Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Usługi serwisowe wątek zamknięty Oddałam deskę na całkowitą naprawę do serwisu Decatlona i jestem bardzo...
~Julia P.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Rozczarowana - opinia wątek zamknięty Dzisiaj spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja. Kupowałam buty nike i przy...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Odradzam serwis tenisowy wątek zamknięty Oddałem do serwisu dwie rakiety tenisowe (wymiana naciągu, razem z kupieniem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

emgej - opinia wątek zamknięty Witam, do serwisu chciałem oddać tylne koło do centrowania. Kolo za plecione...
~emgej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Czas oczekiwania 7-9 dni wątek zamknięty To jakaś żenada.Czas oczekiwania na serwis snowboardu 7-9 dni.I rzecz jasna...
~J
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Jeśli możesz skorzystać z INNEGO serwisu rowerowego - nie zastanawiaj się wątek zamknięty Przed majówką terminy serwisu rowerów dwutygodniowe, bo nie ma serwisanta,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

ollo - opinia wątek zamknięty Ten sklep jest świetny. Nigdy nie wychodzę z pustymi rękoma. Zakupy robię...
~ollo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Nie polecam serwisu!! wątek zamknięty Chodziłam kilka razy z rowerem, w sprawie "głupiej" wymiany dętek....
~Kari
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Maciek Lis - opinia wątek zamknięty Kupiłem ROWER byłem 6 razy w serwisie i nic nie zrobili problem jest do dzisiaj
~Maciek Lis
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

niby najwiekszy sklep wątek zamknięty Moze i najwiekszy ale asortyment ubogi.Chodzi mi przede wszystkim o...
~Maja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2010

Pan KUBA z kasy jest bardzo niekulturalna osobą. wątek zamknięty Byłam zakupić dziecku czepek i okulary do pływania. Wybierając z półki...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

Dział rowerowy wątek zamknięty POTWIERDZAM, chłopak pracujący na dziale rowerowym jest bardzo pomocny....
~majself
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

DOBRY SKLEP wątek zamknięty Byłam mile zaskoczona profesjonalną obsługą na dziale rowerowym.Młody...
~basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

słabiutko... wątek zamknięty Byłem drugi dzień po otwarciu i niestety podejrzewam,że już tu nie wrócę. W...
~Marek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

DNO! wątek zamknięty SKONTAKTOWANIE SIĘ Z KIMKOLWIEK KTO UDZIELI INFORMACJI GRANICZY Z CUDEM- MI...
~god
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry