Re: Danonki nie nadają się dla dzieci nawet starszych niż 3 lata!
ale wy wszystkie jesteście wspaniałe !!! tylko czemu pytam się jak robię zakupy w markecie, to widzę co wkładacie do koszyków ( danonki, monte, bakusie, napoje - nie soki -, kinderki i inne...
rozwiń
ale wy wszystkie jesteście wspaniałe !!! tylko czemu pytam się jak robię zakupy w markecie, to widzę co wkładacie do koszyków ( danonki, monte, bakusie, napoje - nie soki -, kinderki i inne czekoladki, batoniki, a w łapce chipsy lub lizaki, nie mówiąc już o tym, że..
bo to taki typ, jak nakupujesz firmowych produktow, to czujesz sie lepiej, zamozniej...czasem smiesza mnie takie paniusie, ktore biora najdrozsza smietane z polki...ja kupuje ta tescowa, dlaczego? ba ma w sobie tylko dwa skladniki: smietana i zywe kultury bakterii (kosztuje 1 zl), ta 3 razy drozsza, ma 5 skladnikow (w tym zageszczacz). wybor pozostawie bez komentarza, choc naprawde jest to glupota do kwadratu.
to samo tyczy sie pieczywa. podchodzi paniusia, wybiera najdrozszy chlebek, z mnostwem ziarenek, napisem "FITNESS", wyklada swojemu chloptasiowi jaki to zdrowy chlebek na kolacje kupi...... ja wybieram 2 razy tanszy, z napisem chleb zytni. moj ma w skladzie 4 skladniki (maka,drozdze, zakwas, sol), jej ma w skladzie...hm...20 skladnikow? w tym polowa, ba 70% zaczyna sie od E... mój kosztuje 3,70/kg, jej kosztuje 8/kg. ludzie tak juz maja, ze to co drozsze i firmowe bedzie sie lepiej kojarzyc. tylko, gdzie tu rozum i logika? placic 3 razy drozej za chemie? przeciez ta cena to glowwnie koszt ddodatku chemii, substancje chemiczne dodawane do tych produktow przeciez kosztuja i to nie mało... dlatego te produkty sa drozsze, od tych naturalnych...bo woda, drozdze,sol, maka, kosztuje mniej niz 15 roznych substancji chemicznych, maka, i garsc ziaren. nie wspomne o koszcie jaki placi nasz organizm...
zobacz wątek