Dowiedzieliśmy się,że będziemy musieli samodzielnie dekorować salę,wiem,że możemy to zlecić jakiejś fimie,ale to olbrzymi koszt.Nie wiecie może gdzie można znaleźć jakieś przykładowe dekoracje?Dziękuję za pomoc:)
tusiu , ja tez poprosze o te przyklady na maila kasiabrygidyn@wp.pl,
u mnie tez odpadaja tzw ''strazackie balony'' prosze o te tiulowe dekoracje
tez szukam wystroju sali
dzieki z gory Kasia
00
~ika
(20 lat temu) 19 stycznia 2006 o 12:04
najładniejszy wystój to świeże kwiaty i tiul
00
~Beata1
(20 lat temu) 19 stycznia 2006 o 09:42
I ja też poproszę i pozdrówka dla piszących. Beatka 1.