DEL MAR Restauracja

Restauracje

Gdynia, bulwar nadmorski im feliksa nowowiejskiego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetne miejsce! wątek zamknięty Restauracja Del Mar to jedyna restauracja w Gdyni do której mogę przyjść...
~stały klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 września 2008

Wyjątkowe miejsce ;) wątek zamknięty !! Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu INES gwarantuje niepowtarzalną...
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2008

Rewelacja! wątek zamknięty Urokliwe miejsce o wspaniałym klimacie. Miła, kompetentna i uczynna...
~Klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lipca 2008

PASKUDNE WRAŻENIE wątek zamknięty .....czas oczekiwania na obsługujące Panie Żenująco długi.... Jedyne co...
~Leszek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lipca 2008

Brawo! wątek zamknięty Dzisiaj wybralem sie do Del Maru. Pierwszy ale napewno nie ostatni raz....
~Gosc
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 czerwca 2008

Tragedia! odradzam wątek zamknięty Żenada. Złożyliśmy zamówienie w bufecie przy plazy. Przy stolikach pustki....
~Niestey klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 czerwca 2008

Wieś tańczy i śpiewa - to tyle na temat tego lokalu. wątek zamknięty Razem ze znajomym wybraliśmy się 22 maja i miała miejsce taka sytuacja, jak...
~Inez
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

Super klimat! wątek zamknięty Bardzo fajna restauracja, jedna z lepszych w Gdyni. Jedzenie bardzo dobre w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 maja 2008

Godne uwagi wątek zamknięty Polecam ta knajpe, swietny klimat, bardzo dobre jedzenie, profesjonalna...
~Bart
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

Porazka wątek zamknięty No dobra ,opowiem jak było:niestety kuchnia czynna tylko do 21.00./bylismy...
~Tomek
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 maja 2008

Nie polecam wątek zamknięty Witam. 22 maja pierwszy raz wybrałem się w większym gronie do Del Mar....
~Eraser
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 maja 2008

Bywa Lepiej wątek zamknięty Byłem 16 w piątek poraz kolejny w waszym lokalu na kolacji . Jak zwykle...
~...
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2008

polecam wątek zamknięty Byłem tam wczoraj z kolegami z pracy.Jesteśmy zadowoleni z czasu spedzonego w...
~gośc.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Do "rozczarowany" wątek zamknięty Moim zdaniem wypisywanie takich opinii jest całkiem nie na miejscu. Jeśliby...
~Kamila Gawrońska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 maja 2008

zostałem oszukany? wątek zamknięty NIE POLECAM NIKOMU! OSZUKALI MNIE NA BUTELKĘ MARTINI I W EFEKCIE ZA JEDNĄ...
~PRZYJEZDNY
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2008

plazowo:) wątek zamknięty skusilem sie na knajpke ze wzgledu na plazowy klimat, i w sumie pozytywne...
~jp
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 maja 2008

bardzo sympatycznie wątek zamknięty mimo zlośliwości ludzi i ich już wiem,ze nie podstawnym opinią wybrałam się....
~m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

dla mnie ok wątek zamknięty Zabrałem tam ostatnio moich partnerów biznesowych, byli zachwyceni,...
~Egon
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

Jedno z lepszych miejsc w Gdyni wątek zamknięty Poszedłem tam w sobotni wieczór i byłem pod dużym wrażeniem - muzyka...
~Krystian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 maja 2008

m.a - opinia wątek zamknięty ja również nie rozumiem złych opini obsługa jest jak najbardziej ok a to że...
~m.a
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
120

postów

113

wątków

do góry