Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia Znakomite miejsce na odpoczynek ciała i duszy ;)
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Karolinka - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon masażu w Gdyni w jakim byłam! Przyjemna atmosfera i w 100%...
~Karolinka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Najlepszy masaż w Gdyni. wątek zamknięty Moja przygoda z tym salonem zaczęła się od prezentu, który dostaliśmy z żoną...
~Jarek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Cudowne miejsce wątek zamknięty Dostałam zaproszenie na masaż klasyczny -prezent trafiony w 10. Miejsce godne...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

warto warto warto wątek zamknięty Warto odwiedzic to miejsce :) relax i wyciszenie na wyciagniecie reki ....
~marteńka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

relaks dla ciała i duszy wątek zamknięty Bardzo przyjemna atmosfera, wnętrze a przede wszystkim masażyści Pan Bartek i...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Najlepszy relaks dla duszy i ciala wątek zamknięty Dlugo szukalam miejsca gdzie nie tylko sie zrelaksuje ale i odpoczne...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 czerwca 2018

Super relaks wątek zamknięty Cudowne wrażenia po zabiegu. Profesjonalnie i miło a relaks w 110 %. Polecam...
~MD
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Relaks na najwyższym poziomie wątek zamknięty Nie bez powodu salon ten dostał tytuł najlepszego salonu SPA.... :)
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

masaż dla dwojga wątek zamknięty Masaż otrzymaliśmy w prezencie. Było fantastycznie! Na początku nie mogliśmy...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

Zdecydowanie polecamy to miejsce! wątek zamknięty Dostaliśmy w prezencie masaż dla dwojga. Już w momencie wejścia do gabinetu...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

lewitowalem wątek zamknięty Dostałem zaproszenie na masaż w prezencie i juz się zakochałem Coś cudownego...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Warto!!! wątek zamknięty Postanowiłam raz odwiedzić Day Spa Vita'o w Gdyni,tuż po zawodach ,a zostałam...
~Paulina Mazur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

Świetne efekty! wątek zamknięty Po kilku masażach limfatycznych, odchudzających itp., dobranych i wykonanych...
~D. S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Polecam masaż relaksacyjny wątek zamknięty Byłem na masażu relaksacyjnym, pewna ręka, intensywność masażu dopasowana do...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Nie polecam dla osób dbających o higienę... wątek zamknięty Koce/ ręczniki na których kładzie się klient nie są zmieniane po każdym...
~klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Chce się wracać! wątek zamknięty Profesjonalnie wykonana usługa i przemiła atmosfera. Miejsce do którego chce...
~Ruda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

pełen profesjonalizm, polecam wątek zamknięty w dniu wczorajszym skorzystałam z masażu sportowego. fakt, salon nastawiony...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Warto spróbować. wątek zamknięty Korzystam regularnie z masażów sportowych i bardzo sobie chwalę. Ceny...
~majkel77
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Gosia - opinia wątek zamknięty Byłam kilka dni temu po raz pierwszy na zabiegu z serii "wyszczuplanie" i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

44

wątków

do góry