Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Awesome !!! wątek zamknięty Awesome Instructors! Awesome Receptionists! Awesome atmosphere!
~Awesome
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Polecam Street Dance i LA Style z Krzysztofem Płatek !!! wątek zamknięty Świetny instruktor! Od wejścia widać, że taniec to jego pasja i styl życia....
~dotcomka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę z tańcem??? Tylko tu i teraz! :) wątek zamknięty Już od samego wejścia wita Cię przemiła recepcja szkoły, Te Panie są...
~Czerwona Dakini
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

ZUMBA wątek zamknięty Witam, od ponad roku z przerwą korzystam z zajęć z Zumby z Panią Magdą:)...
~Hania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

oczekiwalam wiecej wątek zamknięty Ceny na pewno nie naleza do przystepnych. Spodziewalam sie wiec dobrej...
~aaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

JUST DANCE!;)))) wątek zamknięty Polecam :) miejsce gdzie można wyładować nadmiar energii ale i odpocząć,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Alina - opinia wątek zamknięty Zwiedziłam kilka trójmiejskich szkół by wybrać tę odpowiadającą moim...
~Alina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Dance Avenue Monika Grzelak wątek zamknięty Zwiedziłam kilka szkół w Trójmieście, tutaj podobało mi się najbardziej! Miła...
~Paulina Bak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty fantastyczna atmosfera, świetni trenerzy, potrafią zarazić swoją pasją i...
~aga_w
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Gdyby nie panie z recepcji... wątek zamknięty Zastanawiam się, czy właścicielka szkoły interesuje się w ogóle opiniami...
~zdegustowana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Bardzo Niekulturana obsługa Pani w recepji. wątek zamknięty Jestem zażenowana tym w jaki sposób zachowałuje się Pani z recepcji,...
~Niezadowolony klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Absolutnie NIE! wątek zamknięty Zapisaliśmy się z dziewczyną tylko dlatego że było blisko - mimo że znajomi...
~a.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Godne polecenia! wątek zamknięty Jestem w trakcie nauki tańca towarzyskiego dla par u P. Sebastiana. Świetnie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

Polecam zumbę :) wątek zamknięty trafiłam do tej szkoly tanca, podczas dnia otwartego. Najbardziej spodobala...
~Bibi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

najdroższa szkoła w Gdańsku w jakiej byłam wątek zamknięty Strasznie uderza we mnie nieznajomośc w dziedzinie tańca Pań recepcjonistek....
~Pestka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Co z dziewczyną od ZUMBY?? wątek zamknięty Byłam uczestniczką Maratonu ZUMBY na początku tego miesiąca. Na maratonie...
~Julita
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Merengue Solo - rewelacja wątek zamknięty Muszę pochwalić nową sekcję Merengue Solo w Dance Avenue - rewelacja !!!!!...
~MD
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Straszna ściema i brzydkie praktyki właścicieli wątek zamknięty W zasadzie to nie pisuję opinii na takich portalach, ale bardzo nie lubię jak...
~JM
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2010

GORĄCO POLECAM !! wątek zamknięty Korzystam z usług szkoły od ponad roku ..... Od wejścia do studia na twarzach...
~E.D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

Beznadziejna obsługa klienta wątek zamknięty Szkoła rezprezentuje wysoki poziom nauczania, instruktorzy są zaangażowani,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

41

wątków

do góry