Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
instruktorka na 6, recepcjonistka na 0 wątek zamknięty Praktycznie każda szkoła tańca w Trójmieście oferuje pierwszą lekcję darmową,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Podziękowania za pierwszy taniec wątek zamknięty Pragniemy podziękować Panu Sebastianowi za przygotowanie nas do pierwszego...
~Para Młoda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty A dla mnie każde zajęcia z p. Wereszczyńskim to niezapomniane przeżycie....
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

M - opinia wątek zamknięty Korzystam z kilku kursów w Gdańsku. Plusem jest świetna kadra, profesjonalizm...
~M
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

mieszane uczucia... wątek zamknięty skoro tak wszyscy peany wznoszą (bardzo podejrzane swoją drogą ;) ) to trochę...
~P.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 października 2009

zajęcia z Sebastianem wątek zamknięty Po skorzystaniu z oferty Dni Otwartych zdecydowałam się zapisać na zajęcia z...
~Becia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

Cudowni Instruktorzy! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem! Energia z jaką Instruktorzy prowadzą zajęcia...
~Chlopak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Wspaniała Atmosfera wątek zamknięty Uważam, że szkoła posiada wspaniałych instruktorów i poziom nauczania jest...
~pawel21
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2009

Najlepsza Szkoła :) wątek zamknięty Najlepsze atmosfera i klimat,niesamowici ludzie... i najnajlepsza...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 marca 2009

I wątek zamknięty Co tu dużo gadać, świetna szkoła .! Instruktorzy naprawde wspaniali, widać...
~;).
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

JEDYNA wątek zamknięty Jeżeli ktoś szuka profesjonalnej szkoły tańca to JEST TO JEDYNA TAKA SZKOŁA W...
~chłopak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

GODNY POLECENIA wątek zamknięty Już od dłuższego czasu z pewnymi przerwami uczęszczam na zajęcia do Dance...
~stały klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

Dobra, ale bardzo droga szkoła! wątek zamknięty Plusy: + Instruktorzy! Bardzo dobra i profesjonalna kadra. Wkładają wiele...
~Borek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

najlepsza mimo wszystko wątek zamknięty co prawda zgadzam się z poprzedniczką która krytykuje warunki nauki ale i tak...
~agrest
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Lekkie rozczarowanie ! wątek zamknięty Ponieważ zrezygnowałam naukę w innej szkole (tańczyłam już 2 lata)...
~uczestniczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

Polecam omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Zachęcona wiloma pochlebnymi opiniami znajomych zapisałam się na kurs. Pełna...
~krabiszon
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 stycznia 2009

SUPER wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła, super układy i muzyka, fajna atmosfera ;) Ceny są...
~Katie
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

fajnie:) wątek zamknięty Fajne miejce, fajni ludzie i bardzo fajne zajęcia. Jedyna uwaga jaą bym miała...
~naiada
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

Profesjonalnie wątek zamknięty Regularnie uczęszczam na zajęcia w DANCE AVENUE. Instruktorka jest...
~kursantka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

Rozczarowanie wątek zamknięty Do przyjścia na kurs organizowany przez Salsa Kings namówiła mnie koleżanka....
~kaczorek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

41

wątków

do góry