Widok

Dekorowanie sali samemu.

Wesele bez ogłoszeń Chylonia Temat dostępny też na forum:
Witam przyszłe panny młode mam pytanie czy są tu jakies ambitnme kobietki które same dekoruja sobie sale weselna/kościół? Robimy wesele na ok 100osób wynajmujemy osobno sale z wasnymi kucharzami i myślimy żeby także samemu dekorować sale w kolorze biało-złotym orientujecie się ile wynosi mniej/wiecej taka samorobna dekoracja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na salę storczyki w kremowych donicach (po 2 sztuki na stół, stoły były 3, więc za całość zapłaciłam ok 220zł) + do tego zamówiłam w kwiaciarni wraz z bukietem ikebanę na nasz stół z kwiatów kolorystycznie pasujących do mojego bukietu i też ze storczyków (ok 150zł) i do tego dokupiłam świeczki (koszt ok 50zł). Świeczniki, organzę na stół dała nam sala za darmo. Mieliśmy skromną, ale piękną deko :) I to niewielkim kosztem, bo moja sala życzyła sobie ok 1000zł za dekoracje stołów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A masz może możliwość podesłania mi zdjęć dla inspiracji bo chce sama dekorować sale wiadomo każdy grosz się liczy a tak jak mówisz dekoratornie sobie dość sporo cenią .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez sama dekorowalam sale weselna i nie bylo problemow.
Oczywiscie mialam pomocnikow siostre. Brata kobiete. Swiadkowa...wiec bylo lzej:)
Polecam samemu stroic bo to jest oszczednosc w 1000%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakiej kolorystyce robilas dekoracje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
roz. bialy. amarantowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobitki to ja sie wypowiem od strony firmowej dekoracje nie muszą byc strasznie drogie , jesli nie maja byc wymyslne w sezonie kwiaty są w normalnych cenach. jesli ktos chce zaplacic malo za dekoracje np ze storczykow to nie bedzie ona w cenie dekoracji z róż czy margaretek, trzeba tez policzyc prace, naczynia i koszt dojazdu oraz uprzatniecia sali o czym nie zawsze sie pamieta:)

jesli chcecie dekorowac same to warto przemyslec kwestie tych pomocnych dłoni, zeby nie spedzic połowy nocy na przygotowaniach internet dostarcza masy inspiracji a allegro na pewno fajnych cen jesli chodzi o kwiaty i dodatki w wiekszosci miejsc na gieldzie je kupicie, ale mozecie sie spotkac z odmowa sprzedazy dla osob prywatnych. powodzenia!
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie w 3mieście jest jakaś giełda z kwiatami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hurtownia na Osowie RENK

ja też zastanawiam się nad samodzielnym strojeniem sali ;)

zakup kwiatów organzy motylków itp w hurtowni to oszczędność 70%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jedzcie po dodatki na ostatnią chwile, bo moze sie okazac, ze w trzech najwiekszych sklepach Wam nie sprzedadza, proponuje allegro.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry