Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - ocena Gorąco polecam, jestem bardzo zadowolona Specjaliści na najwyższym poziomie.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Ania - opinia wątek zamknięty Bardzo przemiła Pani doktor Stachecka ,pełen profesjonalizm i super podejście...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Na wizytę nie czekałam długo. Lekarz-Pani doktor ( nazwiska nie pamietam)...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Iwona M. - opinia wątek zamknięty Pelen profesjonalizm.Bardzo mila atmosfera w gabinecie.Panie w recepcji...
~Iwona M.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lipca 2020

Moja pierwsza wizyta w Dentus wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w tym gabinecie , obsługa bardzo zyczliwa i...
~Justyna Gwoździk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Wybielanie lampą Beyond wątek zamknięty Niestety nie widzę różnicy sprzed zabiegu. Zatem czy warto poddawać zabiegowi...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Bardzo dobry gabinet wątek zamknięty Miła ortodontaka, wykwalifikowana asystentaka, teraminy mogłyby być bardziej...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

ODRADZAM wątek zamknięty Skorzystałam z usługi piaskowania,( zakupiam kupon groupon) zdjecia na...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Pewność siebie i zdrowy uśmiech wątek zamknięty Dobry wieczór. Byłam w gabinecie Dentus dopiero drugi raz ( z polecenia kilku...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Jestem naprawdę zadowolony wątek zamknięty Jestem stałym i zadowolonym pacjentem, polecam każdemu. Polecam drą...
~Neger
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Dwa tygodnie czekałam na umówioną wizytę po to, żeby przyjść i się...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

Baaaardzo zadowolona :) wątek zamknięty Właśnie wróciłam z wizyty u dr.Krzysztofa Smyka . moje uzębienie jest w...
~Barbara Labuhn
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

super wątek zamknięty z groupon skaling piaskowanie i fluoryzacja, wykonane bardzo profesjonalnie w...
~salatiel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

NIE POLECAM DR KARCZ wątek zamknięty Niestety rozpoczęłam tam standardowe leczenie kanałowe które trwa już...
~ANIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Dr Cupryś wątek zamknięty Jestem stomatologicznym panikarzem, więc na pierwszą wizytę trafiłem...
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 czerwca 2014

Oceniam na 3 wątek zamknięty Pomimo umówionej wizyty czekałam 20min a czego sam zabieg trwał 10min. Pani z...
~1 wizyta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Byłem wyleczyć ósemkę u Pani doktor...
~Michał Stażewski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Trafiłem do Dr.Amira i do Dr.Pluty,...
~MG
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Dr Asia wątek zamknięty Byłem ostatnio na pierwszym przeglądzie z moimi dzieciakami. Dr Asia zajęła...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Bardzo polecam! wątek zamknięty Wcześniejszych wizyt w gabinetach stomatologicznych nie wspominam zbyt...
~Szczerze polecam!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry