru. Szczególnie polecam Panią Agnieszkę. Ceny niezbyt niskie, ale za zadowolenie warto zapłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bylam tam kiedys na strzyzeniu i bylo ok. Mialam tam wlasnie czesac sie przed slubem ale po fryzurze probnej zrezygnowalam. Choc niestety nie pamietam imienia pani ktora mnie czesala. A kosmetyczka, z ktorej uslug tez tam chcialam skorzystac MASAKRA! Choc bardzo chcialam tam, zeby bylo w jednym miejscu i blisko od domu.
imageimage
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam gościa który strzyże robi to na odwal, fuszerka straszna, nie idzcie do niego, siedzac na fotelu nie wiedziałem czy zajmuje sie mną czy stoi na kasie, ale reszta pań fryzjerek jest jak najbardziej w porzadku zawsze wychodziłem zadowolony :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze polecam.
Poszłam dzisiaj do salonu z założeniem, że chcę coś zmienić na głowie, ale sama nie wiedziałam czego dokładnie chcę ;)
Niestety nie znam imienia pani, która mnie obcinała, ale poprosiłam po prostu o doradzenie mi i właśnie ją zawołano.
Od razu było widać, że fryzjerstwo to jej pasja. Powiedziała natychmiast co chce zrobić i efekt wyszedł świetny. Mianowicie, obcięła mi grzywkę, której wcześniej nie miałam i mocno wycieniowała mi tył głowy, który mam strasznie ciężki. Efektem tego są ładnie podniesione włosy ;)
Wypytałam też o ombre oraz trwała i było widać, że zna się na tym :)
Na pewno będę tam wracać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Coraz gorzej ... byłam w sobotę w Pani Wiktorii , nie dość że słabo kuma język polski to strzyże fatalnie .Chciałam fryzurę boba a wyszło jej gów.... tył ze na mojej głowie . Omijanie szerokim łukiem .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam dziś, strzygła mnie blondynka w kręconych włosach i w okularach. Powiedziałam czego nie chcę, no i właśnie to zostałam ostrzyżona. Wierzchnie warstwy włosów wyglądają jak Chełm, a pod spodem pejsy, które można zawiązać gumką, tragedia, zamiast ładnego pocieniowania - schody. A na moje protesty, że za krótko, stwierdziła, że włosy są tak zniszczone ze musiała tyle obciąć , no i przecież gumką można spiąć, a poza tym zaraz odrosną. I za tą wątpliwą przyjemność ponad 60zl. Nigdy więcej nie zbliżę się do tego salonu. Stanowczo odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Elu dalej, Ale polecam https://www.facebook.com/bebeautygdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry